چرا از پارچه فاستونی کش سابله یا ساتن استفاده کنیم؟

چرا از پارچه فاستونی کش سابله یا ساتن استفاده کنیم؟پارچه سابله کش را از کجا تهیه کنم؟ساتن کش چیست؟پارچه فاستونی میله ایی چیست؟پارچه های فاستونی کشور اولین بار از کشور ترکیه وارد ایران شدند ،ترک ها با سلیقه عالی و کپی از اروپا ،پارچه ساتن کش را تولید کردند،این پارچه با کیفیت در شلوار زنانه مجلسی استفاده می شد،اما در حال حاضر کارخانه ایران ناز آقا ارشاد و نساجی بافتین ،اقای گلابدار ،توانسته اند این محصول را در ایران نولید کنند ،و مانع از خروج ارز از کشور بشوند.این پارچه ها مناسب برا یکت و سلوار مردانه می باشند ،برای خرید با ما تماس بگیرید ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

وزن کت و شلوار و انتخاب پارچه


از این روزها روش ها ، مکان ها و افراد زیادی برای خرید کت و شلوار وجود دارد. آنچه شما به دنبال آن می گردید موردی مناسب ، هوشمندانه و متناسب با فرم بدن شما است. اما چه عواملی کلیدی است که باید مراقب آنها باشید و چه چیزی یک لباس عالی را ایجاد می کند؟

سابله و ساتن ۴۴۰ گرم با عرض ۱۶۰ می باشند

در این مجموعه کوچک ، ما قصد داریم همه آنچه را که باید درباره خرید کت و شلوار بدانید ، از پارچه و انتخاب رنگ گرفته تا ژاکت و شلوار ، خراب کنیم. این می تواند یک میدان مین باشد و کسانی که فکر می کنند کت و شلوار فقط یک کت و شلوار است ، لازم نیست بیشتر بخوانند.

برای من کت و شلوار مانند زره پوش است. این لباس شما برای نبرد است – یا هنگام ورود به محیط کار خود ، یا یک رویداد اجتماعی. یک رقابت طبیعی بین ما مردان و مجموعه های رسمی پوشاک وجود دارد. به هر حال ، مردم به یک لباس خوب احترام می گذارند: صحنه را تنظیم می کند و در ایجاد یک برداشت اول قوی ، فاصله می گیرد.

با تولید سابه کش و ساتن کش که جوان پسند هست ،فاستونی پیرمردی ها دارند باز نشست می شوند

اغلب اوقات ، سبک این است که چگونه ما چیزی را بپوشیم ، برخلاف آنچه ما می پوشیم. با این حال ، با کت و شلوار ، آنچه ما می پوشیم در واقع نقش محوری در نحوه پوشیدن آن دارد. داشتن یک دست کت و شلوار ساخته شده از پارچه ای با کیفیت واقعاً می تواند به “نحوه” پوشیدن و ظاهر آن کمک کند.با کمک فاستونی میله ای و کش و… توانسته ایم تمام افراد را راضی نگه داریم

چرا نساجی ایران ناز و نساجی بافتین؟

خرید کت و شلوار می تواند یکی از استرس آورترین تجربه های خرید باشد. اگرچه ممکن است طراحی روی آویز عالی به نظر برسد ، اما گاهی اوقات درست نیست. شاید طول آن خیلی طولانی یا خیلی کوتاه باشد ، شاید پارچه آن راحت نباشد یا اینکه رنگها فقط مورد علاقه شما نباشند. به دست آوردن چنین کت و شلوار کاملاً رویایی ممکن است گاهی کاملاً دور از دسترس به نظر برسد – به همین دلیل طراحی و ساخت کت و شلوار شخصی شما ممکن است گزینه مناسبی باشد. شما کنترل کاملی بر روی پارچه ، رنگ ، مدل و متناسب بودن کت و شلوار دارید ، پس چرا آن را یکی از مواردی که بخاطر بسپارید نمی کنید؟چرا نساجی ایران ناز و نساجی بافتین؟رنگ انتخابی ،انتخاب متراژ طاقه ها و….

پارچه فاستونی سابله کش
پارچه فاستونی سابله کش

پاسخی بگذارید

Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان