09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

بزرگترین مرکز فروش پارچه فاستونی کش جناقی

بزرگترین مرکز فروش پارچه فاستونی کش جناقی

فروش پارچه فاستونی کش جناقی به دلیل کاربرد بالا از رونق خوبی برخوردار است. بزرگترین مرکز فروش پارچه فاستونی انواع مختلف این پارچه و به خصوص فاستونی کش جناغی را با قیمت مناسب عرضه می کند.

دریافت مشاوره 09131130224

قیمت و خرید پارچه کتان کجراه ضخیم و کشی
قیمت و خرید پارچه کتان کجراه ضخیم و کشی

همه چیز درباره انواع پارچه فاستونی

پارچه فاستونی در ایران جزء اولین پارچه هایی است که در کارخانجات نساجی به مرحله تولید رسیده است.

باید گفت که در پارچه های فاستونی از الیاف طبیعی مانند پشم و همچنین الیاف مصنوعی و یا مخلوطی از هر دو نوع الیاف استفاده می شود.

در روند تولید پارچه فاستونی از پشم گوسفند استفاده می‌شود اما این پارچه نسبت به پارچه های پشمی از ظرافت و لطافت بیشتری برخوردار است.

زیرا پارچه های فاستونی برای تولید شدن به چند روز زمان نیاز دارند تا با تبدیل مواد اولیه به نخ های صاف و یکدست با کمک پشم نو شانه زده و همچنین اضافه کردن کرک به پشم ها انجام می شود.

در حال حاضر با کمک دو نخ رینگ و نخ سایرو پارچه های فاستونی را تولید می‌ کنند که این دو نخ موجب ایجاد تفاوت هایی در پارچه تولیدی می شوند.

پارچه تولید شده از نخ رینگ از ضخامت، ضریب اصطحکاک و مقاومت سایشی بیشتری نسبت به نخ سایرو برخوردار است. اما نخ سایرو مقاومت کششی بالاتری دارد.

پارچه های فاستونی بر اساس نوع ترکیبات نخ به چند دسته تقسیم بندی می شوند از جمله:

 • پارچه فاستونی پشمی: این پارچه بسیار نرم و لطیف است و وزن آن به دلیل الیاف به کار رفته در آن سنگینتر است و گرمای بیشتری دارد، زیرا در روند تولید آن فقط از الیاف پشمی استفاده شده است.
 • پارچه فاستونی پلی استر: این نوع پارچه به جای الیاف پشم از پلی استر استفاده می‌ شود که به آن شبه  فاستونی نیز گفته می شود، از مزایای مهم این پارچه عدم چروک پذیری آن می باشد و همچنین وزن این پارچه به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی سبکتر است.
 • پارچه فاستونی پشمی و پلی استر: در روند تولید این پارچه از هردو الیاف به میزان های مختلف استفاده می کنند که این نوع پارچه نیز به چندین مدل بر اساس میزان درصد مواد پشمی و پلی استری دسته بندی می شود.

مهمترین علت استفاده از الیاف پشم در روند تولید پارچه فاستونی ایجاد مقاومت بالا در پارچه متراکم بودن الیاف و همچنین عدم عبور نور ماورای بنفش خورشید می باشد که توسط الیاف پشم به وجود می آید.

معمولاً این پارچه دارای عرض ۱۵۰ سانتیمتر است و وزن و گرماژ پارچه با توجه به طرح دار بودن یا ساده بودن آن تغییر پیدا می ‌کند.

مهم ترین مصارف پارچه های فاستونی کدام اند؟

پارچه های فاستونی با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند مناسب ترین پارچه برای تولید البته رسمی می باشند.

زیرا این پارچه ایستایی بسیار خوبی دارد و همچنین دارای بافت نرم و لطیف می باشد که هیچ گونه حساسیتی برای مصرف‌ کنندگان آن ایجاد نمی ‌کند.

معمولاً با شنیدن نام پارچه فاستونی کت و شلوار آقایان در ذهن تداعی می ‌شود.

اما لازم است بدانید که این پارچه فقط مختص آقایان و دوخت کت و شلوار نمی باشند بلکه در حال حاضر موارد استفاده و کاربردهای فراوانی دارد.

ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاورند که مصارف پارچه ‌های فاستونی کدامند؟

وی در پاسخ به این سوال باید گفت که در حال حاضر با توجه به تنوع پارچه ‌های فاستونی از لحاظ نوع بافت، طرح و رنگ موارد استفاده و کاربرد آن بسیار زیاد می باشد.

در اینجا به برخی از مهمترین مصارف پارچه ‌های فاستونی اشاره می‌ کنیم از جمله:

 • برای دوخت کت و شلوارهای مردانه
 • برای دوخت مانتو و شلوارهای مجلسی و اداری بانوان
 • برای دوخت انواع دامن های مختلف و برخی از لباس های مجلسی
 • در دوخت کت و شلوار و کت دامن های زنانه
 • برای دوخت انواع کت تک برای آقایان
 • دوخت انواع لباس کار و یونیفرم مخصوص ادارات و شرکت ها
 • در دوخت لباس فرم برخی از مدارس و بانک ها
 • در دوخت انواع شلوار های تک

پارچه فاستونی کش چیست؟

به دلیل کیفیت بالای پارچه فاستونی موارد استفاده از آن بسیار زیاد می باشد و در حال حاضر با کمک دستگاه های پیشرفته و به روز این پارچه ها به صورت کشی نیز تولید می شوند.

پارچه فاستونی کشی با دارا بودن ویژگی های  پارچه های فاستونی ساده، ویژگیهای کشی هم به آنها اضافه شده و از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.

به گونه ای که می‌ توان گفت پارچه کشی فاستونی می تواند به عنوان پارچه قابل رقابت با فاستونی های ساده کت شلواری قرار بگیرد.

پارچه فاستونی کش به دو صورت تولید می ‌شود که عبارتند از:

 1. پارچه فاستونی کش ساده که ویژگی این پارچه براق بودن آن است.
 2. پارچه فاستونی کش طرح دار که در چند طرح جناقی، بیسکویتی، میله ای، جودون کجراه تولید می شود.

مشخصات پارچه فاستونی کش جناقی

می‌ دانیم که پارچه های فاستونی با استفاده از الیاف پشم و پلی استر تولید می ‌شوند.

اما ممکن است گاهی اوقات در روند تولید به جای الیاف پلی استر از الیاف ویسکوز و یا لاکرا نیز استفاده شود که در این صورت موجب خاصیت کشسانی در پارچه ‌های فاستونی می شود. 

پارچه فاستونی کش جناقی در صورتی که میزان استفاده از الیاف پشم و الیاف مصنوعی به طور دقیق باشد، پارچه های نرم و لطیف است، که در صورت کشیدن یک تار از این الیاف و سوزاندن آن به راحتی بوی پشم را احساس می کنید.

به طور کلی برخی از مشخصات پارچه فاستونی کش جناقی را مورد بررسی قرار می‌ دهیم که:

 • این پارچه به دلیل وجود الیاف لاکرا در آن میزان چروک پذیری بسیار کمی دارد.
 • هر چه میزان پشم در این پارچه بیشتر باشد در نتیجه وزن آن سنگینتر می‌ شود.
 • این پارچه کاملا نرم و لطیف است به همین جهت موارد استفاده از آن زیاد می باشد.
 • در به دلیل وجود منافذ در بافت پارچه در برابر تغییرات آب و هوایی مقاومت خوبی دارد.
 • تنوع رنگ بندی این پارچه ها بسیار زیاد است.
 • خاصیت کشسانی این پارچه موجب محبوبیت بیشتر آن می ‌شود.

قیمت پارچه فاستونی جناقی در بازار

با توجه به موارد استفاده و کاربرد فراوانی که پارچه فاستونی جناقی در بازار دارد بهتر است تا از قیمت این محصول به طور دقیق مطلع شوید.

اغلب تولید کنندگان البسه به دنبال به دست آوردن لیست قیمت پارچه فاستونی جناقی در بازار می باشند تا با بررسی دقیق قیمت ‌ها و کیفیت محصولات تصمیم به تهیه آنها بگیرند.

همانطور که می دانید با توجه به عوامل اقتصادی حاکم بر جامعه و نبودن ثبات در قیمت ها دائماً قیمت پارچه ها در حال  تغییر می باشند.

به همین سبب در مراکز فروش پارچه فاستونی کش جناقی این پارچه ها را در قیمت های مختلف پیدا می ‌شود به همین جهت باید به دنبال عوامل مهم بر قیمت این پارچه نیز بود.

عوامل مهمی وجود دارد که در قیمت عمده پارچه فاستونی جناقی در بازار می‌ تواند تاثیرگذار باشد از جمله:

 • با توجه به ترکیبات مواد اولیه در روند تولید پارچه های فاستونی که هرچه میزان پشم در این پارچه ها بیشتر باشد در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر می‌ رود.
 • گرماژ و وزن پارچه فاستونی مشخص کننده تراکم آن می باشد که هرچه این عدد بالاتر رود و در نتیجه تراکم بافت بالاتر و مواد بیشتری برای تولید آن استفاده شده است.
 • نمره نخ به کار برده شده در روند تولید مشخص‌ کننده ظرافت و لطافت پارچه می باشد، هرچه نخ نازک تر باشد در نتیجه وزن آن در واحد طول کمتر می شود و استفاده از نخ های ظریف تر موجب تولید پارچه ظریف تر می شود.
 • رنگ به کار برده شده در تولید این پارچه نیز می تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد زیرا استفاده از برخی رنگها سخت تر می باشد.
 • کیفیت نخ ‌لاکرایی که در روند تولید این پارچه به کار برده می شود و خاصیت کشسانی آن نقش تاثیر گذاری بر قیمت این پارچه ها دارد.
 • کیفیت و عملکرد ماشین آلات به کار برده شده در روند تولید این پارچه اهمیت زیادی دارد.
 • برند کارخانجات تولیدی نیز نقش تاثیر گذاری در قیمت این محصولات دارد، هرچه برند شناخته شده تر باشد موجب بالاتر رفتن قیمت پارچه فاستونی جناقی می شود.
 • میزان سفارش هر چه بیشتر باشد امکان تهیه آن با قیمت کمتر به وجود می‌ آید.

 با بررسی دقیق این نکات در می یابیم که تعیین قیمت پارچه های فاستونی به اطلاعات خاص و تخصصی را نیازمند است و به همین سبب باید این پارچه را از مراکز معتبر تهیه کرد تا از دریافت لیست قیمتی آنها اطمینان داشته باشید.

از کجا فاستونی کش جناقی ارزان و باکیفیت بخرم؟

پارچه فاستونی جزء پارچه های محبوب در بین اکثر مردم و همچنین مراکز تولیدی می باشد.

کارخانجات و تولیدی های لباس و پوشاک در تلاشند تا با تهیه بهترین و با کیفیت ترین پارچه فاستونی کش جناقی با قیمت ارزان محصول نهایی خود را نیز با مناسبترین قیمت به بازار عرضه کنند. 

از آنجا که پارچه فاستونی کش جناقی برای تولید کنندگان از لحاظ اقتصادی ارزش زیادی دارد، برایشان مهم است که از کجا فاستونی کش جناقی ارزان و باکیفیت بخرند؟

برای برطرف کردن دغدغه فکری این افراد و پاسخ به سوال آنها بهتر است بگوییم که ابتدا باید مشخص کنند تا قصد تهیه این پارچه ها با چه درجه کیفیتی را دارند.

البته مراکز تولیدی بر این امر واقف هستند که هر چه پارچه با کیفیت بالاتری تهیه کنند در نتیجه محصول نهایی آنها از استقبال بهتری برخوردار می شود.

در اینجا می‌ توان یک توصیه مهم به خریداران پارچه فاستونی جناقی کرد که حتما از طریق مراکز مطمئن و مورد اعتماد خرید خود را انجام دهند برخی از این مراکز عبارتند از:

 • خرید از طریق کارخانجات تولیدی این پارچه که در کشور ما به تعداد زیادی وجود دارند و با مراجعه مستقیم به درب کارخانجات می توانید انواع پارچه های پاکستانی و به خصوص پارچه فاستونی جناقی را با تنوع رنگ بندی تهیه کنید. 
 • خرید از طریق مراکز معتبر پخش این محصولات در سراسر کشور برای افرادی که امکان رفتن به کارخانجات به صورت مستقیم را ندارند جزء مناسب ترین گزینه ها می باشد که با اطمینان از اصل بودن پارچه را تهیه می کنند.
 • خرید از طریق سایتهای آنلاین معتبر، می تواند بهترین راه برای افرادی که به کارخانجات معتبر دسترسی ندارند باشد تا با یک خرید مطمئن و کم هزینه روبرو شود.

مرکز فروش پارچه فاستونی کش جناقی با قیمت روز

با بررسی کامل پارچه فاستونی کش جناقی در می یابیم که این پارچه موارد استفاده و کاربرد فراوانی دارد.

به همین جهت بسیاری از مراکز تولیدی به دنبال تهیه این پارچه با قیمت روز آن می باشند، تا بتوانند محصولات مورد نظر خود را با کیفیت بالا به بازار عرضه کنند.

به افرادی که قصد خرید عمده پارچه فاستونی کش جناقی را دارند توصیه می‌ شود تا حتماً به دنبال مرکز فروش معتبر باشند.

 این مرکز فروش تمام تلاش خود را می ‌کند تا پارچه فاستونی کش جناقی را با بالاترین کیفیت ممکن مطابق با قیمت روز عرضه کنند. 

به شما توصیه می شود تا این مرکز را برای خرید محصول مورد نظر خود انتخاب کنید، زیرا با خرید از این مرکز فروش پارچه فاستونی کش جناقی می توانید به مزایای زیادی دست پیدا کنید.

 برخی از مزایایی که فروش پارچه فاستونی کش جناقی برای خریداران خود در نظر گرفته است عبارتند از: 

 • به دلیل وجود همین ارتباطات گسترده تنوع رنگ و طرح این پارچه ها بسیار زیاد می باشد.
 • کارشناسان مجربی در این مجموعه حضور دارند که به راحتی می‌ توانند خریداران را برای خرید عمده راهنمایی کنند.
 • امکان ارسال پارچه های خریداری شده به محل مورد نظر خریدار در بسته بندیهای کاملاً مناسب و بهداشتی وجود دارد.
 • خریدار می تواند مطابق با نیاز خود به صورت عمده در هر حجمی پارچه‌ های فاستونی را سفارش دهد. 
 •  ارائه کالیته های رنگی برای بررسی کیفیت و ویژگیهای پارچه فاستونی می‌ تواند یکی از بهترین مزایا برای خریداران باشد.
 • داشتن ارتباطات گسترده با کارخانجات تولیدی و برندهای معروف و مطرح امکان تهیه با کیفیت ترین پارچه های فاستونی را به وجود آورده است.

 در صورتی که به دنبال تهیه بهترین و با کیفیت ترین پارچه فاستونی کش جناقی با قیمت روز و مطابق درب کارخانه هستید بدون صرف وقت و هزینه با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل نمایید.


فروش پارچه فاستونی کش جناقی

خرید پارچه فاستونی کش جناقی

قیمت پارچه فاستونی کشی
پارچه فیلافیل چیست
قیمت پارچه فیلافیل
پارچه فیلافیل مطهری
پارچه فیلافیل صادراتی
پارچه فاستونی مطهری
پارچه کشی
شلوار پارچه ای فیلا فیلا

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان