09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

بهترین قیمت فروش پارچه فاستونی کش ژرسه در ایران

بهترین قیمت فروش پارچه فاستونی کش ژرسه در ایران

بهترین قیمت فروش پارچه فاستونی کش ژرسه در ایران

فاستونی کش ژرسه در دسته پارچه های پرکاربرد و محبوب در بازار قرار دارد. برای دریافت بهترین قیمت فروش پارچه فاستونی کش ژرسه در ایران با کیفیت و تنوع بالا می توانید این مرکز فروش را انتخاب کنید.

دریافت مشاوره 09131130224

فاستونی کش ژرسه چیست؟

پارچه فاستونی پارچه ای است که از الیاف پشم با کیفیت بالا تولید می شود.

معمولاً در روند تولید پارچه های فاستونی از ترکیب چند مواد اولیه با یکدیگر استفاده می‌ کنند مانند: پشم، مخلوط پشم و کرک و مخلوط پشم و پلی استر که هر کدام از ویژگی های خاصی برخوردار می شود.

پارچه های فاستونی را معمولاً با عرض ۱۵۰ سانتی متر در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می کنند.

همچنین امکان تولید پارچه فاستونی در وزن های مختلف نیز وجود دارد که از نمونه های ظریف آن می‌ توان در فصلهای گرم سال نیز استفاده کرد.

با ترکیب مواد مختلف در روند تولید این پارچه ها ویژگی های پارچه به دلیل ترکیب خصوصیات تغییر پیدا می‌ کند به عنوان مثال پارچه فاستونی پشم و پلی استر از قابلیت تنفس پذیری بالاتری نسبت به پارچه های پلی استر تنها دارد.

همچنین ترکیب برخی از الیاف در روند بافت پارچه های فاستونی موجب می شود تا این پارچه ها با خاصیت ارتجاعی بالاتری نیز تولید شوند که یکی از آنها پارچه های فاستونی ژرسه می باشد.

 این مدل پارچه معمولاً با کمک ماشین های گرد بافت تخت و یا کشباف تولید می شود.

لازم است بدانید که پارچه های فاستونی کش ژرسه دارای ویژگی و شرایط خاص می باشد که موجب محبوبیت این پارچه در بازار شده است از جمله:

 •  این پارچه ها در طی استفاده های روزانه به راحتی چروک نمی شوند.
 • مقاومت بالای این پارچه در برابر سایش موجب افزایش طول عمر آن شده است.
 • رنگ این پارچه در شستشو های مکرر به راحتی از بین می رود و کاملاً ثبات رنگ دارد.
 • از لطافت و نرمی فوق‌ العاده‌ ای برخوردار است و به راحتی می ‌توان در چهار فصل از آن استفاده کرد.
 • بافت این پارچه ساتن شکل است و کاملا زیبا و آراسته می باشد.
 • در حین استفاده به هیچ عنوان تول نمی شود.
 • این پارچه کاملاً بدون آبرفت می باشد.

نکته مهمی که در پارچه فاستونی وجود دارد این است که الیاف پشم آن موجب می‌ شود تا دمای بدن متعادل شده و از تعریق اضافی جلوگیری می کند.

همچنین وجود الیاف پشم در روند تولید این پارچه ها سبب شده است تا رنگ‌ پذیری آن بسیار بالا رفته و کالیته رنگی این پارچه بسیار متنوع شود.

مهمترین ویژگی که موجب طول عمر این پارچه‌ ها نیز شده است مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش است و به هیچ عنوان نور خورشید را از خود عبور نمی دهد که این ویژگی در سلامت افراد مصرف کننده نیز تاثیرگذار می‌باشد.

موارد مصرف پارچه فاستونی کش ژرسه

موارد استفاده از پارچه کش ژرسه بسیار زیاد است به صورتی که به دلیل بافت کشی و نرم این پارچه، افراد زیادی تمایل به مصرف آن دارند.

پارچه فاستونی ژرسه تن خور بسیار زیبا و شکیلی دارد و در تولید البسه آقایان و بانوان مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی برخی از موارد مصرف پارچه های کشش ژرسه عبارتند از:

 • برای تولید انواع لباس فرم اداری زنانه
 • برای تولید کت های تک اسپرت مردانه
 • همچنین در تولید شلوار های تک مردانه

همانطور که می دانید کت جزء قدیمی ترین لباس ها در استایل مردان می باشد که استفاده از پارچه هایی با ایستایی مناسب و تن پوش راحت می تواند همه افراد را ترغیب به استفاده از این لباس کند.

خوش فرم بودن پارچه های فاستونی و همچنین تنوع رنگی بالای آن موجب شده است تا جزء اولین گزینه ها برای دوخت کت و شلوار قرار بگیرد.

به دلیل اینکه پارچه های فاستونی با کیفیت بالا هستند و در دسته منسوجات لوکس قرار می گیرند بهتر است تا برای دوخت این پارچه ها با دقت بیشتری عمل شده تا لباس به دست آمده، لوکس و شیک به نظر برسد.

با توجه به موارد مصرف متعدد پارچه کش ژرسه خوب است بدانید که شرایط نگهداری و شستشوی این پارچه ها چگونه است تا موجب طول عمر بالای آن شوید از جمله:

 • حتی الامکان این پارچه ها با دست شستشو نشوند و از خشک شویی استفاده کنند.
 • قابلیت تحمل مواد سفیدکننده را ندارد.
 • پس از شستشو چلانده نشود.
 •  با درجه حرارت متوسط اتو کشی کنند.
 • دمای آب ۳۰ درجه برای شستشو آبکاری ببرند.

از کجا بهترین فاستونی کش بخرم؟

تا چند سال قبل پارچه های فاستونی فقط با کمک پشم تولید می شدند اما با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از الیاف دیگر در روند تولید این پارچه ها موجب شده تا تنوع بیشتری از پارچه ‌های فاستونی در بازار وجود داشته باشد.

در بازار از پارچه فاستونی کش استقبال زیادی می شود و افراد زیادی به دلیل خاصیت کشسانی و راحت بودن پوشاک تولید شده از این نوع پارچه،به دنبال تهیه آن می باشند.

همانطور که آشنا شدن با ویژگی ها و نحوه تولید و کارخانجات تولید کننده پارچه فاستونی کش امنیت دارد نحوه خرید این پارچه ها نیز مهم می باشد.

برای خریداران سوال به وجود می آید که از کجا بهترین فاستونی کش بخرم؟

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ درستی دهیم باید بگوییم که فاکتورها و روش های زیادی برای خرید پارچه های فاستونی وجود دارد از جمله: خرید حضوری و غیرحضوری و همچنین خریدهای با واسطه یا بدون واسطه که با انتخاب هر کدام از این روشها می توانید پارچه های فاستونی کش را تهیه کنید.

اما انتخاب هر روش دارای مزایا و معایب خاصی است که با بررسی کامل این ابعاد می توانید تصمیم نهایی خود را اتخاذ کنید.

لازم است بدانید که دو روش خرید مورد نظر و پیشنهاد به شما می باشد که می توانید از طریق آن پارچه فاستونی کش را با بالاترین کیفیت ممکن و مناسبترین قیمت تهیه کنید از جمله:

 1. انتخاب نمایندگی های معتبر پخش این پارچه ها به صورت حضوری به دلیل وجود تنوع بالای پارچه و عرضه آن به شکل مستقیم و بدون واسطه می تواند جزء بهترین تصمیم ها قرار بگیرد.
 2. خرید غیر حضوری از سایت های آنلاین معتبر که به صورت مستقیم توسط کارخانجات تولیدی و یا نمایندگی های فروش مدیریت می شود، نیز یکی دیگر از راه های مناسب برای دسترسی به این پارچه ها می باشد.

با انتخاب هر کدام از این دو روش خرید می توانید دست واسطه ها را از معاملات کوتاه کرده در نتیجه از افزایش قیمت های بی دلیل جلوگیری می شود.

لیست قیمت فاستونی ژرسه در بازار

پارچه های فاستونی ژرسه جز منسوجاتی است که به صورت چهار فصل مورد استفاده قرار می‌ گیرد و تقریباً در تمام ایام سال خرید و فروش این پارچه در بازار از رونق خوبی برخوردار است.

با توجه به تنوع بالای پارچه فاستونی در بازار و همچنین وجود کارخانجات تولیدی زیاد این محصول در بازار با کیفیت های مختلفی عرضه می گردد.

تنوع بالای پارچه موجب تنوع قیمت این محصول نیز می‌شود به صورتی که ممکن است برخی از تولیدکنندگان را دچار سردرگمی کند.

توصیه ما به خریداران عمده پارچه فاستونی ژرسه در بازار انتخاب مراکز فروش معتبر می باشد.

زیرا در این مراکز فروش قیمت محصول عرضه شده مطابق با ویژگی و کیفیت آن است .

پس قبل از اقدام به خرید به طور کامل لیست قیمتی فاستونی کش ژرسه در بازار را به دست بیاورید تا بتوانید مطابق نیاز و بودجه خود این محصول را تهیه کنید.

اما لازم است بدانید که عوامل مختلفی می‌ تواند بر لیست قیمت پارچه فاستونی تاثیر گذار باشد از جمله:

 • کیفیت و تراکم بافت پارچه فاستونی
 • تنوع در رنگ و طرح این پارچه ها
 • نوع برند و کارخانه سازنده
 • حجم سفارش خرید پارچه
 • انتخاب مرکز فروش و عرضه مستقیم
 • تغییرات قیمتی مواد اولیه
 • نوسانات موجود در بازار

۴ نکته مهم قبل از خرید پارچه های فاستونی

همانطور که می دانید پارچه‌ های فاستونی جز محبوب ترین منسوجات موجود در بازار است که موارد استفاده و کاربرد متعددی دارد و بیشتر از این پارچه ها برای تولید لباسهای رسمی استفاده می شود.

وجود تنوع بالای پارچه های فاستونی در بازار با ویژگی های مختلف موجب شده است تا افراد در هنگام انتخاب این منسوجات دچار سردرگمی شوند.

رعایت برخی از نکات مهم در هنگام خرید پارچه های فاستونی می توانید از انتخاب خود کاملاً راضی بوده و به بهترین شکل آن را ارائه دهید.

در اینجا به چهار نکته مهم قبل از خرید پارچه های فاستونی اشاره می کنیم از جمله: 

 1. تراکم بافت پارچه های فاستونی اهمیت زیادی دارد زیرا هرچه این پارچه متراکمتر بافته شده باشد از طول عمر بالا تری برخوردار است.
 2. انتخاب پارچه های فاستونی با توجه به الیاف مختلفی که در روند تولید به الیاف پشم و کرک اضافه شده اند بستگی به نوع استفاده و کاربرد پارچه دارد، هر چه الیاف مصنوعی در این پارچه ها افزایش پیدا کند در نتیجه خاصیت تنفس پذیری آن کمتر می شود.
 3. دقت کافی به طرح و رنگ این پارچه ها نیز اهمیت زیادی دارد زیرا برخی از رنگ ها از تقاضای بیشتری در بازار برخوردار می باشد و همچنین برخی طرح ها مناسب افراد و شخصیت های خاص طراحی شده اند به همین جهت در این زمینه باید کاملاً با آگاهی کامل انتخاب کنید.
 4. قیمت پارچه فاستونی جزء عوامل مهم و تاثیر گذار در هنگام انتخاب این پارچه ها می باشد و باید دقت کرد که مطابق بودجه و نیاز به این پارچه ها، مناسبترین خرید را انجام داد.

با توجه به اینکه کارخانجات متعددی در کشور ما مشغول تولید و عرضه پارچه های فاستونی با تنوع مختلف و کیفیت های گوناگون می باشند توجه به نوع برند تولید کننده نیز جزء عوامل مهمی است که پس از این چند عامل نام برده شده در درجه اهمیت قرار می گیرد.

مزایای خرید اینترنتی پارچه فاستونی

در حال حاضر در بازار تنوع بسیار زیادی از پارچه های فاستونی وجود دارد که برای افراد تازه کار انتخاب گزینه های مناسب مطابق با قیمت ارزان شده بسیار سخت و دشوار است.

در بازار عرضه پارچه فاستونی مراکز فروش متعددی در این حوزه مشغول می باشند که انتخاب مرکز خرید مناسب می‌ تواند موجب کوتاه شدن مسیر انتخاب بهترین‌ پارچه شود.

در حال حاضر با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و سخت شدن رفت و آمد در بازار های مختلف خرید اینترنتی از استقبال بیشتری برخوردار می باشد.

این مرکز عرضه اینترنتی پارچه فاستونی به عنوان یکی از مراکز معتبر که در این حوزه فعالیت می کند می تواند به تمامی نیازهای خریداران به طور کامل پاسخ دهد.

به طور کلی انتخاب خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری مزایای بیشتری برای خریدار دارد که با انتخاب مرکز خرید اینترنتی مناسب می توان بر تعداد این مزیت ها اضافه کرد.

برخی از مزایای خرید اینترنتی پارچه فاستونی از این مجموعه عبارتند از:

 • ارتباطات خوب و گسترده این مرکز با کارخانجات معروف تولید کننده پارچه فاستونی موجب شده است تا این پارچه ها در تنوع بالا عرضه شود.
 • عرضه تنوع بالای رنگ بندی و همچنین طرح‌ های مختلف پارچه فاستونی موجب راحت تر بودن خریدار در انتخاب طرح و رنگ مناسب است.
 • امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز موجب شده تا در هزینه های رفت و آمد و زمان صرفه جویی قابل ملاحظه ای صورت بگیرد.
 • تهیه پارچه های فاستونی به صورت مستقیم از کارخانجات موجب می شود تا این پارچه با قیمت مناسب تری به دست خریدار نهایی برسد.
 •  ارسال محصول خریداری شده به محل مورد نظر خریدار در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است.
 • همچنین پارچه خریداری شده را در بهترین بسته بندی های مقاوم قرار می دهند تا در حین حمل و نقل و جابجایی دچار آلودگی های محیطی نشود.
 • استفاده از راهنمایی های مشاوران حاضر در سایت به صورت کاملاً رایگان این امکان را به خریدار می دهد تا با گرفتن اطلاعات کامل در مورد این پارچه اقدام به خرید نهایی کند.

چنانچه قصد خرید عمده پارچه فاستونی کش ژرسه را دارید به شما توصیه می ‌کنیم تا برای دریافت لیست قیمت با کارشناسان بخش فروش ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره های کامل در مورد نحوه تهیه این پارچه سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت پارچه فاستونی در دیجی کالا
قیمت هر متر پارچه جامعه
قیمت پارچه جامعه
قیمت پارچه فاستونی ساده
قیمت پارچه فاستونی جامعه
قیمت پارچه فاستونی جامعه سیلیکا
قیمت پارچه فاستونی درجه یک
قیمت پارچه جامعه ۴۵ ۵۵

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان