09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

تولید پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت

تولید پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت

تولید پارچه های بیمارستانی ارزان قیمت مشاوره رایگان 09131130224

آنچه در این مقاله می خوانید…

  • تولید پارچه های بیمارستانی و مصارف آنها
  • چگونه بهترین انواع پارچه بیمارستانی را بخریم؟
  • فاکتورهای موثر در قیمت پارچه های بیمارستانی
  • مرکز فروش مستقیم پارچه بیمارستانی ارزان

تولید پارچه های بیمارستانی تترون، ترگال، فلامنت و اسپان باند، در کارخانجات معتبر، با بهترین کیفیت انجام شد و با ارزانترین قیمت از طریق این مجموعه به فروش می رسد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

با توجه به مصارف عمده ای که تمامی بیمارستان های دولتی و خصوصی یا مراکز درمانگاهی در کشور، از انواع پارچه جهت تأمین البسه و منسوجات مصرفی خود داشته اند، بنظر می رسد که بازار فروش پارچه های بیمارستانی، همواره بازار داغ و پرحرارتی بوده است. این موضوع را می توان از دو دیدگاه مورد بررسی قرار داد:

  1. تولید پارچه های بیمارستانی در انواع جنس و کیفیت های مختلف، می تواند دست کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی را جهت انتخاب نوع پارچه با توجه به میزان بودجه ای که دارند، باز نگه می دارد.
  2. از طرفی تنوع در پارچه های بیمارستانی و ارائه آنها توسط مراکز فروش مختلف در کشور، می تواند منجر به بروز واسطه ها و دلالان بازار پارچه گردد. این موضوع با کاهش کیفیت پارچه یا گاها افزایش قیمت پارچه های بیمارستانی هم همراه می باشد.

حال شما به عنوان مدیر بیمارستان ها یا تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی که طرف قرارداد با بیمارستان های دولتی و خصوصی هستید، بایستی در انتخاب بهترین پارچه بیمارستانی متناسب با خواسته بیمارستان ها و البته بودجه ای که دارند، اقدام نمایید. در اینجا ضمن معرفی انواع پارچه های بیمارستانی پرفروش، چگونگی خرید بهترین پارچه بیمارستانی با ارزانترین قیمت را به شما می گوییم.

تولید پارچه های بیمارستانی و مصارف آنها

با توجه به اهمیت تولید پارچه های بیمارستانی در تناژ بالا و در طرف مقابل کیفیت خوبی که باید داشته باشند، خط تولید کارخانجات نساجی پارچه های بیمارستانی، همواره نیازمند ماشین آلات پیشرفته و کادری مجرب بوده است.

در حال حاضر تمامی بیمارستان های دولتی و خصوصی کشور، به شکل همه روزه به انواع البسه و منسوجات بیمارستانی قابل شستشو یا یکبار مصرف احتیاج داشته که این محصولات تماما با انواع پارچه های بیمارستانی تولید می گردند.

در تولید پارچه های بیمارستانی بایستی یک سری نکات مد نظر تولید کنندگان قرار بگیرد. به عنوان مثال پارچه های قابل شستشو بایستی به صورت ضد آبژاول تولید گردند تا در اثر شستشو با مواد شویده و ضد عفونی کننده، به زودی کیفیت بافت و رنگ خود را از دست ندهند. یا اینکه پارچه های بیمارستانی بایستی آنتی باکتریال بوده و از ایجاد هر گونه حساسیت پوستی برای افراد، مبرا باشند.

پارچه های بیمارستانی تولید شده و موجود در بازار عبارتند از:

پارچه تترون بیمارستانی

پارچه های تترون بیمارستانی در واقع همان پارچه های تترون معمولی هستند با این تفاوت که در طیف رنگی بیمارستانی شامل آبی، سبز، سفید و صورتی عرضه شده و دارای خاصیت ضد آبژاول هم می باشند. این پارچه ها با عرض های 90، 150 و 180 سانتی متر، 2 و 3 متری با گرماژهای 100 الی 380 گرم تولید شده و در مصارفی مانند لباس فرم بیماران خانم و آقا، روپوش پرستاران، ماسک، ملحفه و روتختی بیمارستانی، کاربرد ویژه ای دارند.

پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال بیمارستانی تولید شده از الیاف پلی استر ویسکوز، یکی از پارچه های بیمارستانی تخت بافت، قابل شستشو و با تراکم بافت ضخیم می باشد که از ویژگی هایی مانند مقاومت سایشی و کششی، دارا بودن آهار مناسب، ثبات در رنگ و کیفیت بافت و ضد آبژاول بودن برخوردار بوده است. این پارچه با عرض 150 سانتی متر و گرماژ 240 و 280 گرمی در دو کالیته ترگال ساده و ترگال کجراه با طیف رنگی سفید، آبی و سبز، بیشترین نرخ تولید و فروش را دارد.

خرید پارچه ترگال و کجراه ضد وایتکس بیمارستانی
پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه های فلامنت از الیاف فلامنت و پارچه های فلامنت پنبه بجز فلامنت دارای الیاف طبیعی پنبه بوده و هم نرم تر هستند و هم قیمت بیشتری را برخوردار می باشند. پارچه فلامنت چهارخونه بیمارستانی یکی از پرفروش ترین طرح ها و مدل های این پارچه با عرض 150 سانتی متر است که عمدتا مناسب لباس فرم بیماران مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه اسپان باند بیمارستانی

تولید پارچه های بیمارستانی اسپان باند که با نام پارچه های بی بافت و یکبار مصرف بیمارستانی هم شهرت دارند، با کمترین قیمت ممکن انجام می گیرد. به همین سبب قیمت پارچه اسپان باند در بازار فروش پارچه بیمارستانی، ارزانترین قیمت ممکن است. این پارچه با عرض های 100، 120 و 160 سانتی متری و گرماژ 30 الی 90 گرم، مناسب تولیداتی همچون گان و شان بیمارستانی، البسه اتاق عمل، ماسک های جراحی، کاور کفش، لباس بیماران، روتختی و روبالشی و غیره می باشد.

تولید پارچه های بیمارستانی
پارچه تترون بیمارستان

چگونه بهترین انواع پارچه بیمارستانی را بخریم؟

از آنجا که کیفیت پارچه های بیمارستانی رابطه مستقیمی با کیفیت البسه و منسوجات تولیدی از این پارچه ها را داشته، آیا می دانید که چگونه می توان بهترین پارچه های بیمارستانی را در بازارهای پر از واسطه گری امروزی سفارش خرید داد؟

با توجه به اینکه تقریبا در تمامی روزهای سال شاهد بازار پرمخاطب از فروش انواع پارچه های بیمارستانی هستیم، واسطه ها و دلالان پارچه، این بازار را جولانگاهی برای خود دیده و تنها به فکر جیب خود هستند. این واسطه ها اجازه نمی دهند که کیفیت و قیمت واقعی پارچه بیمارستانی، به دست مصرف کنندگان برسد.

بنظر می رسد که در بازارهای با شرایط اینچنینی، تنها راهکار خرید بهترین پارچه بیمارستانی، یعنی پارچه ای که هم کیفیت خوب و هم قیمت ارزان و واقعی را دارد، خرید از مراکز فروش مستقیمی است که با بزرگترین کارخانجات تولید پارچه های بیمارستانی ارتباط داشته اند.

قیمت چاپ روی انواع پارچه
پارچه ترگال چاپی

فاکتورهای موثر در قیمت پارچه های بیمارستانی

از حق که نگذریم هیچ تولید کننده ای که در زمینه تولید انواع البسه و منسوجات بیمارستانی فعالیت دارد، مبحث قیمت پارچه بیمارستانی را نمی تواند نادیده بگیرد. چرا که اگر بتواند به شکل کاملا اقتصادی، نیاز پارچه ای خود را تأمین کند، قطعا تولیداتی با قیمت تمام شده مقرون به صرفه تری خواهد داشت.

از جمله فاکتورهای موثر در قیمت پارچه های بیمارستانی می توان به این موارد اشاره داشت:

کیفیت پارچه های بیمارستانی

عرض و گرماژ پارچه ها

رنگ پارچه های بیمارستانی

نحوه خرید (خرید به صورت تناژ بالا یا خرده و خرید به صورت حضوری یا اینترنتی)

در مورد فاکتور آخر باید گفت که اگر شما بتوانید مستقیما و به شکل اینترنتی، از کارخانه تولید پارچه های بیمارستانی در کشور، به صورت تناژ بالا و عمده پارچه بیمارستانی مورد نظر خود را خریداری کنید، خریدی ارزان و مقرون به صرفه از آن شما خواهد بود.

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان