09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

خرید اینترنتی پارچه فاستونی کش رامی به صورت عمده

خرید اینترنتی پارچه فاستونی کش رامی به صورت عمده

پارچه فاستونی کش رامی را می توانید به صورت عمده و با بالاترین کیفیت از طریق خرید اینترنتی در ارزان ترین حالت ممکن از مرکز فروش ما خریداری نمایید و آن را در جهت تولیدات باکیفیت پوشاک به کار ببرید.

دریافت مشاوره 09131130224

پارچه فاستونی را بیشتر بشناسید

در میان تمامی پارچه های موجود در بازار، پارچه ای هم وجود دارد که آن را با نام فاستونی مورد شناسایی قرار می دهند.

فاستونی یک نوع پارچه از جنس پشم می باشد که یا به صورت ساده وجود دارد و یا این که نخی است.

بیشترین مصرفی که از این پارچه وجود دارد، این است که از آن جهت تولید کت و دامن، کت و شلوار و انواع مانتو استفاده می نمایند.

مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی پارچه فاستونی از مخلوط پشم و کرک و یا این که از ترکیب پشم و پلی استر ایجاد شده است.

عرض پارچه های فاستونی معمولا در ایران، 150 سانتی متر است و می توان آن را در وزن های مختلف و طرح های گوناگون به شکل ساده و یا چهارخانه و راه راه مشاهده کرد.

چیزی که واضح است این می باشد که هرچه در صد پشم به کار رفته در پارچه بیشتر باشد، آن پارچه از لطافت بالاتری برخوردار می باشند و همچنین وزن آن ها بیشتر خواهد بود.

نکته ی دیگر این است که پارچه های فاستونی که میزان پشم به کار رفته در آن ها بیشتر است، چروک پذیری بالاتر هم دارند و این برای برخی از افراد مورد پسند واقع نمی شود.

اما در حالتی که در کنار پشم مواردی مانند پلی استر و یا پلاستیک استفاده شده باشد، اول این که کمتر چروک خواهند شد و سپس قیمت پایین تری نسبت به نوع اول دارا هستند.

فاستونی های که از نظر کیفیتی بسیار عالی و خوب هستند حتما در ترکیباتشان از پلی استر استفاده شده است و همچنین مقدار درصدی که این الیاف در پارچه فاستونی دارند، تعیین می نماید که از چه قیمتی برخوردار باشند.

انواع پارچه فاستونی کش دار

در رابطه با پارچه های فاستونی کش می توان گفت که دو نوع آن در بازار ایران به وفور پیدا می شود و از آن استفاده های فراوانی می نمایند که عبارت هستند از:

  1. پارچه فاستونی کش جودون

این پارچه در بازارهای سنتی به نام دیگری با عنوان بافت پولکی مورد شناسایی قرار می گیرد و چیزی در حدود 45 درصد پشم در آن ها به کار برده می شود و نخ های ریزبافتی در آن ها مشاهده می شود که موجب می گردد تا برای هر چهار فصل گزینه ی مناسبی باشند.

فاستونی کش جودون را می توان در دو نوع چهارخانه ای و ساده در بازار پیدا نمود و از آن جهت دوخت لباس های کاملا رسمی استفاده می کنند.

  1. پارچه فاستونی کش میله ای

این نوع پارچه در دسته ی فاستونی کش طرح دارها قرار دارد و  نوع بافتی که دارند، طرحی حالت میله ای به آن ها داده است که در هنگام دوخت لباس، در جهت عمودی پوشاک قرار داده می شوند.

جنس الیاف به کار رفته در آن ها و همچنین نوع بافتی که این پارچه دارا است سبب می گردد تا در جهت پود پارچه تا یک حدی خاصیت کشسانی مشاهده گردد.

موارد بالا در گروه پارچه های فاستونی کش دار قرار دارند و به انواع دیگر آن شامل  بیسکویتی، جناغی، پاریس و کجراه هم می توان اشاره نمود.

همچنین این فاستونی کش دارها نوع ساده هم دارند که ویژگی بارزی دارند به نام براق بودن که از این طریق می توان متوجه نوع آن شد.

پارچه فاستونی کش رامی و ویژگی های آن

پارچه فاستونی کش رامی را می توان در دسته و گروه فاستونی کش طرح دار قرار داد و مانند هر نوع پارچه ی دیگری دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که می توان آن ها را به طریق ذیل بیان نمود:

  1. قابلیت جذب رطوبت بسیار بالا
  2. دارا بودن نفوذپذیری هوا
  3. مقاومت در برابر قلیایی بودن
  4. یک نوع اسید ملایم آسیب دیده هم در آن به کار رفته است.
  5. عرض آن 150 سانتی متر می باشد.
  6. طاقه هایی با متراژ 70 متری دارد.
  7. دارای گرماژی در حدود 320 گرم هستند.
  8. میزان آبرفتی که در آن ها مشاهده شده است زیر 5 درصد است.

همان طور که متوجه شدید، پارچه های فاستونی انواع و اقسام گوناگونی دارند که هرکدام ویژگی ها و مشخصات خاص خود را دارند.

همچنین از آن ها در جهت تولید بهترین پوشاک استفاده می شود که البته بیشتر به صورت رسمی هستند و پوشاکی که رسمی می باشند را با این پارچه ها تولید می نمایند.

کارخانه های مختلف در سطح کشور وجود دارند که این پارچه ها را هر کدام با توجه به مواردی تعیین می کنند.

اما جالب است بدانید که کارخانه های برند و معروف، برترین و بهترین پارچه ها را مورد تولید قرار می دهند.

این مورد که پارچه ی مورد نظر در چه کارخانه ای تولید شده است در تعیین و همچنین کاهش و یا افزایش قیمت پارچه تأثیر مستقیم دارد.

چگونگی خرید بهترین فاستونی کش در بازار ایران

پارچه فاستونی کش رامی را هم مانند سایر انواع فاستونی می توان با روش های مختلفی خریداری کرد.

از جمله روش های خرید این پارچه می توان به خرید به صورت حضوری و مراجعه به درب کارخانه اشاره کرد.

به این صورت که فرد این توانایی را دارد تا به کارخانه ی تولید کننده ی پارچه مراجعه کند و هر مقدار و حجمی که از پارچه نیاز دارد را به صورت حضوری خریداری نماید.

این روش از خرید دارای مزایا و معایبی می باشد که افراد با توجه به آن ها نسبت به خرید دست می زنند.

در این راه خرید، واسطه و دلال به طور کامل حذف می شوند و سبب می گردد تا یک ثبات قیمتی در بازار به وجود آید.

اما لازم است بدانید که فرد باید علاوه بر زمان زیادی که صرف می کند تا به درب کارخانه مراجعه کند، می بایست هزینه های بالایی هم جهت رفت و آمد و همچنین حمل و نقل پرداخت نماید.

مورد دیگر این که خریداران و مشتریان همگی توانایی مراجعه به کارخانه را دارا نیستند و لازم است تا از روش های دیگری برای انجام و ثبت خریدهایشان استفاده کنند.

بنابراین به دنبال روشی دیگر بودند تا این که توانستند هم جهت رفاه حال مشتراین و هم این که خودشان این توانایی را داشته باشند که هم فروششان را بالاتر ببرند و هم این که در بازار بیشتر مورد شناسایی قرار بگیرند، روش آنلاین را قرار دادند.

شما نیز به عنوان یک مشتری این کالا لازم است قبل از هر کاری با ویژگی ها و مشخصات پارچه فاستونی آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن را شناسایی کنید و مورد خرید قرار بدهید.

نکته ی مهم در هنگام خرید این است که پارچه باید به صورت مستقیم از تولید کننده تهیه شود تا از هر نظر به بهترین شکل باشد، اگر این مورد را در ثبت تمامی سفارشاتتان رعایت نمایید، در انجام خریدهایتان فردی موفق خواهید بود.

لیست قیمت فاستونی کش رامی

یکی از مهم ترین و به عبارتی بزرگترین دغدغه های افراد و خریداران این است که پارچه فاستونی کش رامی را با چه قیمتی تهیه نمایند و آن را خریداری کنند.

این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و افراد تمایل دارند تا آن را با روش درستی تعیین نمایند که بتوانند بعدها سود بالاتری را به دست بیاورند.

این لیست قیمت می بایست کاملا بر اساس قیمت های روز بازار معین شوند تا بتوان با خیالی راحت به آن ها اتکا کرد.

زیرا در حال حاضر اگر دقت خود را بالاتر ببرید، متوجه خواهید شد که در بازار نوسانات شدیدی را می توان مشاهده نمود و علاوه بر آن تورم های زیادی هم در این بین وجود دارد.

بنابراین لازم است تا افراد بتوانند با استفاده از یک روش، این تورم ها و نوسانات را دور بزنند و یا این که موجبی باشند تا آن ها کاهش پیدا کند.

این لیست قیمت را می توان با استفاده از چند روش به دست آورد اما یک روش وجود دارد که لیست قیمت بر اساس روز می باشد و می توان کاملا آن را الگو قرار داد.

دریافت لیست قیمت از طریق آنلاین و به صورت مراجعه به وبسایت های تولید کنندگان و همچنین فروشندگان معتر و رسمی آن ها بسیار روش مناسبی است.

شما این امکان را دارید که به صورت همزمان و در واقع در کمترین زمان ممکن نسبت به دریافت لیست قیمت اقدام کنید و از هر مرکزی که تمایل دارید این کار را انجام بدهید.

در این حالت شما نیز می توانید به راحتی پس از دریافت نتیجه، نسبت به بررسی میان آن ها و در نهایت گزینش این مورد که از کدام مرکز خریدهایتان را ثبت کنید، بپردازید.

بنابراین با توجه به گفته های فوق، همین حالا به وبسایت ما مراجعه نمایید و از طریق مشاوران و کارشناسان ما نسبت به دریافت لیست قیمت اقدامات لازمه را انجام بدهید.

لیست قیمت ارائه شده از طرف مجموعه ی ما کاملا بر حسب نوسانات روز بازار تعیین می شوند و شما این توانایی را خواهید داشت که با اعتماد کامل نسبت به انجام سفارشاتتان اقدام نمایید.

مزایای خرید اینترنتی انواع پارچه فاستونی

همان طوری که متوجه شدید، پارچه فاستونی را می توانید با استفاده از روش اینترنتی خریداری کنید که از روش های بسیار مناسب می باشد.

این روش با توجه به پیشرفتی که در علم و تکنولوژی به وجود آمده است، پدیدار شده و به همین سبب طرفداران زیادی هم دارد.

روش اینترنتی مزایای زیادی دارد که از جمله ی آن ها می توان به عدم محدودیت مشتریان به زمان و مکان در ثبت سفارش، اشاره کرد.

به این صورت که شما نیز می توانید به راحتی در هر مکانی که قرار دارید و نه صرفا محل کارخانه و یا مرکز فروش رسمی آن ها، نسبت به ثبت خریدهایتان اقدام کنید.

همچنین این مورد در رابطه با زمان هم مصداق قرار می گیرد که شما این امکان را دارید تا در هر زمانی که برایتان مناسب تر است برای ثبت سفارش درخواست خریدهایتان از این طریق پیش بروید.

بنابراین نیازی نیست که حتما در تایم های اداری این پروسه به انجام برسد.

این روش امکانی را به شما می دهد که از آن طریق توانایی این را دارید تا میان کارخانه های مختلف به گزینش بپردازید و سپس میان آن ها هرکدام که از هر نظر چه مشخصات و ویژگی ها و چه قیمتی بهتر بود، آن را انتخاب کرده و تمامی خریدهایتان را از آن طریق ثبت نمایید.

دیگر هزینه های رفت و آمدی نخواهید داشت و به راحتی در منزل خود می توانید این سفارشات را ثبت کنید و این که زمان کمی هم برای این کار صرف می نمایید.

مورد مهم این است که برای مشاهده جنس و رنگ پارچه ها می توانید به راحتی درخواست دریافت کالیته بدهید که این مورد نیز از طرف مجموعه به صورت رایگان برایتان ارسال خواهد شد و می توانید به راحتی بر آن اساس هر سفارشی که دارید را با خیال راحت مورد درخواست قرار بدهید.

فروش پارچه فاستونی کش به قیمت کارخانه

تمامی خریداران تمایل دارند که پارچه فاستونی کش رامی را با قیمت درب کارخانه تهیه کنند، زیرا این مورد موجب می شود تا سود بالاتری در نهایت برایشان به وجود بیاید.

هرچه خرید و فروش ها بر اساس قیمت کارخانه صورت بگیرند، تورم های بیهوده در بازار و نوساناتی که موجب می شوند تا قیمت ها دچار تغییرات شدیدی شوند، از بین می روند.

بر همین اساس است که توصیه می شود تا جای ممکن تمامی خریدهایتان را به صورت مستقیم از فروشنده و تولید کننده تهیه نمایید.

اگر همه ی افراد این موارد را رعایت کنند، در بازار ثبات خاصی پدید می آید که هم برای تولید کننده و هم برای خریداران مناسب است و می تواند در سود آن ها نقش مهمی داشته باشد.

برای دستیابی به قیمت کارخانه و استفاده از مزایای خرید مستقیم از آن ها، همین حالا با مشاوران فروش ما تماس حاصل نمایید تا شما را با دنیای بدون واسطه و دلال ارتباط دهیم.

دلالان زیادی در این بازار وجود دارند که اصلا به فکر اقتصاد مملکت نیستند و برایشان اهمیتی ندارد که چقدر می توانند سبب ایجاد تورم در بازار شوند و تنها به افزایش سود خودشان فکر می کنند.

قیمت پارچه فاستونی کشی رامی
پارچه کشی رامی
پارچه فاستونی کش
خرید پارچه فاستونی کشی به قیمت کارخانه
کارخانه تولید پارچه فاستونی کش در ایران
خرید و قیمت پارچه فاستونی کشی ملانژ پارمیس

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان