09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

عرضه مستقیم پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

عرضه مستقیم پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

عرضه مستقیم پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

پارچه تترون جشن تکلیف مدارس در دو نوع ساده و گلدار، در عرض های مختلف از این مجموعه قابل خریداری است. مرکز عرضه مستقیم پارچه تترون چادری و تترون مقنعه ای گلناز، از هم اکنون سفارشات عمده کارگاه های تولیدی را بصورت آنلاین می پذیرد.

تترون، یکی از پرفروش ‌ترین پارچه ‌ها در صنعت نساجی به شمار می رود که به دلیل کاربردهای متنوعی که دارد، بسیار مورد استفاده تولیدی های البسه و سایر منسوجات قرار گرفته است.

براى خیلى از تولیدى ها، دوزندگان و پارچه فروشى ها شاید این موضوع مفید باشد که با پارچه پارچه تترون جشن تکلیف مدارس و بازار فروش آن آشنایی بیشتری داشته باشند. در این صورت می توانند بهترین انتخاب را برای خرید عمده خود انجام دهند.

متأسفانه بسیارى از تولیدى هاى تازه تأسیس و افراد کم تجربه، به دلیل کمبود اطلاعات و شناخت کافی از این پارچه ها، خرید خوبى را تجربه نمی کنند. این موضوع در نهایت باعث ضرر و زیان آن ها در اول راه خواهد شد.

تترون گلدار عرض 110 جشن تکلیف کاشان
تترون گلدار عرض 110 جشن تکلیف ارومیه

معرفی کلی پارچه تترون

پارچه تترون همانند سایر پارچه ها، با توجه به متریال به کار رفته دارای مشخصات خاصی است. ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد این پارچه، باعث استفاده های گسترده از آن در دوخت پوشاک گوناگون شده است.

به طور کلی پارچه تترون از الیاف مختلف فلامنت، پلی استر و ویسکوز تشکیل شده‌ که با درصدهای مختلفی در کارخانه ترکیب و به درخواست مشتری سفارش سازی می شود.

پارچه های تترون در عرض ‌های ۹۰، ۱۱۰، ۱۵۰، ۱۸۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ سانت تولید و عرضه می‌ گردند که هر کدام مناسب مصارف خاصی می باشند. برای شناخت بیشتر پارچه تترون چادری جشن تکلیف ابتدا مصارف عمده انواع تترون را بررسی می ‌کنیم.

مصارف پارچه های تترون کدامند؟

هر پارچه ‌ای که در بازار نام آن‌ را می‌ شنویم، از یک سری مشخصات مخصوص به خود برخوردار است. تفاوت کیفیت نخ به کار رفته، شیوه رنگرزی، گرماژ و حتی ضخامت پارچه از عواملی هستند که تاثیر بسیار زیادی روی ویژگی ها و نوع مصرف پارچه ها خواهد داشت.

انواع پارچه تترون نیز با توجه به کیفیت مواد اولیه، برای دوخت محصولات گوناگونی خریداری می ‌شود که هر کدام از ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند.

هر ساله با فرا رسیدن مهرماه و شروع سال تحصیلی جدید، تولیدی ها جویای خرید پارچه تترون ساده یا پارچه تترون گلدار چادر جشن تکلیف هستند. پارچه های طرحدار عمدتاً در عرض های ۱۱۰ و ۱۵۰ سانتی متر در کاخانه به تولید می رسند.

همچنین پارچه تترون ساده شیری و سفید رنگ نیز در عرض های ۱۵۰ و ۳۰۰ سانت، به منظور دوخت چادر جشن تکلیف در بازار موجودند.

دوخت انواع مقنعه مدارس، یکی دیگر از موارد مصرف و خرید عمده پارچه های تترون است. برای این کاربرد، از انواع تترون رنگی با عرض های ۹۰، ۱۱۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ استفاده می‌ کنند که هر کدام متناسب با الگو مقنعه تهیه می‌ گردد.

یکی دیگر از کاربردهای عمده پارچه تترون، مربوط به دوخت انواع پیراهن مردانه می شود. بهترین پارچه های تترون پیراهنی ساده و طرحدار (چهارخونه) به صورت عمده، سالانه توسط کارگاه های تولیدی پوشاک خریداری می‌ شوند.

باید گفت که مصارف پارچه تترون تنها محدود به پوشاک نشده، بلکه برای تولید سایر منسوجات از جمله ملحفه، روبالشتی، پرده، خرج کار و غیره نیز از این پارچه استفاده های زیادی می کنند.

کارخانه پارچه تترون جشن تکلیف مدارس

در حوزه تولید انواع پارچه تترون به خصوص پارچه تترون جشن تکلیف مدارس کارخانجات متعددی در سراسر کشور فعالیت دارند. برترین کارخانه های تولید این منسوجات، در شهر اصفهان قرار گرفته اند.

از آنجایی که نیاز بازار به این نوع پارچه تترون، یک نیاز رو به افزایش است، بنابراین این کارخانه های تولید کننده معتبر، استراتژی ‌های خود را بر مبنای تأمین نیاز بازارهای داخلی قرار داده اند.

از سوی دیگر، محصولات این کارخانجات قابلیت صادرات به سایر کشورها را نیز دارند. این امر نشان می دهد که کیفیت پارچه تترون تولید ایران از هر لحاظ تضمین شده است.

کارخانه های نساجی اصفهان با تولید انواع پارچه تترون در رنگبندی متنوع، حجم زیادی از بازار عمده فروشی پارچه را در کشور قبضه نموده؛ همچنین محصولات تولیدی این کارخانجات، نیاز دوخت چادر جشن تکلیف را نیز به کل تأمین می کنند.

در این کارخانجات، کلیه استانداردهای تولید پارچه و منسوجات رعایت شده، همینطور شیوه رنگرزی پارچه تترون چادر بصورت اکتیو بوده و توسط دستگاه های پیشرفته تکمیل می گردد.

این شیوه رنگرزی در واقع بهترین رنگ ها را به پارچه می بخشد، به طوری که پارچه در اثر شستشوهای مکرر به هیچ عنوان تغییر رنگ نخواهد داد.

انواع پارچه تترون عرض سه متر سفید کاشان، روژان، سیب، پارچه تترون ستاره سهیل، بروجرد و تترون گلدار عرض 110 کاشان، بروجرد، ریسمان، نگین، گلدن لایف و گلچهر از پرفروش ترین تترون های موجود در بازارند. کالیته رنگی این پارچه ها بیشتر از ۷۰ رنگ مختلف را شامل می شود.

این موضوع سبب می شود تا تولیدی ها و خیاطان انواع پوشاک فرم مدارس، چادر جشن تکلیف، مقنعه و غیره بتوانند طرح های زیبایی را به بازار پوشاک ارائه دهند.

پس با هر سلیقه ای که باشید می توانید محصولات کارخانه های نام برده را با قیمت مناسب، از عمده فروشی پارچه تترون تهیه کنید. آیا می دانید چه عواملی در تعیین قیمت تترون چادر جشن تکلیف تأثیر دارند؟

تترون گلدار عرض 110 جشن تکلیف ساری
تترون گلدار عرض 110 جشن تکلیف یزد

ارزان ترین قیمت تترون چادری جشن تکلیف

به طور کلی قیمت خرید و فروش انواع پارچه در بازار داخلی، به چندین عامل بستگی دارد که در هنگام خرید عمده پارچه توسط تولیدی ها، حتماً باید به این موضوع توجه داشت.

قیمت فروش پارچه تترون جشن تکلیف مدارس هم از این قضیه مستثنی نیست و در نگاه اول بر اساس درجه کیفی پارچه در کارخانه تعیین می‌ گردد.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت تمام شده این نوع تترون پرکاربرد، خرید مستقیم و دسترسی به کارخانه تولید کننده این محصولات است. بدون شک زمانی که با تولید کننده اصلی تترون در ارتباط باشید، می توانید سفارشات عمده خود را با قیمت ارزان تر از بازار تهیه نمایید. به دنبال آن سودآوری بیشتری در کسب و کار تولیدی خود خواهید داشت.

این مجموعه، شرایط خرید بی واسطه تترون چادر چشن تکلیف، با قیمت درب کارخانه را برایتان فراهم آورده است و می کوشد تا در این بازار رقابتی بتوانید خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنید. پس  همین حالا برای خرید عمده تترون با کیفیت درجه یک، از طریق وب سایت اقدام نمایید.

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان