09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

فروش جدیدترین رنگ بندی پارچه فاستونی

فروش جدیدترین رنگ بندی پارچه فاستونی

فروش جدیدترین رنگ بندی پارچه فاستونی

از بهترین مارک های مطهری، مه فاستون، جامعه، اندیکو و بدر نصف جهان اصفهان با قیمت واقعی انجام می پذیرد.
رنگ بندی پارچه فاستونی در کیفیت های جدید با تنوع طرح های ساده، دیپلمات، راه راه، چهارخانه و …، در حوزه های گوناگون تولید البسه و پوشاک مردانه و زنانه، از اهمیت جدی برخوردار بوده است.
جدیدترین رنگ بندی پارچه فاستونی در کالیته متنوع از برندهایی همچون مطهری، جامعه، مه فاستون و … با عرض 150 سانتی متر و به شکل طاقه ای و عدلی عرضه می گردند.

فروش رنگ بندی پارچه فاستونی

فروش رنگ بندی پارچه فاستونی با قیمت دست اول کارخانجات بزرگ تولیدی پارچه فاستونی اصفهان، با کیفیتی ویژه و بدون واسطه انجام می پذیرد.

کارخانه های زیادی هستند که در امر تولید انواع پارچه فاستونی ادعای بهترین بودن را دارند، اما آیا می دانید فاکتور انتخاب برترین مرکز تولید شامل چه مواردی می شود تا انتخابی منصفانه داشته باشید؟

فاستونی
پارچه فاستونی خصوصا در بین کار های پلی ویسکوز یا پلی استر که درصد پشمی به همراه خود ندارند و اگر در بافت آن ها کمال دقت و تخصص را به کار نبرد ممکن است زیردستی شبیه به پلاستیک پیدا کرده و تمامی برند تولیدکننده را به خاطر کیفیت بد به مرز نابودی بکشانند.
هنگامی که قصد خرید انواع فاستونی خصوصا مدل های ارزان آن را دارید، به این نکته توجه ویژه داشته باشید که زیردست پارچه حتما نرم و شبیه به کار های پشمی باشد، زیرا در این حالت الیافی که برای بافت آن به کار برده اند جنس بهتری داشته و درصد ویسکوز بالاتری خواهد داشت که البته اگر الیاف فلامنت نیز در تکمیل آن به کار برود که بسیار بهتر خواهد بود.
شرکت پارچه فاستونی یکی از مدعیان عرضه بهترین پارچه فاستونی در ایران است که برای تمامی محصولات که ارائه می کند می تواند تضمین داده و به نسبت کیفیتی که شما خواستار آن هستید بهترین را در بین منتخبین خود معرفی خواهد کرد.

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان