09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

فروش پارچه فاستونی کش جودون با قیمت باورنکردنی

فروش پارچه فاستونی کش جودون با قیمت باورنکردنی

فروش پارچه فاستونی کش جودون با قیمت باورنکردنی

فروش پارچه فاستونی کش جودون با بهترین کیفیت در مراکز فروش معتبر صورت می گیرد. در این مرکز فروش پارچه فاستونی کش را با قیمت باورنکردنی از هر نقطه ای می توانید به راحتی تهیه کنید.

هر آنچه از پارچه فاستونی نمی دانید

پارچه فاستونی نوعی پارچه پشمی است در بازار پارچه ایران و همچنین در جهان بسیار همه گیر می باشد زیرا از این پارچه برای دوخت انواع لباسهای رسمی مردانه و زنانه استفاده می شود.

نام فاستونی یک کلمه روسی است که اولین بار این پارچه از روسیه به ایران آمده به همین جهت با همین نام مشهور شده است.

قدمت تولید پارچه فاستونی تقریباً به آغاز تمدن بشر می رسد زیرا از ابتدا انسانها از موی حیوانات برای تهیه البسه خود استفاده می کردند و با ریسیدن آنها و تبدیل به نخ پارچه های مختلف تولید می‌ شد.

ممکن است که بین پارچه های پشمی و فاستونی هیچ گونه تمایزی قائل نشوید اما لازم است که بدانید این دو پارچه با یکدیگر تفاوت نیز دارند.

برای تولید انواع پارچه های پشمی فقط از الیاف پشم که توسط کارخانجات نساجی تبدیل به نخ شده‌ اند استفاده می‌ کنند

اما در روند تولید نخ هایی که برای بافت پارچه فاستونی استفاده می شود مقداری از الیاف پلی استر نیز استفاده می کنند.

برای تولید نخهای فاستونی از پشمهای ظریف استفاده می ‌کنند و رشته ‌های پشم را برای تولید به صورت موازی در کنار یکدیگر قرار می‌ دهند به این واسطه نخهای فاستونی کاملاً ظاهری صاف و منظم دارند.

همچنین برای ظاهر بهتر این الیاف از پشم نو شده نیز استفاده می‌ شود که با عمل شانه زنی الیاف پشمی که دارای طول بلندی می باشند صاف شده و الیاف کوتاه تر از دسته جدا می ‌شود.

نکته‌ ای که در تولید این پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد معمولاً با تاباندن دو نخ یک لا به یکدیگر به ‌دست می‌آیند.

روند تولید پارچه های فاستونی به راحتی انجام نمی ‌شود و در چند روزه متوالی باید به این نخها زمان داد تا به طور کامل تبدیل به محصول اولیه برای تولید پارچه شود.

پارچه های فاستونی از لحاظ نوع الیاف به کار برده شده در دو نوع پلی استر ویسکوز و پلی استر پشمی می ‌باشند.

معمولاً بر روی حاشیه پارچه ها میزان استفاده از پشم را مشخص می کنند.

هرچه درصد استفاده از پشم در پارچه بیشتر باشد در نتیجه پارچه از قیمت بالاتری برخوردار است.

اما پارچه ‌هایی که از پلی استر ویسکوز تولید می شوند دارای الیاف پلاستیکی هستند و این پارچه ها کمتر چروک می شوند.

پارچه های پلی استر معمولاً در عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می‌شود و در رنگهای بسیار متنوع می باشد.

موارد استفاده از پارچه های فاستونی بسیار زیاد است و جزء پارچه‌ های چهار فصل محسوب می‌ شود به همین جهت در بسیاری از ارگانها و موارد مختلف جزء انتخابهای اول در بین تنوع بالای پارچه می باشد.

برخی از موارد استفاده از پارچه فاستونی عبارتند از:

 • برای دوخت انواع مانتوهای رسمی و همچنین مانتو شلوار های اداری
 • برای دوخت انواع کت شلوارها و لباسهای یونیفرم برای مصارف ادارات و شرکت ها
 • برای تهیه و دوخت لباس فرم مدارس و بانک ها
 • برای دوخت انواع شلوارهای تک
 • در دوخت کت دامن های بانوان

به علت محبوبیت پارچه فاستونی اغلب برندهای معروف و معتبر ایرانی که در حوزه پوشاک آقایان فعال هستند از این پارچه برای دوخت کت شلوار های خود استفاده می کنند.

معرفی پارچه فاستونی کش جودون

پارچه فاستونی در تنوع بالایی تولید می شود که معمولاً این پارچه را به چند دسته تقسیم بندی می کنند و متناسب با میزان الیاف مورد استفاده در روند تولید آن از ویژگی های خاصی برخوردار می باشد.

بررسی برخی از انواع دسته بندی پارچه فاستونی عبارت اند از:

 • پارچه فاستونی پشمی: این پارچه کاملاً از الیاف طبیعی پنبه و پشم تولید می‌ شود و مناسب برای دوخت کت و شلوار و لباسهای فرم اداری است.
 • پارچه فاستونی فاقد پنبه: این پارچه از الیاف پلی استر و ویسکوز و همچنین فلامنت تشکیل می‌شود که به آن شبه فاستونی نیز گفته می ‌شود و کارکرده مناسب آن برای دوخت کت، شلوار و لباس فرم اداری است و فقط سبک تر از پارچه های فاستونی پشمی می باشد.
 • پارچه پلی استر ویسکوز: این پارچه در روند تولید از الیاف فلامنت تشکیل می شود که برای دوخت لباس فرم مدارس و لباس های کردی استفاده می شود در دسته پارچه های ارزان قیمت فاستونی قرار می گیرد.
 • پارچه فاستونی کش: این دسته از پارچه با توجه به نوع بافت خود به دو دسته ساده و طرحدار تقسیم بندی می شود که دسته ساده آن کاملاً براق است و طرح‌دار آن به چند دسته جودون، بیسکویتی، جناغی و کجراه طبقه‌بندی می‌ شود.

پارچه ای که در اینجا مورد بحث می باشد پارچه فاستونی کش جودون است که در بازار این پارچه ها به بافت پولکی نیز معروف می باشند.

در روند تولید این پارچه از ۴۵ درصد پشم استفاده می‌ شود و  با نخهای ریزبافت تهیه می ‌شود به همین جهت این پارچه مناسب برای چهار فصل است.

پارچه فاستونی کش جودون نیز در دو مدل چهارخونه و ساده تولید می ‌شود که فاصله میان چهارخانه ها معمولاً ۴ سانتیمتر است که از دو نخ با رنگهای مختلف بافته می شود که موجب به وجود آمدن طرح های زیبا در پارچه است.

به دلیل وجود پشم در الیاف پارچه جزء پارچه های بادوام و پایدار محسوب می شود.

همچنین این پارچه ها از ثبات رنگی خوبی برخوردار هستند و به هیچ عنوان آبرفت ندارد.

این پارچه ها به دلیل ظرافت زیادی که دارند بهتر است که توسط دست شسته نشوند و در صورت اجبار به هیچ عنوان آن را با فشار تحت شستشو قرار ندهید.

مصارف پارچه فاستونی کش جودون کدام است؟

در حال حاضر پارچه فاستونی کش جودون که نخ پود آن از لاکرا می باشد جزء جدیدترین پارچه های فاستونی است که کیفیت آن مشابه پارچه فاستونی معمولی می باشد.

به دلیل استفاده از نخ لاکرا در الیاف آن کاملاً مانند پارچه های تریکو خاصیت کشسانی دارد.

در حال حاضر استفاده از پارچه ‌های فاستونی کش به دلیل دوام بالا و ظاهر زیبا گسترش یافته است.

به دلیل حالت کشسانی که در این پارچه وجود دارد از آن می توان برای دوخت لباس های رسمی و فرم استفاده زیادی کرد.

اما در حال حاضر موارد مصرف پارچه فاستونی کش جودون بسیار زیاد می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 • برای دوخت انواع کت های تک و اسپرت جز بهترین پارچه ها می باشد.
 • برای دوخت مانتو های زنانه راحتی نیز می ‌توان از این پارچه انتخاب کرد.
 • در دوخت دامن و کتهای زنانه نیز به دلیل کشسانی جز پارچه های موردعلاقه محسوب می شود.
 • در دوخت شلوار های تک مردانه موارد استفاده فراوانی دارد زیرا این پارچه کاملاً راحت است.
 • برای دوخت انواع بلوز و تیشرتهای مردانه نیز می توان از پارچه‌ های جودون استفاده کرد.

شناخت بهترین کیفیت پارچه کش جودون

همانگونه که می دانید انواع پارچه های فاستونی درصدی از پشم و پلی استر دارند که گاهی این پارچه ها ممکن است الیاف ویسکوز و یا لاکرا داشته باشند که موجب خاصیت کشسانی در پارچه‌ های فاستونی می‌ شود.

معمولاً وزن پشم از دیگر الیاف سنگین تر است و پارچه های پشمی وزن سنگین تری نسبت به دیگر پارچه‌ های پنبه‌ ای و الیاف مصنوعی دارند.

پارچه هایی که درصد پشم آنها بیشتر است کاملاً نرم و لطیف می باشند و برخلاف پارچه های پلاستیکی شق و رق نمی ایستند.

بهترین راه برای شناخت کیفیت پارچه کش جودون فاستونی در هنگام خرید کشیدن یک تار از الیاف این پارچه و سوزاندن آن می ‌باشد با سوزاندن یک تار از این الیاف به راحتی بوی پشم سوخته را احساس می کنید.

در صورتی که این پارچه میزان پشم کمتر و پلاستیک بیشتری داشته باشد به راحتی مانند پلاستیک جمع و فشرده می شود.

اما پارچه های پشمی مرغوب و باکیفیت در صورت سوزانده شدن یک تار از آنها  کاملاً پودر شده و خاکستر می گردد.

به طور کلی بهترین پارچه کش جودون دارای ویژگی هایی است که این پارچه را کاملا منحصر به فرد کرده است از جمله::

 • این پارچه به دلیل وجود الیاف لاکرا در آن به میزان کمتری چروک می شود.
 • با نگه داشتن هوا در منافذ خود موجب مقاوم شدن فرد در برابر تغییرات آب و هوایی می شود.
 • نرمی و لطافت این پارچه بسیار زیاد است به همین جهت موارد مصرف آن بیشتر است.
 •   هر چه میزان پشم در این پارچه بیشتر باشد وزن آن سنگین تر است.

از کجا فاستونی درجه یک بخریم؟

به دلیل محبوبیت پارچه فاستونی در بین آحاد جامعه کارخانجات زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و محصولات تولید شده در کارخانجات مختلف در برخی از موارد با یکدیگر تفاوت دارند.

با توجه به موارد استفاده فراوانی که پارچه فاستونی دارد مراکز فروش متعددی اقدام به عرضه این محصولات می کنند زیرا فروش پارچه فاستونی کش جودون برای فروشندگان صرفه اقتصادی خوبی دارد.

اما جزء دغدغه‌ های اصلی خریداران انتخاب پارچه فاستونی اصل از بهترین مارک های موجود در بازار می باشد.

زیرا مراکز تولیدی  این پارچه آگاهی کامل دارند که در صورت تهیه پارچه با کیفیت پایین در نهایت محصول نهایی آنها در بازار مورد استقبال قرار می‌ گیرد و ممکن است برای آنها ضرر بزرگی را ایجاد کند.

از کجا فاستونی درجه یک بخریم؟

با یافتن پاسخ این سوال می توان به راحتی به دغدغه ها و مشغله های ذهنی خریداران پاسخ داده و آنها را برای یک خرید مطمئن راهنمایی کرد.

بهترین توصیه که به خریداران این محصول می‌ توان کرد این است که از طریق مراکز مطمئن و مورد اعتماد خرید خود را انجام دهند که برخی از این مرکز عبارتند از:

 • خرید از طریق کارخانه های تولیدی در صورتی که حجم زیادی از پارچه فاستونی را نیاز دارید می توانید با مراجعه مستقیم به درب کارخانجات تولیدی این محصولات را بدون واسطه در تنوع بالا تهیه کنید.
 • خرید از طریق نمایندگی های معتبر پخش در صورتی که امکان رفتن به کارخانجات برای شما وجود ندارد می توانید نمایندگی های معتبر پخش این پارچه ها را در سراسر کشور پیدا کرده و از طریق آنها پارچه مورد نظر خود را با اطمینان از اصل بودن تهیه کنید.
 • خرید از طریق سایت های آنلاین معتبر برخی از کارخانجات و نمایندگی های پخش برای در دسترس قرار دادن محصولات خود در اقصی نقاط کشور اقدام به عرضه این محصولات در فضای اینترنت کرده‌اند، خرید از این سایتها می تواند یک راه مطمئن و کم هزینه برای برخی از خریداران محسوب شود.

لیست قیمت عمده پارچه فاستونی کش جودون در بازار

با توجه به تنوع بالای پارچه فاستونی از لحاظ نوع بافت و ترکیبات در بازار قیمتهای متفاوتی دارد.

اغلب مراکز تولیدی و بنکداران به دنبال تهیه لیست قیمت عمده پارچه فاستونی جودون در بازار می باشند تا با بررسی قیمتها مناسبترین قیمت را با توجه به کیفیت محصولات تهیه کنند.

معمولاً عوامل زیادی مانند مشخصات ظاهری پارچه و همچنین برخی از عوامل اقتصادی حاکم در جامعه می‌ تواند بر قیمت پارچه ها تاثیر گذار باشد.

در اینجا به بررسی برخی از عوامل مهم که در قیمت عمده پارچه فاستونی کش جودون تاثیرگذار است می پردازیم از جمله:

 • ترکیبات مواد اولیه در تولید پارچه  پارچه های فاستونی از ترکیب چند نخ و الیاف تهیه می‌ شوند که با تغییر میزان این ترکیبات خاصیت و ویژگی پارچه ها نیز تغییر پیدا می کند، هر چه میزان پشم مورد استفاده در این پارچه بیشتر باشد طبیعتاً قیمت آن نیز بالاتر می رود.
 • گرماژ پارچه: مشخص کننده وزن هر متر مربع از پارچه در عرض آن می باشد که هر چه این وزن عددی بالاتر باشد در نتیجه مواد بیشتری برای تولید آن به کار رفته است.
 • نمره نخ پارچه: نمره نخ مشخص‌ کننده ظرافت و نازکی نخ مورد استفاده در تولید این  پارچه می باشد هرچه نخ نازکتر باشد در نتیجه وزن آن در واحد طول کمتر می ‌شود و پارچه های تولید شده ظریف تر می باشند.
 • رنگ و طرح پارچه: در برخی از موارد پارچه های طرحدار قیمت بالاتری دارد زیرا روند تولید آنها کمی با پارچه های ساده متغیر می باشد و همچنین برخی از رنگ های پارچه ها نسبت به دیگر رنگ ها گرانتر هستند.
 • نوع بافت پارچه: در کارخانجات مختلف دستگاه‌ های متنوعی وجود دارد که ممکن است هر کدام این پارچه ها را به گونه خاصی تولید کنند تفاوت نوع بافت پارچه ها می تواند در قیمت آنها تاثیر بگذارد.
 • نوع برند: با توجه به تنوع کارخانجات تولیدی این پارچه ها قیمتهای مختلفی دارد هر چه یک برند شناخته شده تر باشد قیمت آن محصول نیز بالاتر می رود.

با بررسی این نکات در می یابیم که تعیین قیمت پارچه فاستونی به اطلاعات و تخصص‌های ویژه نیاز دارد و عوامل مختلفی مانند مواد اولیه عملکرد ماشین آلات می تواند در قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار باشد.

با توجه به پیچیدگی قیمت گذاری پارچه فاستونی به خریداران توصیه می شود که مرکز فروش معتبر را برای خرید خود انتخاب کنند.

فروش پارچه فاستونی کش جودون بصورت اینترنتی

پارچه فاستونی کش جودون جزء محصولاتی است که در بازار مورد توجه و علاقه افراد زیادی قرار گرفته است.

به همین سبب فروش پارچه فاستونی کش جودون در مراکز متعددی انجام می شود.

مناسبترین راه برای خرید پارچه فاستونی کش جودون انتخاب فروشگاه اینترنتی می باشد.

زیرا این فروشگاه اینترنتی مزایای زیادی برای خریداران محصولات خود در نظر گرفته است که موجب جذب مشتری برای چندین بار می ‌شود.

در این فروشگاه با عرضه مستقیم این پارچه از کارخانجات تولیدی دست واسطه ها از این معاملات کوتاه شده و با قیمت مناسبتری عرضه می گردد.

اگر به دنبال پارچه فاستونی کش جودون با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید همین حالا با ثبت سفارش در این مجموعه به تمامی اهداف خود برسید.

نظر




ارسال نظر
جستجو




تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی




WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان