قیمت نمایندگی پارچه ترگال سفید بیمارستانی

قیمت نمایندگی پارچه ترگال سفید بیمارستانی

آیا قیمت عرضه پارچه ترگال سفید بیمارستانی را در نمایندگی ها و مرکز عرضه می دانید؟ این جنس پارچه با این رنگ، چه کاربردهایی دارد؟
اغلب بیمارستان ها و مراکز درمانی ترجیح می دهند البسه و لوازم مورد مصرف خود را از انواع پارچه با طیف رنگبندی روشن بدوزند.
رنگ های آبی، رنگ صورتی و رنگ سفید از جمله رنگ هایی می باشد که در بیمارستان ها پارچه را با آن رنگ ها مورد مصرف قرار می دهند.
به دلیل این که پارچه ترگال بیمارستانی در طیف رنگبندی مختلف برای دوخت لباس مصرفی پرستاران و پزشکان و جراحان و پرسنل به کار می رود، غالبا رنگ سفید این پارچه استفاده می شود.
اگر هم بخواهند از پارچه ترگال لباس جراحان و متخصصان و افرادی را بدوزند که در اتاق عمل فعالیت کرده و به ارائه خدمت می پردازند، رنگ سبز این پارچه را برای این منظور به کار می برند.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

رنگ پارچه ترگال بیمارستانی، نقش کلیدی و اساسی در تعیین قیمت این پارچه دارد.
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی اگر دارای رنگ روشن باشد، هم چون سفید خیلی کمتر و مناسب تر از رنگ های دیگر این پارچه هم چون سبز و آبی کاربنی است.

پارچه کجراه سفید
پارچه کجراه سفید

گفته های بالا بدین معنا است که برای خرید پارچه ترگال بیمارستانی سفید رنگ باید پول و هزینه خیلی کمتری را در نظر گرفت تا رنگ های دیگر این پارچه و البته رنگ های تیره پارچه ترگال بیمارستانی.

منبع: پارچه پارادا

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان