09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

مرکز فروش پارچه فاستونی بدر نصف جهان ارزان

مرکز فروش پارچه فاستونی بدر نصف جهان ارزان

پارچه فاستونی بدر نصف جهان به صورت طاقه ای و عدلی در این مرکز فروش عرضه می گردد، برای خرید پارچه فاستونی بدر نصف جهان با قیمت ارزان می توانید از طریق این مرکز اقدام نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه فاستونی چیست؟ موارد استفاده و کاربردهای پارچه فاستونی کدامند؟ قیمت پارچه فاستونی پشمی و پلی استر در بازارهای کشور ما چگونه است؟ برترین تولید کنندگان پارچه های فاستونی در کشور را می شناسید؟ آیا با مشخصات و ویژگی های پارچه فاستونی بدر نصف جهان آشنا هستید؟

در صورتی که به تازگی وارد دنیای پارچه‌ ها شده اید و اطلاعات کافی در مورد پارچه های مختلف ندارید می توانید تا پایان این مطالب همراه ما باشید تا به برخی از سوالات و دغدغه های ذهنی شما در مورد پارچه فاستونی پاسخ‌ های مناسبی را ارائه دهیم. همچنین در پایان به شما بهترین مرکز فروش و عرضه پارچه های فاستونی به صورت عمده را معرفی می نماییم. 

همه آنچه از پارچه های فاستونی بدر نمی دانید

از ابتدای صنعت پارچه بافی با شروع تمدن بشری از پشم و موی حیوانات برای تولید پارچه ها استفاده می کردند که با توجه به این نکته می‌ توان گفت تاریخچه صنعت پارچه فاستونی به ابتدای شروع تمدن بشری می رسد.

زیرا مواد اولیه و اصلی مورد استفاده در روند تولید پارچه های فاستونی از پشم و موی گوسفند می باشد، اما در طی گذر قرن ها و دوره های تاریخی مختلف روند تولید پارچه های فاستونی تغییرات چشمگیری پیدا کرده و در حال حاضر با بالاتر بردن کیفیت این پارچه ها موارد استفاده و کاربرد آنها نیز افزایش پیدا کرده است.

با پیشرفت تمدن در جوامع بشری انسان ها دریافتند که می توانند با کمک گرفتن از پشم و موی گوسفندان و استفاده از عملیات ریسندگی این الیاف را به صورت نخ هایی با قطرهای مختلف تبدیل کند که تبدیل نخ به پارچه، کاری بسیار آسان تر و با کیفیت تر از تبدیل الیاف پارچه می باشد.

خوب است بدانید که در حال حاضر با استفاده از پشم ظریف و الیاف پشم نو و شانه شده در کنار یکدیگر اقدام به تولید نخ هایی با طول رشته های بلندتر می کنند که بتوان از آنها پارچه های فاستونی با ظاهری صاف و منظم را تولید کرد. 

به همین سبب پروسه تولید پارچه های فاستونی چندین روز زمان نیاز دارد تا مواد اولیه برای تولید آماده شود.

پارچه های فاستونی به شکل امروزی برای اولین بار در شهر بوستون آمریکا تولید شدند که به دلیل ورود این پارچه از کشور روسیه به داخل ایران آن را به نام فاستونی می‌ شناسند.

در حال حاضر بیشترین مواد اولیه که برای تولید پارچه های فاستونی مورد استفاده قرار می گیرد ترکیبی از الیاف پشم، پلی استر و همچنین الیاف پشم و کرک با یکدیگر می باشد.

گاهی اوقات در روند تولید پارچه های فاستونی از دو نخ رینگ و سایرو استفاده می ‌شود که تفاوت‌ هایی در ضخامت و ضریب اصطحکاک و همچنین مقاومت سایشی این پارچه ها به وجود می آید.

انواع مختلف پارچه های فاستونی را با توجه به میزان الیاف پشم و پلی استر ویسکوز به کار برده شده در آن طبقه بندی می کنند. هر چه میزان پشم بیشتر باشد پارچه درجه یک تر و بهتر تلقی می گردد.

نکته مهم در مورد الیاف پشم وجود دارد که به دلیل تنوع نژادی در گوسفندان الیاف پشم نیز در کیفیت های مختلفی تولید می‌ شوند و به همین جهت هرچه کیفیت الیاف پشم بهتر باشد در نتیجه کیفیت این پارچه ها نیز بالاتر می رود.

هر چه میزان استفاده از الیاف پلی استر در روند تولید پارچه فاستونی بیشتر باشد در نتیجه این پارچه از چروک پذیری کمتری برخوردار است اما قیمت آن به نسبت ارزان تر می باشد. اما پارچه هایی که میزان درصد الیاف پشم در آنها بیشتر است لطیف تر و انعطاف پذیر تر هستند ولی درصد چروک پذیری آن ها بالاتر می باشد.

پارچه‌ های فاستونی به دلیل داشتن الیاف طبیعی پشم و همچنین وجود الیاف با کیفیت پلی استر از رنگ پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند، به همین سبب کالیته رنگی این پارچه ها در کارخانجات تولیدی از تنوع بالایی برخوردار بوده و مطابق بر سلیقه و نیاز همه مصرف ‌کنندگان می‌توان این پارچه ها را در رنگ بندی های گوناگون پیدا کرد.

همچنین وجود این الیاف با کیفیت سبب شده تا این پارچه در برابر اشعه uv خورشید مقاومت بالایی داشته باشد و به هیچ عنوان اشعه را از خود عبور نمی دهد. 

فاستونی بدر :برترین تولید کننده فاستونی در کشور

استفاده از پارچه های فاستونی در کشور ما تقریباً از دهه ۳۰ با ترویج پوشش کت و شلوار برای آقایان آغاز شده است،  از آن زمان کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه های فاستونی اقدام به فعالیت های گسترده نموده اند.

در حال حاضر در چندین شهر کشور کارخانجات بسیار معتبر در حال فعالیت هستند که پارچه های تولید شده توسط آنها نه تنها در داخل کشور بلکه قابل رقابت در بازارهای صادراتی می باشند.

خوب است بدانید که تمامی کارخانجاتی که اقدام به تولید این محصولات در بالاترین سطح کیفیت نمودند و سبب شدند که محصولات آنها به برندهای برتر و مطرح سطح کشور تبدیل شوند، از یک خط مشی مناسب پیروی می کنند که در اینجا به بررسی برخی از آنها می پردازیم:

 • سعی دارند تا از بهترین مواد اولیه مانند پشم گوسفند هایی با نژاد مناسب و همچنین الیاف پلی استر ویسکوز با کیفیت تهیه کنند. 
 • به کارگیری دستگاه های پیشرفته و به روز مطابق با استانداردهای روز بین المللی و به روز کردن مداوم این دستگاه‌ ها مطابق تغییرات ایجاد شده حرکت نمایند.
 • استفاده از کادر متخصص و همچنین مهندسین با تجربه و کاربرد در زمینه ترکیبات الیاف و همچنین نظارت بر خطوط تولیدی اهمیت زیادی دارد.
 • استفاده از بهترین روش های رنگرزی و همچنین تهیه رنگ های با کیفیت بالا سبب می شود تا این پارچه ها از ثبات رنگ بالاتری برخوردار بوده و در بازارها مورد استقبال قرار بگیرد.
 • استفاده از آزمایشگاه های کنترل کیفیت پارچه های فاستونی در تمامی طول مراحل تولید منجر به تولید این پارچه در بالاترین سطح کیفیت می گردد. 

در حال حاضر چندین برند و کارخانجات تولید کننده پارچه های فاستونی در ایران فعال هستند که پارچه های آنها از لحاظ کیفیت و مشخصات زبانزد خاص و عام می باشند مانند نساجی بدر اصفهان، نساجی مطهری، تهران جامه، فاستونی مقدم زرین، فاستونی اصفهان و چندین برند دیگر که در بازار بسیار نام آشنا هستند.

مشخصات پارچه فاستونی بدر اصفهان

اگر بخواهیم از زبان افراد اهل فن و پارچه شناس به بیان مشخصات پارچه های فاستونی بپردازیم باید بگوییم که پارچه فاستونی بدر اصفهان جزء پارچه هایی است که با استفاده از الیاف طبیعی حیوانی و همچنین الیاف مصنوعی با کیفیت بالای پلی استر تولید می شود.

امکان تولید این پارچه با عرض ۱۵۰ سانتی متر در کارخانه بدر اصفهان در طرح های مختلف از پارچه فاستونی ساده، پارچه فاستونی چهارخانه و راه راه وجود دارد. تراکم بافت و وزن این پارچه بستگی به میزان استفاده از الیاف پشم و نخ فاستونی به کار رفته در آن تغییر پیدا می‌ کند.

به طور کلی پارچه فاستونی بدر نصف جهان از مشخصات و ویژگی های بارزی برخوردار است که سبب شده از این پارچه استفاده های بسیار گسترده‌ ای در صنعت پوشاک می‌ شود در اینجا چند مورد آن را ذکر می کنیم:

 • درصد چروک پذیری پارچه های فاستونی بدر اصفهان متناسب با میزان استفاده از الیاف پشم در آن کاملاً مناسب می باشد.
 • این پارچه‌ ها از انعطاف‌پذیری و لطافت بالایی برخوردار هستند.
 • این پارچه ها به دلیل وجود الیاف طبیعی پشم در برابر تغییرات دمایی کاملا مقاوم بوده و از بدن افراد محافظت می کند.
 • به دلیل رنگ پذیری بالا و استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز کالیته رنگ بندی این کارخانه بسیار متنوع است.
 • در چندین درصد از الیاف پشم و پلی استر می توان پارچه های فاستونی بدر را پیدا کرد.
 • جزء پارچه های مقاوم در برابر حرارت محسوب می شود و در شرایط آب و هوای مختلف می توان از آن استفاده نمود.
 • شیوه بافت این پارچه ها به گونه ای است که به هیچ عنوان موجب آسیب رساندن به پوست و خورندگی نمی‌ شود.

در واقع باید گفت که پارچه فاستونی به دلیل ظرافت و ساختار محکمی که دارد می تواند از افراد در برابر باد و باران محافظت کرده و هوا را در خود نگه دارد به همین جهت به عنوان یک عایق مناسب در فصل سرما کاربرد دارد.

چرا پارچه فاستونی بدر نصف جهان بخرم؟

در حال حاضر تعداد کارخانجات تولید پارچه فاستونی در کشور ما بسیار زیاد می باشند و به دلیل استقبال بالا از این پارچه اغلب صنعتگران ترجیح می دهند تا خط تولید این پارچه ها را در کارخانجات خود راه اندازی کنند.

در بین تنوع بالای کارخانجات تولید پارچه های فاستونی کارخانه پارچه فاستونی بدر نصف جهان به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان در این زمینه محسوب می گردد.

این مجموعه محصولات خود را با کیفیت بالا و منحصر به فرد به بازار ارائه می‌ دهد تا تمامی خریداران و مصرف‌ کنندگان پس از یکبار استفاده با رضایت کامل به عنوان مشتری ثابت این پارچه قرار بگیرند.

ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که چرا در بین تنوع بالای محصولات مختلف در بازار پارچه فاستونی بدر نصف جهان بخرم؟

به دلیل اینکه محصولات بدر نصف جهان در تنوع بسیار بالا از لحاظ میزان درصد الیاف مورد استفاده در تولید این پارچه ها فعالیت می کند و با خیال راحت می توانید هر درصد از الیاف به کار برده شده در این پارچه ‌ها را پیدا کنید.

تنوع بالای رنگ بندی در کالیته محصولات این کارخانه نیز یکی دیگر از دلایلی است که می توان با خیال راحت این پارچه ها را انتخاب کرد.

موارد کاربرد فاستونی بدر اصفهان

خوشبختانه صنعت نساجی و تولید پارچه های فاستونی در کشور ما همگام با پیشرفت های جهانی حرکت کرده و کارخانه فاستونی بدر اصفهان این پارچه‌ ها را بسیار مرغوب و باکیفیت تولید می‌ کند.

دوام و مقاومت بالای پارچه های فاستونی سبب می شود تا از این پارچه برای تولید لباس های مختلف استفاده کرد.

موارد استفاده و کاربرد پارچه فاستونی بدر اصفهان بسیار زیاد می ‌باشد و به راحتی با توجه به تنوع رنگ و طرح بالا برای هر موردی می ‌توان از این پارچه استفاده نمود.

در پوشاک آقایان بیشترین موارد استفاده و کاربرد پارچه های فاستونی مشاهده می‌ شود که از آن در تولید کت و شلوارهای مردانه به صورت رسمی و همچنین نیمه اسپرت استفاده می کنند.

به دلیل اینکه این پارچه از چروک پذیری کمی برخوردار است و در برابر تغییر شکل کاملاً مقاوم می باشد جزء مناسب ترین پارچه ها برای تولید شلوار های مردانه است.

بسیاری از خانم های شیک پوش و رسمی نیز از پارچه‌ های فاستونی برای تولید مانتو و شلوارهای اداری خود استفاده می کنند، مخصوصاً افرادی که وقت کافی برای شستشوی مرتب و اتو روزانه ندارند با استفاده از این پارچه ها می توانند با خیال راحت و پس از هر بار شستشو آن را مورد استفاده قرار دهند.

با کمی بررسی و دقت در پارچه های فاستونی بدر اصفهان در می یابیم که این پارچه نه تنها همه پسند می باشد، بلکه برای تولید کت و شلوار های دامادی و حتی مهمانی های خاص نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونگی خرید پارچه فاستونی بدر ارزان

خرید پارچه فاستونی بدر برای اکثر مرکز تولیدی دارای اهمیت می باشد زیرا به دلیل کیفیت بالای این پارچه تولید کنندگان ترجیح می دهند تا با استفاده از این پارچه برای تولیدات خود خیالشان از استقبال محصولات در بازار راحت باشد. 

اما نکته مهمی که برای تولید کنندگان مورد توجه است قیمت پارچه فاستونی بدر هست که هرچه قیمت ارزان تر باشد در نتیجه این افراد می‌ توانند سود بهتری را به دست آورند.

توصیه ما به خریداران پارچه فاستونی بعدی این است که حتما محصول مورد نظر خود را به صورت عمده تهیه کنند زیرا خریدهای عمده سبب کاهش قیمت می‌ گردد.

بهترین راه برای خرید ارزان پارچه فاستونی بدر انتخاب مرکز تولید کننده و عرضه کننده به شکل مستقیم و بدون واسطه می باشد. زیرا حذف واسطه ها از افزایش قیمت های بی دلیل جلوگیری کرده و امکان دسترسی مشتریان به پارچه های فاستونی را با قیمت درب کارخانه فراهم می‌ آورد.

در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین مرکز فروش و عرضه پارچه های فاستونی را به شما معرفی کنیم.

فروش پارچه فاستونی مستقیم از درب کارخانه

این مجموعه با داشتن ارتباط خوب و مستقیم خود با کارخانجات تولید پارچه های فاستونی و به خصوص پارچه فاستونی بدر نصف جهان امکان ارائه این پارچه ها با قیمت های کاملا مقرون به صرفه را برای خریداران فراهم می ‌آورد.

با انتخاب این مجموعه و ثبت سفارشات خود می توانید اطمینان حاصل کنید که پارچه های مورد نظر را با قیمت درب کارخانه تحویل می گیرید، زیرا این مجموعه تمامی محصولات خود را به صورت عمده از کارخانجات و به شکل مستقیم ارسال می نماید.

در صورتیکه قیمت پارچه فاستونی برای شما جزء عوامل مهم قرار دارد بدون صرف وقت و هزینه های اضافی برای گشتن در بازارهای فروش پارچه همین حالا از طریق راه های ارتباطی مختلف با بخش فروش این مجموعه ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را ثبت کنید.

این مجموعه فروش با ایجاد سایت آنلاین امکان دسترسی به محصولات خود را برای اقصی نقاط کشور فراهم آورده است، پس بدون صرف وقت همین الان آسان ترین روش سفارش پارچه فاستونی را تجربه کنید.

نساجی بدر نصف جهان
پارچه فاستونی ارزان
فاستونی جهان بافت

خرید پارچه فاستونی بدر نصف جهان

قیمت پارچه فاستونی بدر نصف جهان

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان