09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

مرکز فروش پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت عرض سه متر

مرکز فروش پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت عرض سه متر

پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت با عرض هایی همچون سه متر و پارچه زیر پرده ای توسط مرکز فروش برندهای مختلف با قیمت هایی باور نکردنی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

دریافت مشاوره 09131130224

بدون شک اگر در حوزه خرید فروش پارچه پشت پرده ای و تجارت آن فعالیت داشته باشید، می دانید که پارچه ها تفاوت های بسیاری با هم دارند. دسته ای ممکن است از نظر نوع بافت با یکدیگر فرق داشته باشند و دسته ای دیگر، الیاف تشکیل دهنده شان با دیگری تفاوت کند.

در اینجا، یکی از پارچه هایی را قرار است به شما معرفی کنیم که شاید آن را بارها و بارها دیده و به صورت روزانه با آن سر و کار داشته اما اسم آن را نداسته و اطلاعاتی در رابطه با آن نداشته باشید. این پارچه، پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت است که می توان از روی نام آن، متوجه کاربردش شد.

در اولین بخش این تاپیک، این پارچه را مفصلاً به شما معرفی کرده و در بخش های بعدی راجع به نحوه خرید فروش، رنج قیمت در بازار و … صحبت خواهیم کرد.

اگر قصد خرید این پارچه پشت پرده ای, پارچه زیر پرده ای را داشته و یا صرفاً می خواهید با این پارچه آشنا شوید، در ادامه متن همراه ما باشید.

همه آنچه از پارچه های فلامنت زیر پرده ای باید بدانید

پارچه فلامنت در زمره پارچه هایی قرار می گیرد که منشاء گیاهی و حیوانی ندارند و تنها ساخت دست بشر هستند. پس به عبارت ساده تر می توان چنین گفت که الیاف پارچه فلامنت، الیاف مصنوعی بوده و به صورت عادی در طبیعت وجود ندارند.

پارچه های فلامنت را می توان با الیاف مختلفی از قبیل لاکرا، ویسکوز، کتان و … ترکیب نمود و پارچه های جدیدی را به وجود آورد که هر کدام موارد مصرف مختلفی داشته و دارای ویژگی های کاملاً متفاوتی هستند.

خوشبختانه پارچه فلامنت بر خلاف خیلی از پارچه های دیگر موجود در بازار، دارای محدودیت رنگبندی نیست و یک کالیته رنگ کاملی دارد. تمامی طیف رنگی پارچه فلامنت قابل خریداری بوده و حتی امکان سفارشی سازی رنگبندی پارچه فلامنت وجود دارد. بدین صورت که خریداران می توانند سفارش رنگ خاصی را در کارخانه تولیدی ثبت نمایند.

پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت
یمت پارچه آستری فلامنت نباتی خرید پارچه زیر پرده ای فلامنت فلامنت سفید پشت پرده ای فلامنت فلامنت نباتی پارچه پشت پنجره فلامنت فلامنت سفید قیمت زیر پرده ای فلامنت فلامنت نباتی

مهم ترین مصارف پارچه های فلامنت چیست؟پارچه زیر پرده ای

همانطور که در بخش قبل گفته شد، مصارف پارچه های فلامنت بر اساس نوعی که دارند تعیین می شود. مثلاً پارچه فلامنت لاکرا، انتخاب خوبی برای پوشاک بوده و خیلی از لباس های ورزشی که حالت کشسانی دارند، از این پارچه تولید می شوند.

بخش دیگری از پارچه های فلامنت که با ترکیب الیاف کتان و پنبه تولید می شوند، بیشترین میزان استفاده را در بیمارستان ها و مراکز درمانی دارند. این پارچه ها به خاطر کیفیت رنگ فوق العاده، شست و شوی آسان و همچنین نرمی و لطافت بیش از حد، انتخاب خوبی برای پوشش بیماران، پرستاران، پزشکان و خدمه مراکز درمانی می باشند.

یکی دیگر از پارچه های زیر مجموعه خانواده فلامنت، پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت است که موضوع بحث ما در این تاپیک می باشد. این پارچه، یک پارچه نازک، لطیف اما با مقاومت بالا می باشد که عموماً رنگ های رایج موجود آن در بازار، رنگ هایی همچون سفید و شیری است. اگر بخواهیم بیشتر راجع به این پارچه صحبت کنیم، باید بگوییم که کارخانه های تولیدی به توزیع این پارچه با عرض 3 متر مشغول هستند و این عرض، تنها عرض پارچه فلامنت فلامنت پشت پرده ای در بازار ایران می باشد.

خوبی و مزیت های پارچه فلامنت فلامنت پشت پرده ای این است که:

 • مانند عایق عمل کرده و کمک می کند تا گرما و سرما از طریق پنجره انتقال پیدا نکند و داخل محیط به تعادل دمایی برسد.
 • از به هدر رفتن انرژی های سرمایی و گرمایی موجود در محل جلوگیری می نماید.
 • به تنظیم نور محیط کمک می کند.
 • حریم داخلی را حفظ کرده و مانع این می شود که داخل محیط از بیرون دیده شود.
 • پارچه ای ساده با رنگ خنثی بوده و می توان پارچه های دیگر با رنگ های مختلف را به عنوان دکور و زیبایی بر روی آن استفاده کرد.

مشخصات بهترین پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت پشت پنجره

حال که با پارچه پشت پرده , پارچه پشت پنجره فلامنت فلامنت آشنا شدید، وقت آن رسیده که کمی هم راجع به مشخصات بهترین نوع آن اطلاعاتی بدست آورید. این مشخصات عبارتند از:

 • نرمی و لطافت فوق العاده: این پارچه پارچه پشت پنجره به خاطر سبک بودن الیافش، دارای زیر دست بسیار نرمی است و همین لطافت و لختی باعث شده تا اولین گزینه پیشنهادی برای آستر پرده های خانه، محل کار و … باشد.
 • عدم رنگ دهی: چون تکمیل و رنگرزی پارچه فلامنت فلامنت پشت پرده ای به شیوه ای خاص و با بهترین رنگ ها انجام شده است، اصلاً در هنگام شست و شو رنگ دهی نداشته و یکدست بودن رنگ آن کاملاً حفظ می شود.
 • عدم آبرفت: تولید شدن این پارچه از الیاف مصنوعی، باعث شده تا در هنگام شستشو، هیچگونه آبرفتی نداشته باشد. البته نمونه های کم کیفیت ممکن است کمی از طول یا عرض آن ها کاسته شود.
 • مقاومت سایشی بالا: این پارچه به خاطر نوع الیافی که دارد، در مقابل سایش مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. پس مقاومت سایشی بالا از مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد آن است.

حال که درباره مشخصات کلی پارچه فلامنت فلامنت پرده ای , پارچه پشت پنجره اطلاعات کسب کردید، بد نیست بدانید که چگونه می توان از مرغوب بودن پارچه فلامنت مطمئن شد. برای همین، در زیر مواردی را ذکر می کنیم که اگر در پروسه خرید به آن ها توجه داشته باشید، موفق به خرید بهترین پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت خواهید شد و هزینه شما به هدر نخواهد رفت:

 1. توجه کنید در طاقه پارچه فلامنت فلامنت پشت پرده ای، بیشتر از 5% زدگی وجود نداشته باشد. در غیر اینصورت، خرید این پارچه را توصیه نمی کنیم.
 2. توجه نمایید که در طول طاقه پارچه فلامنت فلامنت پشت پرده ای، تفاوت عرض خیلی فاحش نباشد که اگر بود، از خرید آن جداً خودداری فرمایید.
 3. یکدست بودن رنگ در طول طاقه پارچه پشت پرده ای فلامنت فلامنت، بسیار حائز اهمیت است. اگر در طول طاقه شاهد عدم یکدست بودن رنگ شدید، به سراغ پارچه باکیفیت تر رفته و نمونه مرغوب تری را خریداری کنید.

در رفتگی، پوسیدگی، لول شدگی، لات و هر چیز دیگری که در طول طاقه پارچه فلامنت مشاهده کردید، نشان از کم کیفیتی آن است و نشان می دهد که خرید آن اصلاً توصیه نمی شود. ما این اطلاعات را در اختیار شما قرار دادیم تا با توجه به آن ها، تجربه خرید خوبی در ذهن شما نقش ببندد و بتوانید جلوی سوء استفاده فروشندگان سودجو را بگیرید.

اصولاً عده ای از فروشندگان وقتی خریداری نا آگاه می بینند، نمی توانند جلوی سودجویی خود را گرفته و از این شرایط سوء استفاده کرده و محصول کم کیفیت یا بی کیفیت خود را به مشتری قالب می کنند.

پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت

قیمت پارچه پشت پرده ای فلامنت , پارچه پشت پنجره

در بازار ایران، عدم ثبات اقتصاد وجود دارد. برای همین است که مدام قیمت ها در حال تغییر بوده و نوسان قیمت ها بیشتر به چشم می آید. قیمت پارچه های مختلف از قبیل پارچه پشت پرده ای فلامنت هم از این قاعده مستثنا نبوده و بنا به دلایلی هر روزه تغییراتی دارد. عاملان تاثیر گذار بر روی قیمت ها در بازار ایران به شرح زیر است:

 • قیمت خرید مواد اولیه که شامل نوساناتی می شود.
 • هزینه انرژی های مصرفی در خطوط تولیدی مثل گاز، برق، آب و … که مدام نرخشان در حال تغییر است.
 • هزینه های گمرک که محصولات وارداتی مورد نیاز به خطوط تولیدی به آن ها وابسته می باشند.
 • قیمت خرید مجدد دستگاه های بافندگی یا تعمیر و نگهداری آن ها که هر لحظه تغییراتی به همراه دارند.
 • تقاضایی که برای پارچه فلامنت پشت پرده ای در بازار وجود داشته و با میزان عرضه این پارچه توسط تولید کنندگان رابطه دارد.

البته در نظر داشته باشید که میزان خرید، نوع پارچه فلامنت، درجه بندی کیفی و مواردی از این قبیل هم تا حدی تعیین کننده قیمت پارچه پشت پرده ای فلامنت هستند. به عنوان مثال اگر قصد کنید خرید پارچه را به صورت عمده انجام دهید، بی شک می توانید بابت هر متر آن، هزینه کمتری پرداخت نمایید. اینکه قیمت عمده پارچه از قیمت خرید فروش جزئی آن به مراتب کمتر است، مسئله ای حل شده در بازار عرضه پارچه می باشد.

از کجا بهترین پارچه فلامنت فلامنت پرده ای و زیرپرده ای بخرم؟

برای خرید بهترین پارچه زیرپرده ای فلامنت فلامنت پرده ای، آشنایی با برندهای مختلف بسیار لازم است. پس، اول از هر چیزی بایستی برندهای تولید کننده پارچه فلامنت را بشناسید، درباره کیفیت محصولات شان تحقیق کنید، اطلاعاتی پیرامون خدمات فروش هر یک از برندها بدست آورید و نهایتاً ثبت سفارش خود را انجام دهید.

درست است که در بازار فروش، هم پارچه های فلامنت ایرانی وجود دارد و هم خارجی. اما بد نیست که چشم و گوش بسته به سراغ پارچه های وارداتی نرفته و هزینه های گزافی بابت خرید آن پرداخت نکنید.

زیرا خوشبختانه ایران این روزها در حوزه تولید پارچه زیرپرده ای موفق بوده و توانسته مرغوب ترین و عالی ترین سطح کیفیت از پارچه هایی همچون فلامنت فلامنت پرده ای روانه بازار فروش کند و با مجاب کردن کارخانه های تولیدی، از نهایت ظرفیت تولید آن ها استفاده کرده و نیاز به واردات این چنین پارچه هایی را به حداقل رسانده است.

انصافاً پارچه فلامنت فلامنت ایرانی از نظر کیفیتی می تواند با پارچه های پشت پرده ای فلامنت خارجی برابری کند. پس چرا بایستی هزینه ای دو چندان پرداخت کرد تا تنها برندی خارجی از پارچه را تهیه نمود.

با خرید پارچه فلامنت فلامنت پشت پرده ای ایرانی، نه تنها هزینه های شما کاهش پیدا کرده و بودجه شما بیش از قبل قابل استفاده خواهد بود، بلکه شما با اینکار می توانید از تولید کنندگان داخلی حمایت کرده و به بهتر شدن سطح کیفیت محصولات و مطرح شدن آن در بازار جهانی کمک شایانی بکنید.

در فضای مجازی، سایت های متعددی وجود دارند که به عنوان منابع اطلاعاتی شناخته شده و شما را با برندهای مختلف ایرانی آشنا می کنند. پس همین حالا اقدام به شناخت برندهای متنوع زیرپرده ای ایرانی کنید.

پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت

مزایای خرید اینترنتی پارچه فلامنت فلامنت زیرپرده ای سفید چیست؟

در رابطه با راهکارهای خرید پارچه فلامنت فلامنت، پیشنهادهای زیادی وجود دارد که به برخی از آن ها اشاره کرده ایم:

 1. کارخانجات تولید کننده پارچه فلامنت نباتی زیرپرده ای
 2. نمایندگی های حقیقی و مجازی کارخانجات تولیدی
 3. دلالان و واسطه های فروش در بازار پارچه فروشی

مطمئناً می دانید که خریداران عمده، بودجه محدودی دارند. برای همین، به دنبال به حداقل رساندن هزینه هایی هستند که صرف پروسه خرید می شود. پس جدای از کسانیکه نزدیک کارخانجات تولید کننده پارچه فلامنت فلامنت هستند، افراد بایستی راه و روشی را انتخاب کنند که نه تنها به کاهش هزینه هایشان کمک می کند، بلکه زمان مصرفی در پروسه خرید را هم به حداقل می رساند و دارای مزایای بیشتری باشد.

نمایندگی های حقیقی و مجازی کارخانجات تولیدی در سطح کشور می توانند گزینه پیشنهادی خوبی باشند. در نمایندگی ها، فرق نمی کند نمایندگی حقیقی باشد یا نماینده فروش مجازی در فضای اینترنت، قیمت ها با قیمت درب کارخانه برابری می کند. پس از نظر هزینه، بسیار برد کرده اید. اما در خصوص زمان مصرفی باید گفت که زمان خرید از نماینده حقیقی با زمان خرید از نماینده مجازی تفاوت هایی دارد.

برای خرید از نماینده حقیقی، لازم است ترافیک های شهری را تحمل نموده، هزینه فراوانی جهت رفت و آمد پرداخت کنید و … که این مغایر با اهداف یک خریدار عمده می باشد. پس بهتر است برای خرید پارچه فلامنت فلامنت، نمایندگی های مجازی را گزینش کنید. زیرا خرید اینترنتی پارچه فلامنت پشت پرده ای، سریع ترین روش خریدی است که این روزها به مشتریان پیشنهاد می شود و خوشبختانه با استقبال خوبی هم رو به رو شده است.

پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت

بزرگترین مرکز فروش عمده پارچه های پشت پرده ای به قیمت روز

شما در حال حاضر، در سایت رسمی بزرگترین مرکز فروش عمده پارچه های پشت پرده ای به قیمت روز هستید. پس همین الان فرصت را غنیمت شمرده و برای ثبت سفارش اینترنتی پارچه های پشت پرده ای در عرض سه متر اقدام کنید.

در نظر داشته باشید که می توانید قبل از خرید، از مشاورین فروش خبره ما درخواست راهنمایی کرده و از شیوه های مختلف مشاوره همچون مشاوره تلفنی، چت باکس و … بهره مند شوید.


خرید پارچه زیر پرده فلامنت فلامنت سفید
پارچه پشت پرده ای فلامنت فلامنت نباتی
قیمت پارچه پشت پنجره ای فلامنت فلامنت نباتی
قیمت پارچه فلامنت سفید
پارچه پشت پرده فلامنت فلامنت سفید
قیمت پارچه آستری فلامنت نباتی
خرید پارچه زیر پرده ای فلامنت فلامنت سفید
پشت پرده ای فلامنت فلامنت نباتی
پارچه پشت پنجره فلامنت فلامنت سفید
قیمت زیر پرده ای فلامنت فلامنت نباتی

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان