09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

پارچه ترگال فدک و کجراه فدک : فرم مدارس

پارچه ترگال فدک و کجراه فدک : فرم مدارس

پارچه ترگال فدک و کجراه فدک : فرم مدارس

پارچه ترگال فدک و کجراه فدک هر دو برای فرم مدارس استفاده می شوند ،جنس هر دو این پارچه ها پلی استر ویسکوز فلامنت می باشند ،پارچه ترگال سبکتر است و وزنش 240 گرم می باشدو پارچه کجراه بافتش مورب 300 گرم می باشد.پارچه ترگال برای مناطق گرمسیری و پارچه کجراه برای مناطق سردسیری استفاده می شود.

برای خرید پارچه ترگال و پارچه کجراه فدک با ما تماس بگیرید 09130858100 میلاد ارشدی ،09131130224نیما محمد نژاد

، پارچه ترگال و کجراه فدک در این تاپیک به شما معرفی خواهد شد. اگر قصد خرید پارچه های ترگال ساده و کجراه فدک را دارید بهتر است همین الان از طریق مراکز فروش مستقیم زیر نظر این تولیدی اقدام نمایید. دریافت مشاوره

یکی از پارچه هایی که هیچگاه رونق بازار فروش آن فروکش نکرده است، پارچه ترگال می باشد. همانطور که می دانید، پارچه ترگال دو نوع بافت دارد. یکی بافت ساده و دیگری کجراه که باعث شده در بازار به ترتیب با عنوان پارچه ترگال و پارچه کجراه شناخته شوند.

پارچه های ترگال به خاطر خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردشان است که گستره کاربردشان نامحدود می باشد. برای شناخت و آشنایی هر چه بیشتر با مشخصات پارچه ترگال بهتر است در ادامه مطلب ما را همراهی نمایید.

تعدد کارخانه های پارچه ترگال در سطح کشور زیاد است. اما اندک اند آن دسته از کارخانه های تولیدی که پارچه ترگال مرغوب و باکیفیت را با قیمت ارزانی عرضه می دارند.

برخی از این کارخانه ها عبارتند از:

 • فدک
 • نساجی کاماش اصفهان
 • تک
 • مهنام
 • ونوس
 • آرین بافت
 • نیک
 • حیدر
 • زرین پود
 • زیبا بافت
 • بهارجین
 • نساج بافت
 • کیمیا بافت سپاهان
 • آذین
 • فلاحتی
 • پلاریس
 • کاشان

این کارخانه ها در اقصی نقاط ایران واقع شده اند. اما درصد بالایی از آن ها را می توان در شهرهایی نظیر اصفهان، یزد و کاشان یافت. کارخانه پارچه بافی که در این مطلب قرار است مورد بحث و بررسی قرار گیرد، کارخانه پارچه ترگال فدک است.

کارخانه پارچه ترگال فدک و کجراه فدک

اگر بخواهیم در حوزه تولید پارچه ترگال به بهترین برند و کارخانه تولیدی اشاره کنیم، از کارخانه پارچه فدک نام خواهیم برد. این کارخانه در اصفهان واقع شده و قطعاً می دانید که اصفهان در صنعت تولید پارچه ترگال، یکی از شهرهای پیشرو بوده و هست.

البته بد نیست بدانید که کارخانه پارچه فدک، منسوجات مختلفی را به بازار عرضه می دارد و صد البته که با پارچه ترگال ساده و کجراه تولیدی اش در بازار فروش پارچه و منسوجات مطرح شده است.

اگر از کسانیکه در حوزه خرید فروش پارچه فعالیت داشته و یا کسانیکه تولیدی و کارگاه دوخت لباس دارند سوال کنید، قطعاً کارخانه پارچه فدک را شناخته و از آن به خوبی یاد می کنند.

از دیگر پارچه های تولیدی این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پارچه پرشیا
 • پارچه تترون
 • پارچه مکانیک
 • و غیره.

چیزی که جدای از کیفیت به رونق بازار فروش پارچه های ترگال ساده و کجراه فدک کمک می کند، تنوع بالای رنگ و کالیته ای است که پارچه های تولیدی فدک دارند.

برای دسترسی به مشاورین فروش کارخانه پارچه فدک، می توانید از طریق سرچی کوتاه در فضای مجازی، به آدرس کارخانه و راه های ارتباطی دست پیدا کنید. این روش، سریع ترین روشی است که می توان به خریداران پارچه فدک پیشنهاد کرد.

پارچه ترگال و کجراه فدک

پارچه ترگال و کجراه فدک اصفهان : مشخصات

پارچه ترگال و کجراه فدک از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. مشخصات این پارچه ها به شرح زیر است:

 1. رنگ ثابت دارند.
 2. کاملاً درخشنده می باشند.
 3. تولید و تکمیل آن ها به صورت کاملاً حرفه ای انجام می شود.
 4. با درصدهای مختلفی از الیاف تشکیل می شوند.
 5. زیر دست بسیار نرم و لطیفی دارند.
 6. از مقاومت کششی بالایی برخوردار هستند.
 7. مقاومت سایشی بسیار خوبی دارند.
 8. گوله و تل نمی شوند.
 9. ایجاد حساسیت نمی کنند و با هر نوع پوستی سازگارند.
 10. با تراکم مناسب و استانداردی تولید می شوند.

پارچه ترگال فدک و کجراه فدک اصفهان، پارچه ای است که با عرض 150 سانتی متر به بازار فروش روانه می شود. همچنین این پارچه در کارخانه فدک، به صورت طاقه ای آماده عرضه به بازار می گردد. طول طاقه پارچه ترگال برابر است با 40 متر.

پارچه ترگال فدک : روپو پزشکی

جالب است بدانید که ترگال ساده و کجراه فدک علاوه بر اینکه نوع بافت متفاوتی داشته و از این نظر با یکدیگر فرق دارند، از لحاظ گرماژ و وزن هم با دیگری تفاوت داشته اند. پارچه های ترگال ساده، پارچه هایی با گرماژ یا وزن 240 گرم می باشند. اما پارچه کجراه فدک با تفاوت 40 الی 50 گرم با پارچه ترگال ساده، به بازار راه پیدا می کنند. یعنی وزن پارچه کجراه را می توان 240 الی 290 اعلام داشت.

قیمت پارچه ترگال فدک : لباس مدرسه ای

در کارخانه فدک، پارچه های ترگال با ترکیب درصدهای مختلفی از الیاف به وجود آمده اند. خوشبختانه این پارچه به گونه ای تولید می شود که امکان سفارشی سازی آن توسط خریدار وجود دارد. رایج ترین گونه های پارچه ترگال را کارخانه های تولیدی همچون فدک با ترکیب الیاف زیر در اختیار مشتری قرار می دهند:

 • پارچه ترگال فلامنت فلامنت
 • پارچه ترگال پلی استر فلامنت
 • پارچه ترگال پلی استر پنبه فلامنت
 • پارچه ترگال پلی استر ویسکوز
 • پارچه ترگال 20 درصد پنبه و 80 درصد پلی استر ویسکوز
 • پارچه ترگال 30 درصد پنبه و 70 درصد پلی استر
 • پارچه ترگال 70 درصد پنبه و 30 درصد پلی استر
 • پارچه ترگال 100% پنبه

لازم است بدانید که کیفیت پارچه با بالا رفتن درصد الیاف پنبه ای در ساختار پارچه رابطه مستقیم دارد. یعنی هر چه الیاف پنبه ای با درصد بیشتری در ساختار تولیدی پارچه ترگال استفاده شود، کیفیت و میزان مرغوبیت پارچه هم افزایش پیدا کرده و متقابلاً قیمت فروش آن هم با افزایش همراه خواهد بود.

مصارف پارچه کجراه فدک حاشیه دار

همانطور که گفته شد، پارچه کجراه وزن و گرماژی بیشتر از پارچه ترگال ساده دارد. این نشان می دهد که تراکم بافت پارچه کجراه بیشتر از ترگال ساده بوده و مقاومت آن به نسبت بیشتر می باشد.

برای همین، از پارچه کجراه فدک در مکان هایی استفاده می شود که نیاز به پارچه ای تراکم بالا، سنگین، مقاومت و … باشد. مثلاً:

 1. دوخت انواع لباس کار: دوخت فرم لباس کار و یونیفرم کاری کارخانه و شرکت های مختلف، بسته به شرایط کاری از پارچه های کجراه فلامنتی، ویسکوز فلامنتی و پنبه ای تولید می شود. به عنوان مثال، بهترین پارچه کجراه برای دوخت یونیفرم کسانیکه در شرکت نفت کار می کنند، پارچه کجراه پنبه ای است که هم خنک بوده و هم از مقاومت بالایی در برابر دمای بالا برخوردار باشد.
 2. دوخت لباس پرستاری و پزشکی: بخشی از تولیدات پارچه کجراه فدک به مصارف بیمارستانی در می آید. مراکز درمانی برای دوخت یونیفرم پرستاران، پزشکان، بیماران و دیگر نیروهای خدمه و …، پارچه ترگال کجراه را خریداری کرده به خاطر اینکه از کیفیت رنگ بالایی برخوردار بوده و مقاومت خوبی در برابر شستشوی چندین و چند باره از خود نشان می دهد.
 3. دوخت شلوار کردی: شلوار کردی یکی از البسه بومی استان کردستان و شهرهای کرد نشین می باشد. دوخت شلوار کردی از پارچه کجراه فلامنت و فلامنت ویسکوز انجام شده که تنوع رنگی قابل قبولی را هم داراست.

مصارف پارچه کجراه به همین سه مورد محدود نشده و موارد استفاده بسیار گسترده ای دارد که به خاطر ضیق وقت، به بیان همین چند مورد مهم بسنده کردیم.

مصارف پارچه ترگال ساده فدک

پارچه ترگال ساده فدک به مراتب سبک تر از پارچه ترگال کجراه بوده و از نرمی و لطافت بیشتری برخوردار است. برای همین، از این پارچه در مواردی استفاده می شود که داشتن زیر دست نرم و لطیف بودن جزو مهم ترین ویژگی هاست. مثلاً:

 1. دوخت فرم مدارس: از آنجایی که دانش آموزان بایستی فرم مدارس را هم در هوای سرد استفاده کنند و هم در هوای گرم، بهتر است پارچه ای را برای دوخت فرم مدارس شان انتخاب کرد که مناسب 4 فصل باشد. همچنین ایجاد حساسیت پوستی نکرده و از طرفی در برابر سایش از مقاومت نسبتاً خوبی برخوردار باشد. بهترین پارچه برای دوخت فرم مدارس در حال حاضر، پارچه ترگال ساده است.
 2. دوخت مانتو شلوارهای اداری: خانم هایی که به عنوان کارمند در کارخانه و شرکت فعالیت می کنند، برای پوشش راحت خود نیاز به پارچه ای داشته که تل و گوله نشده و همچنین هادی حرارت بوده تا در گرما و سرما به راحتی قابل استفاده باشد.
 3. دوخت تجهیزات بیمارستانی: به جز فرم بیمار، پرستار، پزشک و خدمه، در بخش های دیگر بیمارستان هم پارچه کاربردهایی دارد. بهترین پارچه برای دوخت ملحفه، زیر انداز، رو انداز، رو بالشتی و …، پارچه ترگال ساده فدک می باشد که هم نرم و لطیف است و هم وزن و گرماژ استانداردی دارد.

دانستن جزئیات مصارف پارچه ترگال ساده و پارچه ترگال کجراه، نیازمند تحقیق و بررسی زیاد است. منابع اطلاعاتی موثق در بازار حقیقی فروش پارچه و در بازار مجازی عرضه پارچه وجود دارد که می توانید از آن ها کمک بگیرید و بیشتر از قبل در مورد مصرف پارچه های ترگال و همچنین مشخصات آن ها اطلاعات کسب نمایید.

پارچه ترگال و کجراه فدک

پارچه ترگال فدک فرم مدارس

اگر به همین منابع اطلاعاتی موثق مراجعه نمایید، متوجه خواهید شد که اکثراً توصیه کرده اند تا برای خرید پارچه ترگال ارزان، نمایندگی های فروش کارخانه فدک را انتخاب نمایید.

بله درست است. متاسفانه به نام برندهای مطرحی همچون فدک، پارچه های کم کیفیتی به بازار عرضه شده که توسط فروشندگان سودجو در اختیار  کسانی قرار می گیرد که تازه فعالیت خود در زمینه خرید و فروش پارچه را آغاز کرده اند.

خیلی از کسانیکه خریدار عمده پارچه ترگال فدک با قیمت ارزان هستند و دسترسی شان به کارخانه تولیدی بسیار آسان می باشد، نمایندگی های فروش و دلالان پارچه را فراموش کرده و تصمیم به خرید مستقیم پارچه ترگال از کارخانه تولیدی می گیرند.

عده دیگری از خریداران هستند که نه امکان دسترسی به کارخانه تولیدی پارچه فدک داشته تا بتوانند خرید مستقیم و بی واسطه را انجام دهند و نه نمایندگی فروشی نزدیکی محل زندگی آن هاست. آیا پیشنهادی برای این افراد دارید؟

باید گفت که بله. این افراد تنها می توانند از طریق فروشگاه اینترنتی عرضه پارچه در فضای مجازی خرید خود را انجام دهند. اما از آنجایی که این روزها خرید و فروش اینترنتی پارچه رایج شده و سایت های زیادی فعالیت گسترده خود را در فضای مجازی آغاز کرده اند، دسترسی به سایت های فروشنده آسان تر از قبل شده و نظارت کلی بر روی فعالیت این سایت ها غیر قابل قیاس با چند سال اخیر می باشد.

در سایت های فروشگاهی، امکان خرید پارچه ترگال ساده و کجراه برندهای مختلفی وجود دارد که از روی مشخصات درج شده می توان متوجه برند تولیدی شد.

در میان صدها سایت فروش پارچه، ممکن است یک سایت نامعتبر، ذهنیت شما را در رابطه با خرید اینترنتی پارچه که سبب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود، تخریب نماید. برای اینکه این اتفاق نیفتد، توصیه می کنیم در انتخاب سایت فروشگاهی مورد نظرتان صبور و شکیبا باشید.

در مورد سایت تحقیق کنید و از معتبر بودن آن مطمئن شوید تا تجربه یک خرید اینترنتی موفق به تجربیات دیگر شما در حوزه خرید فروش پارچه اضافه گردد.

سایت کارخانه پارچه ترگال فدک

برای اینکه مشکل اعتماد خریداران به سایت های فروشگاهی پارچه حل شود و افراد در اقصی نقاط ایران بتوانند به راحتی پارچه ترگال فدک را خریداری نمایند، شرکت تولیدی خود به تاسیس سایت رسمی در بازار مجازی اقدام کرده است.

ثبت سفارش پارچه های ترگال فدک از نوع ساده و کجراه، از طریق سایت فدک کارخانه پارچه ترگال به راحتی ممکن می باشد. اگر می خواهید از مزیت های این روش خرید بدانید، بد نیست به مواردی که در زیر نام برده شده توجه نمایید:

 • ثبت سفارش از طریق سایت کارخانه پارچه ترگال و کجراه فدک، در کمترین زمان ممکن صورت گرفته و زمانی از خریدار بابت ماندن در ترافیک های سنگین شهری و … سلب نخواهد شد.
 • با ثبت سفارش از طریق سایت رسمی کارخانه فدک، هزینه های مصرفی خریدار به حداقل خواهد رسید. زیرا مانند خرید حضوری، هزینه ای بابت حمل و نقل و استفاده از وسایل نقلیه به هدر نخواهد رفت.
 • ثبت سفارش پارچه ترگال از سایت کارخانه فدک در هر زمان دلخواهی ممکن می باشد و دیگر لازم نیست خریدار مانند پروسه خرید حضوری، در ساعات مشخصی برای ثبت سفارش اقدام نماید.
 • با ثبت سفارش از طریق سایت، خریدار می تواند مشخصات درج شده را به دقت مطالعه کرده و به راحتی، پارچه مورد نیازش را از دیگر پارچه ها تشخیص دهد.
 • ثبت سفارش اینترنتی پارچه از طریق سایت رسمی کارخانه فدک، همراه با بهره مندی از خدماتی نظیر مشاوره فروش رایگان برای خریدار خواهد بود.

بی شک دانستن چنین مزایایی کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید خرید پارچه ترگال را اینترنتی و بدون حضور در محل انجام دهید.

معرفی پارچه ترگال و کجراه فدک

در این مقاله به معرفی پارچه ترگال و کجراه فدک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کارخانه نساجی فدک اصفهان تولید کننده منسوجات پارچه ترگال و کجراه در رنگبندی های متنوع با بهترین مشخصات کیفی است.

به دلیل ویژگی هایی که محصولات این کارخانه دارا هستند، در میان تولیدکنندگان بسیار شناخته شده اند. ترگال ساده تولید شده توسط صنایع نساجی فدک از بهترین کیفیت و زیر دست عالی برخوردار می باشد. ترگال فدک با گرم در حدود ۲۵۰ است و کجراه آن 50 تا 40 گرم وزنی اضافه تر دارد. در واقع خصوصیات پارچه ترگال و کجراه یکی است اما در شکل و وزن دارای تفاوت هستند که پارچه کجراه معمولا 40 تا 50 گرم دارای وزن بیشتری است لذا از ترگال ضخیم تر است و زیر دست قوی تری دارد. ترگال و کجراه فدک با استفاده بهترین مواد اولیه تولید شده است. این کارخانه تمامی فرآیندهای تولید را خود کامل و بدرستی انجام می دهد و بر آن ها نظارت کامل دارد. رنگ ثابت، درخشندگی، تولید و تکمیل حرفه ای پارچه در بحث بافت و رنگرزی و غیره از ویژگی های این کارخانه پرسابقه است. از اصلی ترین مشخصات کیفیت انواع پارچه های ترگال و کجراه فدک داشتن ثبات رنگ است که در یکی دو سال شستشو دوام خوبی از خود نشان داده و دچار تغییر در کیفیت رنگ نمی شود.

مشخصات پارچه ترگال فدک

برندفدک
عرض150
وزن250 گرم
رنگبندیدارد
متراژ طاقه40 متر
متراژ عدل320 متر
نحوه فروشطاقه ای و عدلی
کاربرد لباس فرم مدارس، لباس بیمارستانی، لباس کار، مانتو و غیره
ویژگی هارنگ ثابت-مقاومت-درخشندگی

قیمت و نحوه خرید پارچه ترگال و کجراه فدک

منسوجات فدک سالهاست که در زمینه تولید انواع پارچه ترگال و کجراه فعالیت می کند و محصولات صنایع نساجی فدک را می توانید در بازار شهر های مختلف پیدا کنید که اکثر مغازه ها با نرخ های مختلف به فروش آن اقدام می کنند. اما در بازار قیمت فروش پارچه ترگال و کجراه فدک نوسانات زیادی دارد و خریدار را دچار سر در گمی می کند. بهترین راه اطلاع از قیمت ها و خرید ارزان ومطمئن ارتباط با مراکز فروش معتبر می باشد.

هم اکنون جهت خرید و مشاوره رایگان با نمایندگان فروش ما تماس حاصل نمایید.

قیمت و کیفیتی عالی را از ما بخواهید.

ارسال و عرضه انواع پارچه ها با قیمتی مناسب به افغانستان، عراق و ترکمنستان.

تلفن دفتر مرکزی: 09131130224

موبایل:09130858100

آدرس دفترمرکزی:تهران-خانی آباد نو-روبروی دانشکده شریعتی-فروشگاه افق

پارچه ترگال کجراه فدک

برای هویت برند


اطمینان از نام تجاری شرکت شما در رأس این امر قرار دارد که ذهن مشتریان شما ارتباطی را ایجاد می کند که مصرف کننده می تواند با آن ارتباط برقرار کند و همچنین به یاد داشته باشد. درخشان برای آگاهی یک شرکت ، مارک های تبلیغاتی قوی برای لباس نیز برای تبلیغات موفقیت آمیز است.

تقویت اعتماد مصرف کننده و درک مشتری


مصرف کنندگان می توانند با استفاده از پوشیدن مؤثر در تجارت ، ارتباط فوری اعتماد به هویت برندها برقرار کنند. عنصر اعتماد از طریق شناخت برند تقویت می شود ، که باعث می شود مشتریان بتوانند راحت تر با محصول درگیر شوند و آنها را به سمت قیف فروش سوق دهند.

افزایش سود


وقتی این مسئله به شدت رعایت می شود ، کارمندان در واقع سفیران برندهایی هستند که برای تحت فشار قرار دادن فروش و همچنین استقرار مراقبت های استثنایی مشتری آماده هستند. هنگامی که “شرکت های گورو” را در شرکتهای فنی مانند Apple & O2 در نظر می گیرید ، لباس آنها به صورت حرفه ای حرف می زند که اساساً باعث افزایش سود و حفظ مشتری می شود.

تقویت حس وحدت


کارمندانی که به طور مشابه لباس می پوشند ، احساس همبستگی و تعلق را ایجاد می کنند ، فضایی را ایجاد می کنند که کار تیمی با ارزش باشد و در نهایت عملکرد بهبود می یابد. یونیفورم ها همچنین موانع سلسله مراتب را با بیان این نکته که “همه ما با هم هستیم” از بین می برد.

اول ایمنی


در صنایعی که دارای ریسک هستند ، لباس می تواند مزایای عملکردی نیز داشته باشد. به عنوان مثال ، لباس فرم های دیدنی بالا مانع از حضور کارگران در شرایط بالقوه کشنده می شود.

لباس برای تحت تاثیر قرار دادن


کارمندانی که با لباس می پوشند ، تمایل دارند از تصویر خود مراقبت بهتری داشته باشند و فوراً آنها را به عنوان حرفه ای و سازمان یافته تر کنار بگذارند. ظاهر یک کارمند همچنین می تواند به شرکتی که در آن مشغول کار هستند ، منعکس شود ، بنابراین مهم است که جبهه سازمان یافته ای را در همه زمان ها در پیش بگیرید.

گزینه های لباس شما دقیق تر است


نه ، به طور جدی زندگی وقتی آسانتر می شود که استرس را انتخاب کنید که روز قبل چه چیزی را بپوشید. زمان و پول نیز یک عامل ارزشمند در هنگام پوشیدن لباس است.

خرید پارچه ترگال فدک فرم مدارس

قیمت پارچه کجراه فدک فرم مدارس

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان