09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

پارچه فلامنت پنبه چاپی​ بیمارستان :خرید از کارخانه

پارچه فلامنت پنبه چاپی​ بیمارستان :خرید از کارخانه

پارچه فلامنت پنبه چاپی​ بیمارستان :خشتی

پارچه فلامنت پنبه چاپی​ خشتی ،هندسی و سکه ای بهترین پارچه برای لباس بیمار است ،برای پوست های حساس به جای اسپان باند استفاده می شود ،قیمت پارچه فلامنت پنبه چاپی​ 27700 است،پارچه فلامنت پنبه چاپی​ گرم بالا در با چاپ ثابت و مقاوم مواد شوینده فروخته می شود.

پارچه فلامنت پنبه چاپی یکی از پارچه های طرحدار برای تهیه انواع لباس های بیمارستانی است. این پارچه همانگونه که از نام این پارچه بیمارستانی مشخص است، از الیاف فلامنت و پنبه تشکیل شده است.
همچنین طرح پارچه بصورت چاپی می باشد و معمولا در رنگ های صورتی، آبی، قرمز، سبز و … تولید و به فروش می رسند.

پارچه فلامنت پنبه چاپی در عرض 150 و طاقه 100 متری رول می شود. پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی یکی از پارچه های خوب طرحدار برای تهیه انواع لباس های بیمارستانی است.  البته پارچه های دیگر مانند فلامنت و تترون نیز بصورت ساده و طرحدار در بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستانی جهت دوخت البسه های بیمار به کار برده می شود.

موارد مصرف پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی:

  • البسه بیماران(زنانه و مردانه)
  • رو تختی بیمارستان
  • البسه نوزادان
  • خرجکار لباس

قیمت ارزان پارچه های فلامنت پنبه نسبت به سایر پارچه ها موجب شده است در بسیاری از بیمارستان ها از آنها جهت دوخت منسوجات گوناگون استفاده شود. البته کیفیت و زیردست پارچه در زمان خرید پارچه فلامنت پنبه اهمیت زیادی دارد. پارچه ای مورد تایید بیمارستان است که علاوه بر بدن نما نبودن از لطافت خوبی نیز برخوردار باشد.

مشخصات پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستان

برندفلامنت پنبه چاپی بیمارستانی
عرض150
وزن160 گرم
جنس پارچهفلامنت-پنبه
رنگبندیمتنوع
متراژ طاقه150متر
متراژ عدل500متر

فروش پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستان

فروش پارچه فلامنت پنبه چاپی معمولا در منسوجات بیمارستانی استفاده می گردند. این پارچه همواره با کیفیت و قیمت های متفاوتی در بازار خرید و فروش می گردند.

بهترین مرکز فروش پارچه فلامنت پنبه چاپی بیمارستانی کدام است؟ قطعا مرکزی را می توان به عنوان بهترین عرضه کننده پارچه های بیمارستانی انتخاب کرد که علاوه بر مرغوبیت محصولات تولید شده، تنوع تولیدات بسیار زیادی را شامل باشد. تنوع محصولات بیمارستانی موجب می شود بسیاری از تولیدی های البسه بیمارستانی بتوانند در مناقصات مختلف مراکز درمانی شرکت کنند و بهترین پارچه را ارائه نمایند. نمایندگان فروش ما با ارتباط با بهترین تولید کنندگان پارچه های فلامنت پنبه چاپی امکان خریدی مطمئن را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

 جهت خرید و مشاوره رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
فلامنت پنبه چاپی بیمارستان

قیمت پارچه فلامنت پنبه چاپی​ بیمارستان

خرید پارچه فلامنت پنبه چاپی​ بیمارستان

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان