09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

پارچه ترگال : مشخصات +قیمت 1403

پارچه ترگال : مشخصات +قیمت 1403

بهترین پارچه ترگال چیست؟

بهترین پارچه ترگال بازار برای فرم مدارس ،اسکراب پزشکی ،لباس کار ،پارچه ترگال است که با وزن و گرماژ 240 گرم و با الیاف ویسکوز فلامنت بالا مثل ترگال تک و یا با پنبه کتان ،مثل کتان ترگال سعادت تولید می شود.

پارچه ترگال از لحاظ تراکم بافت در دسته متوسط قرار می گیرد که وزن هر یک متر در یک متر و نیم آن معمولا ٢٤٠ گرم می باشد.
تمامی کارخانجات نساجی تولیدی پارچه ترگال ساده را با عرض ١٥٠ سانتی متر تولید می کنند. پارچه ترگال پس از بافت به رنگرزی رفته و در تنوع رنگ های محتلف مورد تکمیل قرار می گیرد.
متراژ هر توپ پارچه ترگال ٤٠ متر است و عدل آن معمولا شامل ٨ طاقه ( ٣٢٠ متر ) و یا ١٠ طاقه ( ٤٠٠ متر ) می باشد.بهترین پارچه ترگال باید درصد ویسکوز بالایی داشته باشد و رنگش ثابت و ماندگار باشد.

پارچه ترگال خرید : عمده از کارخانه

پارچه ترگال و کجراه مهنام

کارخانه نساجی تکب ا استفاده از بهترین مواد اولیه موجود و همکاری با رنگرزی حیدر اصفهان توانسته یکی از با کیفیت ترین ترگال ها را تولید کرده و به بازار ارائه کند. بافت یک دست و رنگ باکیفیت از ویژگی های محصولات این برند است. تمام پارچه های برند تک با استفاده از بهترین نخ های موجود بافته می شود و به همین علت مورد توجه بسییاری از تولید کنندگان هستند.

پارچه کجراه زرین پود

گروه صنایع نساجی زرین پود نامی آشنا در صنعت نساجی است که با محصولات متنوع توانسته رضایت مصرف کنندگان را جلب کند. از ویژگی های محصولات این برند می توان به پارچه های یکدست، رنگ ثابت و همچنین باکیفیت اشاره کرد. این شرکت پارچه های ترگال را با گرماژ خوب و بالا با عرض ۱۵۰ سانتی متر بدون زیر اتو تولید کرده است.

پارچه ترگال و کجراه فدک

ترگال ساده تولید شده توسط صنایع نساجی فدک از بهترین کیفیت و زیر دست عالی برخوردار می باشد. به دلیل ویژگی هایی که محصولات این کارخانه دارا هستند، در میان تولیدکنندگان بسیار شناخته شده اند. ترگال فدک با گرم در حدود ۲۵۰ + ۵ – ۵ است و با استفاده بهترین مواد اولیه تولید شده است. این کارخانه تمامی فرآیندهای تولید را خود انجام می دهد و بر آن ها نظارت کامل دارد

پارچه ترگال های ارزان

قیمت تمام شده پارچه ترگال بستگی به گرماژ خام و کارخانه و نحوه رنگرزی دارد

پارچه های ترگال از نوع تخت بافت به شمار می روند که از شبکه منظمی از الیاف در طول و عرض، و در هم تنیدن آن ها با عرض ۱۵۰ سانتیمتر تشکیل می شوند. به الیاف مصرفی در طول پارچه در اصطلاح تار یا چله و به الیاف مصرفی در عرض پارچه، پود گفته می شود.
تار پارچه ترگال ساده یا چله آن از الیافی به نام ( پلی استر – ویسکوز ) است.
لازم به ذکر است که هر نخ یا همان الیاف دارای نمره ای است که به ضخامت، قطر و وزن نخ مربوط می شود.

پارچه ترگال تک

ترگال تک پارچه

ترگال تک یکی از بهترین ترگال های ارائه شده به بازار است زیرا این شرکت از بهترین متریال، پارچه خام یکدست و بدون خرابی استفاده کرده است. همچنین صنایع نساجی تک به منظور رنگرزی محصولات خود با یکی از بهترین رنگرزی ها همکاری کرده و به موجب همین امر توانسته پارچه هایی باکیفیت رنگ بالا تولید کند.محصولات این شرکت از ضمانت برخوردار هستند

ترگال کجراه بافتین

پارچه ترگال بافتین

ترگال ساده و کجراه بافتین با تنوع رنگ بالا و کیفیت عالی به بازار عرضه می شود. این شرکت به منظور تولید محصولات خود از بروزترین دستگاه های روز دنیا بهره گرفته است

پارچه تترون سهند

پارچه ترگال گلد بافت

صنایع نساجی گلد بافت یکی از جدیدترین برندهای بازار پارچه ترگال است. کیفیت پارچه های تولید شده توسط این تولیدی از سطح بالایی برخوردار است. این کارخانه با استفاده از مدرن‌ترین دستگاه‌های بافندگی کشور بافت پارچه را انجام می‌دهد و پارچه ای با گرم بالا و لطافت فوق‌العاده عرضه می‌کند. همکاری این شرکت با شرکت رنگرزی حیدر اصفهان باعث شده تا یکی از برترین پارچه های ترگال به بازار ارائه شود.

بهترین پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول

پارچه ترگال بیمارستانی سفید

پارچه ترگال بیمارستانى چیست؟ ابتدا شناخت بهتری نسبت به پارچه ترگال داشته باشید، اصلی ترین مشخصات پارچه ترگال چیست؟ پارچه ترگال پارچه ای است که با پود الیاف پلى استر ویسکوز و ترکیب تار یا چله فلامنت تولید می شود.
در خرید پارچه ترگال بیمارستانی از ما مشاوره بگیرید 09130858100 پارچه ترگال از لحاظ تراکم بافت در دسته متوسط قرار می گیرد که وزن هر یک متر در یک متر و نیم آن معمولا ٢٤٠ گرم می باشد.

مصارف اصلی پارچه ترگال در لباس های بیمارستانی، لباس کار و لباس فرم مدارس است.
به دلیل مصرف بالای پارچه های ترگال ساده و ترگال کجراه در بیمارستان ها، به پارچه های ترگال بیمارستانی شهرت دارند.

معمولا قیمت پارچه های ترگال بیمارستانی ارزان تر از پارچه های ترگال لباس فرم مدارس می باشد

تمامی کارخانجات نساجی تولیدی پارچه ترگال ساده را با عرض ١٥٠ سانتی متر تولید می کنند. پارچه ترگال پس از بافت به رنگرزی رفته و در تنوع رنگ های محتلف مورد تکمیل قرار می گیرد. متراژ هر توپ پارچه ترگال ٤٠ متر است و عدل آن معمولا شامل ٨ طاقه ( ٣٢٠ متر ) و یا ١٠ طاقه ( ٤٠٠ متر ) می باشد.
مصارف اصلی پارچه ترگال در لباس های بیمارستانی، لباس کار و لباس فرم مدارس است و به دلیل مصرف بالای پارچه های ترگال ساده و ترگال کجراه در بیمارستان ها، به پارچه های ترگال بیمارستانی شهرت دارند.

پارچه ترگال سبز اتاق عملی سبز آب ژاول

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی

آب ژاول یا وایتکس یکی از محلول های قوی شستشوی انواع پارچه، البسه و پوشاک است. در بیمارستان ها برای ضد عفونی کردن لباس ها و ملحفه ها از این محلول زیاد استفاده می شود.
در واحد رنگرزی پارچه ترگال بیمارستانی باید نوع کیفیت رنگ پارچه به صورتی انجام شود که در مقابل شستشو با آب ژاول مقاومت کند و تاثیر نپذیرد.
ثابت بودن رنگ پارچه ترگال در برابر شستشو با وایتکس را پارچه ترگال ضد آب ژاول می گویند.

بهترین پارچه ترگال چاپی فرم دخترانه

پارچه ترگال چاپ دار نساجی فیلور با طرح های خلاقانه و شاد به سرعت توانست مورد توجه فعالان حوزه پوشاک به خصوص تولیدی های لباس فرم مدارس و مهدکودک قرار گیرد.

عرض 150 طاقه 30متری

این پارچه برای استفاده در دوخت مانتو، لباس فرم مدارس، خرجکار پوشاک، لباس کودک، سرویس آشپزخانه، عروسک سازی و … بسیار کاربرد دارد.

چاپ ثابت

قابل شستشو

لازم به ذکر است که نساجی فیلور طرح خال دار را با خال های کمی درشت تر از نمونه ترگال روی جنس پارچه کجراه نیز چاپ کرده است.

ترگال چاپی

انواع پارچه ترگال خالدار در شهر های مختلف به قیمت متفاوتی به فروش می رسد. افرادی که تجربه بیشتری داشته باشند با تحقیق در اینترنت تامین کننده اصلی آن را یافته و مستقیم خرید می کنند.
انواع ترگال و کجراه خالدار برای دوخت مانتو و مصارف دیگر بسیار کاربرد دارد و به قیمت مناسب می توان خریداری نمود. در این میان در بسیاری از مدارس به علت قیمت مناسب این پارچه برای تهیه روپوش مدارس از آن استفاده می نمایند.

طاقه سی متری 

عرض 150
با توجه به سلیقه مدیران در بعضی از مدارس از انواع پارچه ترگال و کجراه خالدار به عنوان پارچه اصلی و در سایر مدل ها به عنوان خرج کار استفاده می شود.

ارسال کالیته 09130858100
انواع ترگال خالدار در رنگبندی متنوع از برند های معتبری مانند ونوس، تک و فیلور در بازار عرضه و به فروش می رسد.
برای تهیه انواع پارچه ترگال خالدار به قیمت کارخانه می توانید به نمایندگی های اصلی مراجعه کنید یا بصورت اینترنتی خرید نمایید.

 

پارچه ترگال خالدار

پارچه کجراه همان پارچه ترگال است با دو تفاوت عمده در گرماژ و بافت پارچه

پارچه کجراه

پارچه ترگال تک فرم مدارس

پارچه ترگال و پارچه کجراه تک

همانطور که متوجه شدید یکی از برترین برندها در حوزه نساجی پارچه ترگال در اصفهان، صنایع نساجی تک است.

ثبات رنگ و لطافت
البته باید بدانید که نساجی تک منسوجات زیادی را تولید می کند اما آوازه اصلی آن به خاطر پارچه های ترگال و کجراه می باشد.

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان