09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

پارچه پرشیا مکانیک مناسب کیف ،ساک دستی و سیسمونی

پارچه پرشیا مکانیک مناسب کیف ،ساک دستی و سیسمونی

مشاوره رایگان و ارسال کاتالوگ09130858100

پارچه پرشیا مکانیک مناسب کیف ،ساک دستی و سیسمونی به دلیل مقاومت بالا و گرماژ مناسب مناسب برای دوخت کیف و ساک دستی است

مشخصات پارچه پرشیا لنین و مکانیک

 • گرماژ 240 الی 280 گرم
 • بدون کش
 • مقاومت در برابر شستشو
 • رنگبندی متنوع
 • تولید شده از الیاف فلامنت فلامنت
پارچه پرشیا لنین فوتوس
پارچه پرشیا لنین فوتوس

شرکت های تولید کننده پارچه پرشیا

 • نساجی والافاستون
 • نساجی گل پود
 • نساجی کاماش
 • نساجی زرین
 • نساجی نساج پور
 • نساجی تک
 • نساجی فدک

انتخاب پارچه برای کیف همیشه یک تعادل دقیق بین فرم و عملکرد است. با قابلیت کلیدی بودن! ارزیابی میزان استفاده از کیف در طول عمر خود برای تعیین نوع پارچه مناسب بسیار مهم است. می توانید با این سوال که از کیسه کیسه استفاده می شود شروع به تعیین این موضوع کنید؟ چه چیزی را حمل خواهد کرد؟ برای روز است یا عصر؟ آیا برای یک بزرگسال، نوجوان یا کودک است؟ هنگامی که به سؤال عملکرد پاسخ داده شد، زمان آن است که وزن را در نظر بگیرید.

به طور کلی، پارچه به چند دسته اصلی تقسیم می شود، وزن لباس، وزن لحاف و وزن دکوراسیون خانه یا اثاثه یا لوازم داخلی. کیف‌ها برخلاف لباس‌ها هستند، و به همین دلیل، می‌توانید وزن‌ها را از دسته‌های مختلف ترکیب و مطابقت دهید، البته عملکرد کلی را در نظر داشته باشید.

بیشتر کیف هایی که من درست می کنم برای استفاده روزانه و عصرانه هستند. به این ترتیب، من لایه‌ها و آسترها را برای ساختار انجام می‌دهم و سعی می‌کنم پارچه‌ای با وزن متوسط ​​پیدا کنم که همه چیزهایی را که در اطراف حمل می‌کنم پشتیبانی کند. برای این منظور، زمان چیزهای سرگرم کننده است: رنگ، بافت و الگو!بهترین پارچه ، مشخصات پارچه پرشیا لنین و مکانیک است که هم قیمت پایین ی دارد و هم متنوع است

مشخصات پارچه پرشیا لنین و مکانیک
مشخصات پارچه پرشیا لنین و مکانیک

پارچه های پرشیا محبوب برای کوله پشتی


هنگام خرید پارچه برای ساخت کوله پشتی، تولیدکنندگان چیزی می خواهند که ماندگار باشد، چیزی کاربردی و محکم که برای خرده فروشان آنها نیز جذاب باشد. اما در مورد استایل چطور؟ در اینجا درفاستونی، ما عملکرد را با گرایش‌ها و سبک‌های اخیر مشتریان ترکیب می‌کنیم تا کوله پشتی‌ای که طراحی می‌کنید بالاتر از بقیه باشد. در اینجا تعدادی از پارچه هایی که در کوله پشتی قرار می گیرند آورده شده است:

برای دوخت کیف به چه چیزهایی نیاز دارید؟ فقط یک چرخ خیاطی و پارچه زیبا؟ یا نه؟ اگر به عنوان یک سرگرمی کیف می‌سازید یا این کار تمام حرفه‌ی شماست – تا زمانی که اولین کیف‌ها را درست کردید، می‌دانستید که دوخت کیف اعتیادآور است. و اینکه مواد و سخت افزار مناسب نقش بسیار مهمی با اهمیت تقریباً یکسانی در زیبایی و عملکرد مناسب کیف شما دارند.

در اینجا مهم ترین مواد کیف به عنوان یک لیست آورده شده است. با مجهز شدن به این مواد کیف سازی، مطمئناً به ساخت بسیاری از کیف های زیبا ادامه خواهید داد.

مشخصات پارچه پرشیا لنین و مکانیک

برای پارچه‌های مقاوم در برابر آب، بادوام و مقاوم در برابر سایش کوله‌پشتی و چمدان، حتی آنهایی که دارای کالیبرورزشس هستند، نمی‌توانید پارچه ای بهتر از پارچه پرشیا لنین و مکانیک راانتخاب کنید . پارچه پرشیا از تترون سنگین‌تر و مقاوم‌تر است و اغلب به‌عنوان پایه کوله‌پشتی برای محافظت از اقلام صاحب کوله‌پشتی در برابر عناصر استفاده می‌شود.

پارچه کجراه پرشیا

این پارچه ها با گرماژ 280 گرمتولید می شوند ،پارچه ها ی ترگال کجراه بسیار مقاوم و مناسب برا یدوخت کیف هستند،این پارچه ها قیمت بیشتری به نسبت ترگال و پارچه پرشیا دارند

پارچه کجراه رنگ مستقیم اصفهان
پارچه کجراه لباس کاری

پارچه لی مناسب برا ی کیف

پارچه لی اساساً یک منسوجات محکم و بادوام است که از الیاف پنبه و با استفاده از پارچه جناغی ساخته شده است. معمولاً در تولید پوشاک = استفاده می‌شود، اما به‌عنوان منسوجات مبتنی بر کاربرد در تولید کیف روکش‌های صندلی، قاب‌های موبایل، منسوجات عایق و غیره نیز کاربرد متناوب دارد. در پارچه جین، نخ پود از زیر دو یا چند تار عبور می‌کند. نخ های تار در این پارچه معمولاً به رنگ نیلی و نخ پود سفید است که به پارچه جین رنگ آبی سنتی آن می بخشد.

معایب پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است
پارچه پرشیا مشکی
مدل مانتو با پارچه پرشیا
مشخصات پارچه پرشیا
قیمت پارچه پرشیا
پارچه پرشیا چیست

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان