09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟

پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟

پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟


نوع پارچه‌ای که برای لباس دوخته می‌شود، به میزان گرمای آن، تنفس‌پذیری، و ظرفیت انطباق با فصل‌های مختلف بستگی دارد. در ادامه به برخی از نوع پارچه‌ها براساس فصول مختلف اشاره خواهم کرد:

بهار و تابستان: در این فصل‌ها، پارچه‌هایی با وزن سبک و تنفس‌پذیری بالا می‌توانند مناسب باشند. نوعی از پارچه‌هایی مانند ترگال کجراه معمولاً برای لباس‌های تابستانی و بهاری استفاده می‌شوند. این پارچه‌ها کمک می‌کنند تا بدن تا حد امکان خنک و خشک بماند.

پاییز و زمستان: در این فصل‌ها، بهتر است از پارچه‌های سنگین‌تر و گرم‌تر استفاده شود. پارچه‌هایی مانند پارچه کتان کجراه و فاستونی کجراه می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند. این پارچه‌ها گرمای بدن را حفظ کرده و از سرما محافظت می‌کنند.

فصول میانه (پاییز بهار): در این فصول که دماها معمولاً معتدل‌تر است، از پارچه‌هایی با وزن متوسط مانند پارچه ترگال ،تترون و پرشیا استفاده می‌شود. این پارچه‌ها برای تنفس‌پذیری و راحتی در شرایط آب‌وهوایی متوسط مناسب هستند.

به هر حال، توصیه می‌شود در انتخاب پارچه مناسب، علاوه بر فصل، نیازهای خود را نیز در نظر بگیرید. همچنین، توجه به طراحی، نوع لباس، و استفاده مورد نظر نیز در انتخاب پارچه مهم است.

پارچه کتان کجراه چروک میشود
خصوصیات پارچه کتان کج راه
عکس پارچه کتان کج راه
کتان کجراه پنبه شستی
قیمت پارچه کتان کجراه
پارچه کتان کجراه پاییزه
مانتو کتان کجراه آنزیم
خرید پارچه کتان کج راه

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان