09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

بازار فروش اینترنتی پارچه اسپان باند مخصوص سالن ماساژ

بازار فروش اینترنتی پارچه اسپان باند مخصوص سالن ماساژ

بازار فروش اینترنتی پارچه اسپان باند مخصوص سالن ماساژ

فروش پارچه مخصوص سالن ماساژ از طریق بازار فروش اینترنتی پارچه اسپان باند به راحتی صورت می گیرد و شما نیز می توانید به سایت مجموعه ما مراجعه کرده و سفارشات خود را ثبت نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: 09131130224 – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

اسپان باند چه نوع پارچه ای است؟

همان طور که مستحضر هستید، در میان تمامی پارچه هایی که در بازار خرید و فروش می شوند و هرکدام به نوعی مورد استفاده قرار می گیرند، پارچه هایی هستند که از نظر تولید و همچنین کاربرد با مابقی پارچه ها تفاوت های زیادی دارند.

به عنوان مثال می توان به پارچه های اسپان باند اشاره کرد که کاملا بدون بافت می باشند و در واقع به صورت پرس تشکیل می گردند.

این پارچه را با استفاده از دانش مدرن و همچنین دستگاه های به روز و کاملا جدید مورد تولید قرار می دهند.

سطحی که این نوع از پارچه ها دارا می باشند در تمامی پارچه به صورت یکنواخت می باشد و ضخامت آن برابر است.

این پارچه ها را با گرماژهای متفاوت و همچنین عرض های مختلفی تولید می نمایند و جهت استفاده به بازار عرضه می نمایند.

ویژگی های پارچه های اسپان باند جهت استفاده در آرایشگاه

جالب است بدانید که این پارچه های اسپان باند را جهت استفاده در سالن های آرایشی و زیبایی و همچنین سالن هایی که مخصوص به ماساژ هستند هم استفاده می نمایند و کاربردهای فراوانی دارند.

بنابراین لازم است تا این پارچه ها از ویژگی هایی برخوردار باشند تا این افراد بتوانند از پارچه های یکبار مصرف نهایت استفاده را ببرند و کارایی خوبی داشته باشند.

این ویژگی ها عبارت هستند از:

  1. نباید هیچ گونه پرزدهی در آن ها دیده شود.
  2. می بایست بسیار سبک باشند و همچنین حجم و فضای کمی را بگیرند.
  3. غیر قابل حساسیت باشند و در زمان مصرف هیچ گونه حساسیت و مشکلی را ایجاد نکنند.
  4. به شکلی تولید شوند که بتوانند آب و رطوبت را تا ده برابر وزن خود داشته باشند.
  5. نرمی و لطافت بالایی در آن ها مشاهده می شود و قابلیت سازگاری را با هر نوعی پوستی را دارند.
  6. خاصیتی همچون آنتی استاتیکی دارند که موجب می شود تا در حین مصرف هیچ نوع الکتریسیته ای تولید نکنند.

همان طور که مشاهده می فرمایید، پارچه های مرغوب اسپان باندی لازم است تا این ویژگی ها را داشته باشند تا بتوان بالاترین میزان کاربرد را از آن ها انتظار داشت.

پارچه اسپان باند مخصوص سالن آرایش و ماساژ

در صورتی که به آرایشگاه ها و سالن های مجاز ماساژ مراجعه کرده باشید، حتما وجود و کاربرد پارچه های اسپان باند و یکبار مصرف را مشاهده کرده اید.

این پارچه ها را می توانید در رول هایی که ابعاد و عرض و طول متفاوتی دارند و قابلیت استفاده بر روی تخت های ماساژ را دارا می باشند، مشاهده فرمایید.

همان طور که می دانید بزرگترین حس مثبت در میان افرادی که به سالن های عمومی مراجعه می نمایند، این است که آرامش درونی داشته باشند که استفاده از ملحفه های یکبار مصرف می تواند برای آن ها این حس را ایجاد نماید.

با توجه به پیشرفت روزافزونی که در صنعت نساجی کشور داشته ایم، پارچه های اسپان باندی به وفور در بازار یافت می شوند و دیگر نیازی به ملحفه و پارچه هایی که می بایست چندین مرتبه شسته شوند، نمی باشد.

فروش پارچه مخصوص سالن ماساژ با عرض 60 سانتی متر و همچنین گرماژی در حدود 17 و 30 گرم در سطح های بسیار وسیعی صورت می گیرد.

معمولا پارچه های اسپان باند جهت استفاده در این سالن ها و مراکز را به صورت پرفراژدار و رولی تولید می کنند که استفاده از آن ها نیز بسیار آسان باشد.

قیمت عمده پارچه اسپان باند

یکی از مواردی که می تواند توجه بسیاری از مصرف کنندگان و همچنین فروشندگان را به خود جلب نماید، این است که با چه قیمتی می توان پارچه های بدون بافت را خریداری کرد.

بسیار واضح است که کارایی این نوع پارچه ها بسیار بالا می باشد و به همین دلیل قیمت آن نیز برای تمامی افراد اهمیت زیادی دارد.

مسلما تهیه عمده ی این نوع پارچه ها می تواند در قیمت آن ها نیز نقش به سزایی داشته باشد.

در این میان موارد بسیار دیگری هم هستند که می توانند در قیمت پارچه ها تأثیر داشته باشند، به عنوان مثال این که به صورت مستقیم پارچه را تهیه کنید و یا این که آن را غیر مستقیم خریداری فرمایید.

در فروش پارچه مخصوص سالن ماساژ، ویژگی هایی که پیشتر در همین مقاله بیان نمودیم هم در تعیین قیمت پارچه های اسپان باند نقش مهمی دارند و باید به تمامی این موارد نیز توجه ویژه ای داشت.

همین طور زمانی که حجم سفارشات شما بالاتر باشد هم می توان این مورد را ادعا داشت که قیمت مناسب تری در انتظار شما خواهد بود.

بنابراین با توجه به این موارد نیز می توانید پارچه های مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید.

فروش پارچه مخصوص سالن ماساژ

فروش پارچه مخصوص سالن ماساژ

فروش پارچه مخصوص سالن ماساژ نیز به چندین روش صورت می گیرد و شما نیز می توانید با استفاده از هر روشی که تمایل دارید، خریدهای خود را به ثبت برسانید.

از جمله این روش ها نیز می توان به خرید و فروش اینترنتی اشاره کرد که به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و میزان خرید و فروش در این روش بسیار بالا می باشد.

شما نیز می توانید به راحتی در هر مکانی که تمایل به خرید دارید و همچنین هر زمانی که احساس کنید شرایط سفارش دهی دارید، با استفاده از سایت های اینترنتی نسبت به خرید آنچه که نیاز دارید، اقدام نمایید.

بنابراین می توان این ادعا را داشت که در خرید و فروش های آنلاین، هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان برای شما وجود نخواهد داشت.

روش دیگر نیز مراجعه به درب کارخانه و یا خرید حضوری می باشد که فرد می بایست در زمان های اداری به مکان های عرضه ی این نوع پارچه ها مراجعه نماید و هر آنچه که قصد خرید دارد را به این شکل مورد سفارش قرار دهد.

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان