09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

توزیع پارچه اسپان باند سفید 40 گرم

توزیع پارچه اسپان باند سفید 40 گرم

پارچه اسپان باند سفید جز پارچه های پرکاربرد در بخش های مختلف صنعت پزشکی است، توزیع پارچه اسپان باند سفید ۴۰ گرم، توسط این مجموعه با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می پذیرد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در حال حاضر کارخانجات متعددی اقدام به تولید پارچه های اسپان باند نموده اند، زیرا گستره استفاده از این پارچه ها در همه بخش های زندگی ما انسان ها نفوذ کرده، به همین جهت حذف و یا جایگزینی این پارچه به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
آیا با نحوه قیمت گذاری پارچه اسپان باند آشنا هستید؟ در مورد عرض و گرماژهای پر کاربرد پارچه های اسپان باند اطلاعات کافی دارید؟ موارد استفاده و کاربرد پارچه اسپان باند سفید ۴۰ گرم را می شناسید؟ بهترین مراکز عرضه و فروش پارچه های اسپان باند کدامند؟
برای پیدا کردن پاسخ این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر که ممکن است در ذهن هر کدام از شما وجود داشته باشد تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

آشنایی با عرض و گرماژهای پارچه اسپان باند

پارچه های اسپان باند در کارخانجات نساجی با فراهم آوردن تکنولوژی های روز دنیا در کنار یکدیگر و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا تولید می شود، با توجه به حجم و فضای کارخانجات امکان تولید پارچه های اسپان باند در تنوع بالا از لحاظ عرض و گرماژ و همچنین ضخامت وجود دارد.
خوب است بدانید که امکان تولید پارچه های اسپان باند از گرماژ ۱۰ گرم تا ۴۰۰ گرم به راحتی امکان پذیر می باشد.
همچنین تولید این پارچه ها در چندین عرض مختلف از عرض ۶۰ سانت تا ۴۰۰ سانتی متر وجود دارد که مطابق نیاز مصرف کنندگان تغییر این عرض ها و همچنین گرماژها به راحتی امکان پذیر است.
در اینجا قصد داریم تا چند مورد از عرض و گرماژ پارچه های اسپان باند که موارد استفاده و کاربرد گسترده تری دارند را مورد بررسی قرار دهیم.
پرکاربردترین عرض پارچه های اسپان باند ۸۰ سانتی متر، ۱۰۰ سانتی متر، ۱۶۰ سانتی متر و ۲ متر می باشد.
پرکاربردترین گرماژهای پارچه اسپان باند گرماژهای ۱۷ گرم، ۲۵ گرم، ۳۸ گرم، ۴۰ گرم، ۵۰ گرم، ۶۰ گرم و ۹۰ گرم هستند.
معمولاً از این ا
عرض ها و گرماژها در بخش‌ های مختلف بیمارستانی برای تولید منسوجات مورد استفاده در آن بخش ها استفاده می شود که به آنها پارچه اسپان باند پزشکی هم گفته می‌ شود.
البته از گرماژهای بالاتر برای تولید انواع ساک های خرید،کاور های مخصوص برای دستگاه های الکترونیکی و برخی از دستگاه‌ های خاص بیمارستان ها به کار می برند.
ناگفته نماند که از گرماژ ۹۰ گرم برای تولید کاور جسد نیز استفاده های زیادی می شود، به خصوص در حال حاضر که با همه گیر شدن ویروس کرونا در طول روز تعداد مرگ و میر افزایش پیدا کرده و محافظت از جان دیگر افراد در برابر سرایت این ویروس امری لازم و ضروری هست موارد استفاده و کاربرد این کاورها گسترش بیشتری پیدا کرده است.

مشخصات پارچه اسپان باند سفید گرماژ 40

در بین گرماژهای پر استفاده پارچه های اسپان باند، گرماژ ۴۰ گرم موارد استفاده و کاربردهای بیشتری دارد به خصوص در شرایط حال جامعه که استفاده همگانی از ماسک ها گسترش پیدا کرده نیاز به استفاده و تولید این پارچه ها نیز بیشتر است.
با شیوع ویروس کرونا و همگیر شدن آن در کل جهان به یک باره همه مردم به سمت استفاده از ماسک های بهداشتی و پرستاری که از پارچه های اسپان باند تولید می‌ شوند روی آوردند و به همین جهت در مدت زمان محدودی در بازار با کمبود این محصول روبرو شدیم.
اما کارخانجات تولید کننده به طور سریع اقدام به افزایش شیفت های کاری و تولید این پارچه ها نمودند تا نیاز بازار را به خوبی مرتفع سازند.
پارچه اسپان باند سفید با گرماژ ۴۰ گرم دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است که سبب استفاده و کاربردهای گسترده تر شده است بدین صورت که:
این پارچه به شکل کاملاً آنتی باکتریال تولید می شود.
نرمی و لطافت بالای الیاف آن هیچ گونه حساسیتی برای افراد ایجاد نمی کند.
مقاومت بالا در برابر اشعه uv سبب استفاده راحت و آسوده در فضای باز می گردد.
قابلیت تنفس پذیری این گرماژ از پارچه اسپان باند بسیار بالا می باشد.
مقاومت آن در برابر نفوذ هر نوع میکروب، باکتری و ویروس بسیار زیاد است.
امکان تولید این گرماژ از پارچه اسپان باند به صورت دو لایه و سه لایه برای تقویت ویژگی های آن وجود دارد.

پارچه اسپان باند سفید

قیمت پارچه اسپان باند ماسک سه لایه

یکی از موارد استفاده و کاربرد گسترده پارچه اسپان باند سفید برای تولید انواع مختلف ماسک های دو لایه، سه بعدی و فیلتردار می باشد.
قیمت پارچه اسپان باند ماسک سه لایه با توجه به برخی از شرایط خاص مشخص می گردد که با بررسی دقیق آنها می توانید به خوبی به کیفیت و ویژگی این پارچه در بازارهای عرضه پی ببرید.
تعداد لایه های پارچه ماسک و به کاربردن پارچه ملت بلون در بین این لایه ها می تواند یک عامل موثر در تغییرات قیمتی محصول محسوب شود.
همچنین عرضه پارچه های اسپان باند مناسب برای ماسک و گرماژ آنها نیز جزء عواملی است که به شکل مستقیم بر قیمت نهایی تاثیر گذار هستند.
رنگ بندی ها نیز ممکن است در برخی مواقع موجب تغییرات قیمتی در این محصولات شوند، زیرا برخی از رنگ ها مورد توجه و استقبال بیشتری هستند و به همین سبب در بازارهای عرضه با کمبود آنها مواجه می شویم.

سایت فروش مستقیم پارچه یکبار مصرف تولید جدید

تهیه انواع پارچه یکبار مصرف تولید جدید کارخانجات از طریق سایت های فروش به شکل مستقیم امکان پذیر می باشد، زیرا در حال حاضر استفاده از روش های عرضه و فروش اینترنتی گسترش زیادی پیدا کرده است.
در خرید و فروش های آنلاین واسطه ها به هیچ عنوان امکان دخالت و تغییر قیمت را ندارند و به همین جهت امکان عرضه تنوع بالای پارچه های اسپان باند با قیمت های کاملاً مناسب و به قیمت درب کارخانه وجود دارد.
با انتخاب این سایت فروش مستقیم پارچه یکبار مصرف می توانید جدیدترین تولیدات کارخانجات را در کمترین زمان ممکن با اطمینان کامل تهیه نمایید.
در صورتی که به هر نوع از این محصولات و به خصوص پارچه اسپان باند سفید در شرایط حال حاضر جامعه نیاز دارید بدون صرف وقت با بخش فروش ما ارتباط برقرار نمایید.

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان