09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

خرید پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی

خرید پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی

خرید پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی

پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی را می توانید به صورت آنلاین و کاملا عمده از طریق سایت مجموعه ما در بالاترین میزان کیفیت و ارزان ترین قیمت نسبت به بازار خریداری نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: 09131130224– شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه اسپان باند در گرماژهای مختلف

همان طور که می دانید و مستحضر هستید، پارچه های مختلفی که در بازار وجود دارند، در گرماژ و وزن های متفاوتی تولید می شوند.

این وزن ها اهمیت زیادی دارند زیرا محصولاتی که با استفاده از آن پارچه ها قرار است، تولید شوند، باید هرکدام دارای خصوصیاتی باشند.

بنابراین جهت دوخت و آماده سازی منسوجات مختلف از گرماژهای متفاوت پارچه ها استفاده می کنند و بسیار مهم و ضروری می باشد.

زیرا گاهی برای دوخت یک لباس لازم است تا گرماژ آن بالا باشد که حالت بدن نما نداشته باشد و این که کلا باید وزن مناسبی برای آن در نظر گرفت تا گرمای زیادی هم تولید نکند.

پس همان طور که مشاهده می فرمایید این موارد بسیار مهم هستند و لازم است تا با دقت کافی در مورد آن ها، تمامی امور صورت بگیرد.

اسپان باندها هم معمولا در وزن 8 گرم تا 400 گرم مورد تولید قرار می گیرند و بسته به این که قرار است چه محصولی از آن به وجود بیاید، این اعداد متفاوت هستند.

پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی که از آن ها جهت تولید البسه ی بیمارستانی یکبار مصرف استفاده می شود و جالب است بدانید که از هر رنگی که نام بردیم جهت لباس های یک بخش خاص استفاده می نمایند.

مثلا رنگ آبی مخصوص بخش مردان می باشد و رنگ صورتی کاملا برای بخش های زنان کاربرد دارد که البته این موارد در بیمارستان ها صادق است.

 پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی

پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی لباس بیمار

همان طور که متوجه شدید، پارچه های اسپان بانددر ضخامت ها و وزن های متفاوتی تولید می شوند و از هر کدام در جهت تولید یک نوع محصول خاص استفاده می شود.

پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی از جمله پارچه هایی هستند که تماما جهت دوخت و آماده سازی انواع لباس های یکبار مصرف بیماران به کار برده می شوند.

این وزن و ضخامت پارچه کاملا جهت تولید لباس بیمار مناسب می باشد و در عین این که نازک و بدن نما نیستند، بیش از حد هم گرم و کلفت نمی باشند.

برای تولید لباس بیماران بسیار مهم است که دو ویژگی فوق را داشته باشند زیرا بیماران می بایست از نظر لباس در شرایط راحتی قرار بگیرند.

بنابراین وزن های بیان شده جهت تولید پوشاکی استفاده می شود که در محیط های درمانی و مراکز پزشکی کاربرد دارند.

رنگ هایی هم که بیان نمودیم از جمله پرفروش ترین رنگ ها در محیط های بیمارستانی می باشد که مثلا رنگ صورتی کاملا مخصوص بخش بانوان می باشد و رنگ آبی هم برای لباس های تولید شده در بخش مردان به کار برده می شوند.

البته برخی از کارخانه ها هستند که گرماژهای دیگری هم برای تولید لباس های اسپان باندی دارند و در آن ها نیز ویژگی ها و مشخصات خاص و اضافه ای قرار داده اند که هیچ گونه اختلالی در تولیداتشان به وجود نخواهد آمد.

این ضخامت ها و وزن هایی که بیان نمودیم از عمده ترین نوع می باشند و کاربرد آن ها به مراتب از سایر گرماژها بیشتر می باشد و تولیدات با این وزن ها برای مردم بیشتر جا افتاده است.

دلیل این امر می تواند این موضوع باشد که این وزن را در مورد تولید پوشاک یکبار مصرف بررسی کرده اند و حتی به چشم خود دیده اند که چه شرایطی را برای فرد بیمار فراهم می آورد، به همین دلیل ترجیح می دهند از همین وزن جهت تولید پوشاک بیمار بهره ببرند.

اسپان باند در عرض های مختلف تولیدی

مورد مهم دیگری که در هنگام خرید پارچه های اسپان باند به آن دقت داشته باشید و رعایت نمایید، این است که پارچه های اسپان باند در عرض های متفاوتی تولید می شوند.

این عرض ها برای تولیدی ها بسیار مهم می باشد، به این صورت که می توانند برای تولید یک محصول خاص از یک نوع عرض پارچه استفاده نمایند که کمترین دور ریز را داشته باشد و ضایعات پارچه را به حداقل برسانند.

با این کار علاوه بر این که محصول مورد نظر تمیزتر تولید می شود، برای فرد تولیدی دار هم مهم است زیرا هزینه های کمتری جهت ضایعات پرداخت می کند و بیشترین استفاده از هر متر پارچه دارا می باشد.

عرض های 120 سانتی متری و 160 سانتی متری آن ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

برخی از تولیدی ها حتی تمایل دارند که بالاترین میزان عرض تولید شده از این پارچه را خریداری کنند تا تولیدات خودشان را راحت تر انجام دهند.

در واقع اگر بخواهیم در حالت کلی به بررسی عرض های پارچه های اسپان باند بپردازیم، لازم است بدانید که خرید این پارچه ها کاملا به الگوی دوخت تولیدی و محصولی که قرار است به تولیدش بپردازد، دارد.

به این صورت که بر اساس الگوی دوخت تعیین می نمایند که مثلا برای تولید فلان محصول همچون ماسک و یا کلاه یکبار مصرف لازم است از این مقدار عرض استفاده شود و اگر مثلا از این عرض بزرگتر استفاده نمایید، ضایعات پارچه ی شما به حداقل می رسد و تولیدات بیشتری را خواهید داشت.

گاهی لازم است برخی لباس ها از کمترین وصله ای آماده شوند مثلا در مورد لباس های ضد کرونایی به این صورت است و ترجیح اصلی این است که وصل کردن و دوختن تکه های پارچه به کمترین میزان موجود آن برسد.

در این حالت بالاترین عرض تولید شده از اسپان باند با گرماژ مشخص را درخواست می دهند تا بهترین لباس تولیدی را در اختیار مشتری قرار بدهند.

 پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی

رنگبندی های متفاوت اسپان باندها

اسپان باندها از جمله پارچه هایی هستند که می توان آن ها را در رنگبندی های متفاوتی در بازار مشاهده کرد.

مهم ترین رنگ هایی که در تولید این پارچه ها وجود دارند، عبارت است از رنگ آبی، صورتی، سفید، سبز، آبی کاربنی و آبی نفتی که بالاترین تولیدات را به خود اختصاص داده اند.

تولیدات کارخانه ها بر اساس رنگ ها به دو صورت شکل می گیرد: اول این که کارخانه ای با توجه به سفارشی که از تولیدی می گیرد رنگ های مورد نظر آن ها را تولید می کند و به آن تولیدی مورد نظر تحویل می دهد.

روش دوم این است که بر حسب میزان سفارشات رنگی که در ماه های قبل داشته است، نسبت به تولید اقدام می نماید و امورات لازم را انجام می دهد.

بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی مجبور هستند از رنگ های مشخصی برای امورات خود استفاده کنند و نمی توانند رنگ دیگری را جایگزین کنند.

در حالی که اگر بیمارستان به صورت خصوصی اداره شود، مدیریت این توانایی را دارد تا هر رنگی که دوست دارد را برای لباس بیماران و یا هر نوع محصول پارچه ای دیگر که در مرکز استفاده می شود را انتخاب نماید.

اما همان طوری که متوجه شدید، پرفروش ترین رنگ های این نوع پارچه ها همان مواردی است که در بالا به آن ها اشاره کردیم.

گاهی برخی از تولیدی ها و مراکز تمایل دارند تا پارچه طرح هایی را داشته باشد و یا این که نام و برند مرکز مورد نظر بر روی آن ها چاپ شده باشد.

این موارد تنها با سفارش خود مرکز بیان شده صورت می گیرد و با توجه به سفارشی که به کارخانه ارسال می گردد، کارخانه موظف است آن ها را تولید نماید و به مشتری تحویل بدهد.

پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی را کارخانه ها با توجه به میزان و حجم سفارش تولیدی ها آماده می نمایند و به مشتری تحویل می دهند.

 پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی

قیمت پارچه های اسپان باند در شرایط گوناگون

پارچه های اسپان باند از قیمت بسیار مناسبی در حالات کلی برخوردار است به این صورت که در واقع جزو ارزان ترین پارچه ها به شمار می آید.

دارا بودن ویژگی های بسیار عالی و همچنین قیمت مناسب آن ها سبب  شده است تا طرفداران این پارچه زیاد باشد و افراد زیادی تمایل داشته باشند تا از این پارچه در تولیداتشان استفاده کنند.

قیمت هر رول اسپان باند با توجه به میزان کیفیت آن و همچنین نوع رنگی که دارند، عرض آن ها و ویژگی های فوق العاده ی بسیاری متفاوت می باشد و تمامی این موارد در قیمت گذاری اسپان باند موثر هستند.

به عنوان مثال زمانی که یک رول اسپان باند از ویژگی آنتی باکتریال و آنتی یووی برخوردار است، مسلما قیمت بالاتری نسبت به اسپان باندهای بدون این ویژگی ها دارا می باشد.

البته به این مورد هم توجه داشته باشید که این افزایش قیمت در حد خود پارچه های اسپان باند می باشد و لزوما سبب نمی شود که قیمت پارچه بیش از حد بالاتر برود.

نکته ی بسیار مهم این است که زمانی که قصد خرید پارچه را دارید باید نسبت به قیمت گیری و به دست آوردن لیست قیمت معتبر اقدام کنید تا تمامی خریدهایتان بر اساس قیمت روز باشد.

در حال حاضر که نوسانات شدید در بازار وجود دارد بهترین راه این است که قیمت ها بر اساس قیمت روز و کاملا معتبر باشند تا نه فروشنده و نه خریدار در این راه ضرری را متحمل نشوند.

بنابراین همین حالا می توانید برای به دست آوردن قیمت پارچه اسپان باند 38 گرم و 40 گرم صورتی و آبی از طریق وبسایت تخصصی مجموعه ی ما اقدام نمایید و تمامی اطلاعات مورد نیازتان در این حوزه را کسب نمایید.

خرید بهترین پارچه برای تولید ماسک

شایان ذکر است که پارچه های بسیاری در بازار هستند که می توانید با استفاده از آن ها به تولید انواع ماسک بپردازید.

البته ماسک هایی که مورد تولید قرار می گیرند لازم است که شرایط و ویژگی ها و مشخصات خاصی را داشته باشند.

از همه مهم تر باید در برابر انواع ویروس ها و باکتری ها و همچنین ورود ذرات معلق در هوا از خود مقاومت خوبی نشان بدهند، بنابراین باید برای تولید آن ها، از پارچه ی مناسبی بهره برده شود.

در حال حاضر پارچه های اسپان باند به عنوان یکی از بهترین پارچه ها جهت تولید انواع ماسک شناخته شده است و با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارد، توانسته است بهترین ماسک ها را به بازار عرضه نماید.

هم اکنون نیز می توانید با مراجعه به وبسایت تخصصی مجموعه و مرکز ما در مورد انواع اسپان باندها اطلاعات بسیار مناسبی پیدا کنید و همچنین با قیمت های آن ها اشنا شوید.

در این میان اگر سوالی هم باقی مانده بود این امکان برایتان وجود دارد که از طریق ارتباط با کارشناسان و مشاوران مرکز ما به تمامی آن ها پاسخ دهید.

راهنمای کامل خرید اسپان باند

روش های خرید بسیاری جهت خرید و فروش اسپان باندها وجود دارد که می توانید به راحتی از طریق هرکدام که تمایل دارید، اقدام نمایید و سفارشات خودتان را مورد ثبت قرار بدهید.

یکی از روش های کذکور این است که به صورت حضوری یا به درب کارخانه مراجعه نمایید و یا این که به مرکز فروش معتبر و کاملا زیر نظر کارخانه بروید و درخواست های خودتان را مطرح نمایید.

در این صورت چون که هیچ گونه دلال و واسطه ای در کار نیست، می توانید خریدهایتان را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت خود کارخانه تهیه کنید.

البته که معایب بی شماری هم برای این روش وجود دارد و در حال حاضر با توجه به شرایطی که در جامعه ی ما و به طور کلی در دنیا حاکم شده است، کلیه ترجیحات بر این است که خرید و فروش ها بر اساس غیر حضوری و آنلاین انجام بگیرند.

در واقع پیشرفت علم و تکنولوژی موجب شده است تا این روش بسیار خودنمایی کند و اهمیت زیادی دارا می باشد.

با استفاده از این روش شما می توانید در هر مکان و زمانی که قرار دارید، تمامی خریدهایتان را انجام بدهید و در کمترین زمان ممکن برایتان ارسال شوند.

با توجه به تمام مطالبی که در بالا برایتان بازگو کردیم، همین حالا از طریق همین سایت اقدام کنید و ثبت سفارشات خودتان را درخواست بدهید.

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان