09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

خرید پارچه کتان سی درصد پنبه | زرین پود +فدک +نیک بافت

خرید پارچه کتان سی درصد پنبه | زرین پود +فدک +نیک بافت

خرید پارچه کتان سی درصد پنبه | زرین پود +فدک +نیک بافت

آنچه در این مقاله می خوانید

 • آشنایی با بهترین پارچه لباس کاری
 • کاربرد پارچه  کتان سی درصد پنبه
 • قیمت پارچه کتان لباس کاری در بازار
 • بزرگترین مرکز خرید پارچه کتان سی درصد پنبه

خرید پارچه کتان سی درصد پنبه در حال حاضر به صورت عمده انجام می شود، تا نیازهای همه تولیدکنندگان تامین گردد. نساجی کاماش یکی از بهترین ها در حوزه تولید پارچه کتان این منسوجات را با قیمت مناسب عرضه می کند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های کتان جزء پرمصرف ترین پارچه های صنعت نساجی هستند که در چند دسته و گروه تولید می گردد.

جهت خرید پارچه کتان سی درصد پنبه باید به عوامل مختلفی مانند برند تولید کننده و قیمت این پارچه در بازار توجه کرد.

برای اینکه بتوانید بهترین قیمت پارچه کتان لباس کاری را تهیه کنید، در ادامه همراه ما باشید تا بزرگترین مرکز خرید این پارچه را معرفی نماییم.

آشنایی با بهترین پارچه لباس کاری

در شرایط حال حاضر لباس کار برای مشاغل مختلف اهمیت زیادی پیدا می کند، به همین جهت کارخانجات تولید کننده نیز در این حوزه دست به فعالیت های گسترده ای زده اند و با تولید پارچه های مختلف سعی در رفع نیاز بازار دارند.

معمولاً لباس کار باید به طور کامل تمامی قسمت های بدن که شامل تنه، دست ها و پاها می شود را پوشش دهد، تا در شرایط محیطی بتواند از کارگران محافظت نمایند.

یک لباس کار را با توجه به شرایط محیط کاری طبق الزامات سیستم های استاندارد تولید می کنند و برخی از لباس ها به صورت دو تکه و برخی به صورت یکسره تولید شده اند.

جنس پارچه های لباس کار از الیاف طبیعی، الیاف مصنوعی و ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی است که هر کدام از این پارچه ها متناسب محیط شغلی انتخاب می گردند.

ببین تنوع بالای پارچه های لباس کاری که در حال حاضر تولید می شوند، پارچه کتان را می توان در گروه بهترین پارچه لباس کاری قرار داد.

از آنجایی که در روند تولید پارچه های کتان از الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می ‌کنند قرار گرفتن این دو الیاف در کنار یکدیگر موجب شده تا ویژگی ‌های پارچه افزایش پیدا کرده و معایب آن کمتر گردد.

پارچه های کتان نیز در چندین دسته و گروه تولید می‌ شود که پارچه کتان سی درصد پنبه، یکی از بهترین ها در این حوزه است.

از مهمترین ویژگی های پارچه کتان سی درصد پنبه، می توان به تنفس پذیری بالا و جاذب رطوبت بودن آن اشاره کرد که به آسانی می توان از آن در شرایط مختلف استفاده نمود.

کاربرد پارچه  کتان سی درصد پنبه

پارچه های کتان به دلیل داشتن ویژگی‌ های منحصر به فرد موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارند و تقریباً از انواع مختلف آن در کلیه صنایع می توان استفاده کرد.

اما به طور تخصصی پارچه کتان سی درصد پنبه نیز جزء پارچه های پر استقبال قرار گرفته و در شرایط گوناگون می توان از آن استفاده نمود.

در اینجا به برخی از موارد کاربرد پارچه کتان سی درصد پنبه اشاره می کنیم:

 • برای تولید لباس فرم مدارس در مقاطع مختلف به دلیل بشور بپوش بودن پارچه ها کاربرد دارد.
 • برای تولید لباس نیروهای فعال در مراکزی مانند بیمارستان ها، هتل ها و رستوران ها به راحتی از این پارچه استفاده می شود.
 • برای دوخت مانتو و لباس های فرم بانوان شاغل در ادارات مختلف، جزء پارچه های مناسب و کاربردی است.
 • برای لباس کارگران فعال در شهرداری، کارهای ساختمانی و کارهایی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.
خرید پارچه کتان سی درصد پنبه

قیمت پارچه کتان لباس کاری در بازار

با توجه به ویژگی ‌های منحصر به فردی که پارچه کتان لباس کاری دارد، در گروه بهترین پارچه ها برای دوخت انواع البسه در مشاغل گوناگون قرار می گیرد.

مصرف کنندگان پارچه های کتان می توانند متناسب با شرایط و نیاز خود این پارچه ها را به صورت سفارشی نیز تهیه کنند؛ زیرا در کارخانجات تولیدی امکان استفاده از الیاف پنبه، پلی استر و فلامنت همچنین الیاف کتان با میزان های متفاوت وجود دارد.

به همین جهت قیمت هر کدام از پارچه های تولید شده در کارخانجات متناسب با میزان استفاده از الیاف پنبه و کتان در آنها مشخص می گردد.

البته نوع برند و کارخانجات تولید کننده پارچه کتان لباس کاری نیز در قیمت این پارچه ها موثر هستند. به عنوان مثال پارچه های تولید شده در کارخانه فدک، ایران ناز، اردکان یزد، کاماش، زرین و فیلور یزد جزء بهترین های موجود حال حاضر در بازار هستند.

قیمت پارچه کتان لباس کاری در بازار به عوامل بسیار زیادی بستگی پیدا می کند که با شناخت هر کدام از این عوامل به شکل بهتری می توانید اقدام به خرید عمده نمایید.

در هنگام خرید پارچه کتان سی درصد پنبه که جزء پر استفاده ترین پارچه های کتان حال حاضر است، برخی از عوامل بر قیمت آن تاثیر می گذارند که به طور مختصر عبارتند از:

 • برند کارخانجات تولید کننده پارچه کتان
 • کیفیت رنگ به کار برده شده در تولید این پارچه ها
 • کیفیت پارچه با توجه به نوع مواد اولیه در روند تولید
 • انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم
 • حجم سفارش برای خرید

بزرگترین مرکز خرید پارچه کتان سی درصد پنبه

پارچه کتان سی درصد پنبه جزء پارچه های مهم و ضروری برای مراکز تولید کننده لباس کار و فرم محسوب می شود.

به همین جهت مراکز مختلفی در ارائه این پارچه در حال فعالیت هستند که بتوانند نیاز بازار را تامین کنند.

اما همه این مراکز پارچه هایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه نمی ‌دهند؛ زیرا به طور حتم در اغلب مراکز عرضه و فروش، واسطه ها حضور پیدا کرده و موجب افزایش قیمت های بی دلیل می شوند.

بزرگترین مرکز خرید پارچه کتان سی درصد پنبه در ایران در حال حاضر با داشتن ارتباط مستقیم خود با کارخانجات برند و مطرح تولید کننده پارچه کتان سعی دارد که بهترین قیمت را ارائه دهد.

با بررسی حاشیه پارچه هایی که در این مرکز ارائه می گردد، به راحتی می توانید کد رهگیری و لیبل این پارچه ها را شناسایی کرده و پی به اصل بودن آن ببرید.

خریدارانی که به دنبال دریافت بهترین قیمت پارچه کتان لباس کاری هستند، می ‌توانند با کارشناسان این مجموعه جهت دریافت مشاوره به صورت کاملا رایگان تماس گرفته و با آگاهی کامل سفارشات خود را ثبت کنند.

قیمت پارچه کتان سی درصد پنبه
خصوصیات پارچه کتان نخ سی درصد پنبه
انواع پارچه کتان سی درصد پنبه
پارچه کتان ضخیم سی درصد پنبه
انواع پارچه کتان ضخیم سی درصد پنبه
قیمت پارچه کتان نخ سی درصد پنبه
قیمت پارچه کتان مانتویی سی درصد پنبه
پارچه کتان نخ مانتویی سی درصد پنبه

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان