09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت کارخانه

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • کارخانه تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی
 • مهم ترین مصارف پارچه اسپان باند پزشکی چیست؟
 • قیمت عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی
 • سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی و مزایای خرید از آن

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی با عرضه بهترین کیفیت این پارچه به قیمت دست اول کارخانه، از میزان تقاضای بالایی از سوی تولیدی های البسه یکبار مصرف بیمارستانی برخوردار می باشد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در میان تمامی پارچه های بیمارستانی، ارزانترین و مصرفی ترین پارچه، پارچه اسپان باند بیمارستانی بوده است که کارخانجات گوناگونی در کشور، این پارچه را تولید می کنند. از جمله مهم ترین شهرهای تولید کننده پارچه اسپان باند می توان به تهران، اصفهان، یزد، ملایر، رشت و غیره اشاره داشت که دارای کارخانجات فعال در زمینه تولید پارچه های یکبار مصرف ویژه مصارف بیمارستانی می باشد. آیا می دانید که در کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند، این پارچه با چه مشخصات و ویژگی هایی عرضه می گردد؟ مهم ترین مصارف پارچه اسپان باند بیمارستانی چیست؟ چگونه می توان قیمت عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی را خریداری کرد؟

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی با هدف ارائه بهترین پارچه اسپان باند به شکل مستقیم از درب کارخانجات معتبر تولیدی، می تواند خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت را برای خریداران رقم بزند. پیشنهاد می کنیم شما هم تا پایان همراه ما باشید.

کارخانه تولید پارچه های اسپان باند بیمارستانی

بدون شک یکی از ابتدایی ترین گام هایی که هر خریدار پارچه اسپان باند بیمارستانی باید به آن توجه ویژه ای کند، شناخت کارخانه تولید پارچه های اسپان باند می باشد. این موضوع می تواند در شناخت برند برتر تولید کننده، مهم بوده و از طرفی تضمین کننده کیفیت پارچه خریداری شده، بوده باشد.

تولید پارچه اسپان باند در ایران، با استفاده از ماده ای به نام پلی پروپیلن و الیاف پرس، بدون هیچگونه تار و پودی بوده که با مشخصات ذیل روانه بازارهای فروش می گردد:

عرض 100، 120 و 160 سانتی متری برش نخورده

گرماژ 8 الی 400 گرم

در این میان پارچه اسپان باند با همان عرض های برش نخورده و گرماژ 30 الی 90 گرمی، بیشترین استفاده را در تولیدات پزشکی و بیمارستانی داشته اند. در کارخانجات تولید پارچه اسپان باند، این پارچه ها می توانند با ویژگی های مختلفی نیز تولید شده باشند. از جمله این ویژگی ها می توان به آب گریز یا آب دوست بودن، چاپ دار یا ساده بودن، آنتی باکتریال بودن، آنتی یو وی بودن و غیره، اشاره داشت. البته پارچه های اسپان باند را می توان در انواع تک لایه، دو لایه، سه لایه، چند لایه و همراه با ملت بلون نیز در بازار، مورد خریداری قرار داد.

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی

مهم ترین مصارف پارچه اسپان باند پزشکی چیست؟

بنظر می رسد که امروزه به سبب مسائل اقتصادی و از آن مهم تر به سبب رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز درمانی و بیمارستان های دولتی و خصوصی، موارد مصرف پارچه های اسپان باند پزشکی، بیشتر از گذشته شده است.

در حقیقت امروزه که شاهد ویروس منحوس کرونا به سبب رعایت نکردن مسائل بهداشتی هستیم، استفاده از البسه و منسوجات یکبار مصرف می تواند نقش فزاینده ای در پیشگیری از شیوع این ویروس خصوصا در مراکز درمانی و میان کادر درمان و بیماران، داشته است.

از مهم ترین مصارف پارچه اسپان باند پزشکی می توان به این موارد اشاره ویژه ای نمود:

 • تولید انواع ماسک های چند لایه
 • تولید گان جراحان و شان مخصوص اتاق جراحی
 • انواع گان مخصوص بیمارانی که کمتر از 48 ساعت بستری هستند
 • ماسک و کلاه یکبار مصرف جراحی
 • روکش کفش مناسب اتاق عمل و بخش های مراقبت ویژه
 • انواع رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی
 • رو بالشی و رو تختی
 • محلفه بیمارستانی

با توجه به اهمیت استفاده از عرض و گرماژ مناسب در تولید هر یک از البسه و منسوجات فوق، بیشترین استفاده پارچه اسپان باند در عرض 160 سانتی متری و گرماژهایی چون 30، 38، 40، 50 و 60 گرم بوده است.

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی ضمن در ارتباط بودن با کارخانجات معتبر، می تواند مشاوره ویژه در خصوص انتخاب عرض و گرماژ مناسب را برای تمامی تولیدی ها خصوصا تولیدی های تازه تأسیس در زمینه البسه بیمارستانی، داده باشد.


قیمت عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی

علاوه بر کیفیت پارچه اسپان باند بیمارستانی که حتی در قیمت پارچه اسپان باند نقش مهمی داشته، این قیمت عمده پارچه یکبار مصرف بیمارستانی است که برای هر خریداری، اهمیت خیلی زیادی دارد. چرا که عمدتا هم بیمارستان های دولتی و خصوصی و هم کارگاه های تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی که طرف قرارداد با بیمارستان ها هستند، می خواهند که قیمت اقتصادی تری را از بابت تأمین پارچه و این منسوجات، پرداخت کرده باشند.

گاها توجه به قیمت پارچه اسپان باند در بازار، سبب می گردد تا برخی از تولید کنندگان مصرفی از این پارچه، از کیفیت نیز غافل شوند که می تواند تولیدات بی کیفیت تر و در نتیجه کاهش قدرت فروش را برای آنها به ارمغان آورده باشد. پس شما به عنوان خریدار پارچه یکبار مصرف بیمارستانی، چه از سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی و چه به شکل مراجعه حضوری، باید خرید این پارچه را با قیمت متناسب با کیفیت به انجام برسانید.

اگر چه فاکتورهایی چون عرض، گرماژ و رنگ پارچه اسپان باند می توانند در افزایش یا کاهش قیمت این پارچه نقش فزاینده ای داشته باشند، اما اگر شما بتوانید از مراکز فروش معتبری که با حذف واسطه ها، خرید از درب معتبرترین کارخانجات تولیدی را امکان پذیر نموده، قطعا خریدی اقتصادی تر شامل حال شما می گردد.

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی


سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی و مزایای خرید از آن

سایت پارچه اسپان باند بیمارستانی با در ارتباط بودن با بزرگترین کارخانجات تولیدی این پارچه، امکان خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی بدون نیاز به مراجعه حضوری را فراهم می آورد. به این ترتیب خریداران در نقاط دور دست هم می توانند در کمترین زمان ممکن و با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود، خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه اسپان باند را تجربه نموده باشند.

از جمله دیگر مزایای خرید پارچه یکبار مصرف بیمارستانی از سایت فروش آنلاین این پارچه های بیمارستانی، مقایسه لیست قیمت ارائه شده توسط این مجوعه با سایر مراکز فروش در بازار حضوری و آنلاین می باشد. همچنین شما می توانید از مزیت مشاوره رایگان این مراکز هم استفاده کرده و با اطمینان کامل نسبت به خرید تناژ بالا نیز اقدام نمایید.

پارچه اسپان باند 60 گرم

قیمت پارچه اسپان باند دیجی کالا
پارچه اسپان باند از کجا بخرم
قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی
پارچه اسپان باند قیمت
عرض پارچه اسپان باند
قیمت پارچه اسپان باند سه لایه
قیمت پارچه نبافته
پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان