09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

فروش بهترین پارچه ترگال سبز بیمارستانی آبژاول

فروش بهترین پارچه ترگال سبز بیمارستانی آبژاول

فروش بهترین پارچه ترگال سبز بیمارستانی آبژاول

این مجموعه با بزرگ ترین کارخانه های تولید کننده پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول در تعامل است، پس اگر به فکر خرید اینترنتی پارچه ترگال سبز بیمارستانی و سایر رنگ های آن با بهترین کیفیت می باشید، به وب سایت ما مراجعه کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

موارد مصرف پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول

یکی از جاهایی که پارچه ترگال در آن بسیار کاربرد دارد، بیمارستان است. همان طور که می دانید تمام کارکنان بیمارستان در جهت رعایت بهداشت و حفظ سلامتی خود و دیگران موظف به استفاده از لباس های مخصوص بیمارستانی هستند.

پارچه ترگال سبز بیمارستانی اسکراب
پارچه ترگال سبز بیمارستانی اسکراب

در بیمارستان ها از پارچه های مختلفی استفاده می شود که یکی از رایج ترین آنها، پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول است.

مهم ترین مصرف پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول مربوط به موارد ذیل می باشد:

 • دوخت لباس فرم بیماران، پزشکان و سایر کادر درمان
 • دوخت ملافه ها و رو اندازها
 • و تهیه سایر لوازم بهداشتی

خرید پارچه ترگال جهت تهیه لباس فرم کادر درمان و سایر کاربردهای آن، یکی از کارهای ضروری است که مسئولان بیمارستان مدام باید آن را انجام دهند، در نتیجه نحوه خرید، شناسایی مراکز و تولید کننده های معتبر پارچه و شناخت پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول درجه یک به یکی از چالش های اساسی این افراد تبدیل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشخصات پارچه ترگال باکیفیت و نحوه خرید آن تا انتها با ما همراه باشید.

پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول

خصوصیات پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول درجه یک

پارچه ترگال آبژاول تنوع رنگی بسیار زیادی دارد اما در میان این همه رنگ، بیشتر از همه دو رنگ سفید و سبز در بیمارستان ها استفاده می شود. رنگ سفید برای دوخت لباس فرم پرسنل و  رنگ سبز آن هم برای مصارف لازم در اتاق عمل کاربرد دارد. هنگام خرید پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول باید به کیفیت آن توجه نمایید تا پارچه ای درجه یک و مرغوب خریداری کنید.

مشخصات پارچه ترگال باکیفیت جهت استفاده در بیمارستان عبارتند از :

 • تمام الیاف های آن مصنوعی نباشد.
 • حساسیت زا نباشد.
 • نرم و لطیف باشد و فرد با پوشیدن آن احساس راحتی کند.
 • سبک باشد تا مانع حرکت فرد نشود.
 • بر اثر شستشو با مواد شوینده مختلف آسیب نبیند.
 • ماندگاری بالایی داشته باشد.
 • در تمام فصول سال قابل استفاده باشد.
 • در اثر ضدعفونی و شستشوهای مکرر کیفیت رنگ خود را از دست ندهد.

پارچه ترگال سبز بیمارستانی یکی از پرفروش ترین رنگ های پارچه ترگال است که برای البسه اتاق عمل استفاده می شود.

روپوش پزشکی ترگال سبز
روپوش پزشکی ترگال سبز

دلیل استفاده از پارچه ترگال سبز بیمارستانی در اتاق عمل این است که رنگ سبز در اتاق عمل موجب تمرکز بیشتر پزشک بر کارش می شود. از طرف دیگر با توجه به این که تمام البسه های مربوط به اتاق عمل نیاز به شستشو و ضدعفونی های مکرر دارند، این پارچه از کیفیت و مقاومت لازم در برابر شستشو برخوردار است.

پارچه ترگال بیمارستانی در عرض 150 سانتی متر و وزن های 240 و 280 گرم تولید می شود و مشتری بر اساس نیازهای خود آنها را انتخاب می کند.

عوامل موثر بر قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

بعد از انجام بررسی های لازم بر روی کیفیت پارچه ترگال نوبت به قیمت آن می رسد.  قیمت پارچه ترگال بیمارستانی هم فاکتور ببسیار مهمی در خرید محسوب می شود و انتخاب های مشتری را تحت تأثیر قرار می دهد.

قیمت تمام پارچه های ترگال بیمارستانی موجود در بازار یکسان نیستند زیرا عوامل و پارامترهای زیادی در تعیین قیمت نهایی موثر می باشد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند تولید کننده
 • کیفیت پارچه
 • عرض و وزن پارچه
 • رنگ پارچه
 • سیاست های فروش تولید کننده
 • نحوه فروش (مستقیم و غیر مستقیم)

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی به دلیل پارامترهای بالا و سایر نوسانات بازار، قیمت ثابتی ندارد و این موجب نگرانی بیمارستان ها و مراکز درمانی جهت خرید می شود.

در ادامه به معرفی یک روش آسان جهت خرید پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول با قیمت ارزان می پردازیم.

بهترین راه خرید پارچه ترگال بیمارستانی با قیمت ارزان

با توجه به تقاضای زیاد مشتری ها جهت خرید پارچه ترگال بیمارستانی و پارچه های ترگال بیمارستانی گلد بافت ،متقال کفنی عرض دو متر وفلامنت فلامنت عرض سه مترسفید و نباتی بیمارستانی ،فلامنت پنبه بیارستانی آبی و صورتی ،پارچه اسپان باند 25 گرم سفید ،پارچه تترون بیمارستانی با گرماژ 170 گرم،پارچه تنظیف پوشکی،پارچه لمینت بیمارستانی کوتینگ ، مراکز زیادی شروع به فعالیت در زمینه فروش این پارچه کردند.

چندین کارخانه در نقاط مختلف کشور وجود دارند که پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول با کیفیت بالا را تولید می کنند.

افرادی که در مراکز و بیمارستان ها مسئول تأمین انواع البسه بیمارستانی هستند با مشاهده نوسانات قیمت پارچه در بازار دچار مشکل می شوند و نمی دانند که چگونه در هزینه های خرید صرفه جویی کنند.

یکی از بهترین راه هایی که می توانیم به این افراد توصیه کنیم خرید پارچه ترگال وپارچه های بیمارستانی را به صورت عدلی و طاقه ای از این مرکز است.

پارچه ترگال سبز بیمارستانی روپوش پزشکی
پارچه ترگال سبز بیمارستانی روپوش پزشکی

این مجموعه یکی از بزرگ ترین مراکز فروش پارچه های ترگال بیمارستانی آبژاول مرغوب است که با تولید کننده ها و کارخانه های معتبر قرارداد دارد و پارچه ها را با همان قیمت کارخانه به مشتری ها عرضه می کنند.

تمام پارچه ها از جمله پارچه ترگال سبز بیمارستانی که این مرکز عرضه می کند از کیفیت بالایی برخوردار است و تمام خصوصیات گفته شده در بالا را دارا می باشد.

نحوه فروش این مرکز به صورت اینترنتی و از راه دور می باشد یعنی نیازی به مراجعه حضوری نیست بلکه در سایت می توانید پارچه مورد انتخاب خود را سفارش و هزینه را پرداخت نمایید و بعد از چند روز آن را هر کجایی که هستید تحویل بگیرید.

بدون شک خرید از این مجموعه یکی از بهترین و مطمئن ترین راه تأمین پارچه برای انواع البسه بیمارستانی است زیرا هم کیفیت پارجه های آن بسیار مناسب و استاندارد می باشد و هم قیمت مناسبی دارد. همچنین اینترنتی بودن آن از دیگر ویژگی های خوب این مجموعه است.

جهت اطلاع از قیمت پارچه ترگال بیمارستانی و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره خصوصیات پارچه، با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

به شما توصیه می کنیم که فرصت را از دست ندهید و پارچه های ترگال باکیفیت و پارچه اسپان باند را با قیمت کارخانه از این مجموعه خریداری نمایید و در هزینه های بیمارستان صرفه جویی کنید.

پارچه ترگال بیمارستانی سبز آبژاول

پارچه ترگال سفید بیمارستانی

پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال درجه یک
انواع پارچه ترگال
خرید پارچه ترگال
پارچه کتان نخ فیلور چیست
قیمت پارچه ترگال مانتویی
پارچه ترگال کجراه
پارچه تریگال

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان