09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

فروش عمده پارچه اسپان باند از درب کارخانه

فروش عمده پارچه اسپان باند از درب کارخانه

پارچه اسپان باند تولید کارخانجات معتبر ایران را همین حالا مستقیما از درب کارخانه با قیمت دست اول و عمده فروشی خریداری کنید. اولین نفری باشید که راز خرید بهترین اسپان باند را می داند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: 09131130224 – شهرستان ها: 09130858100

پارچه اسپان باند چه مشخصاتی دارد؟

در میان تمامی پارچه های موجود در بازار، می توانید پارچه هایی را مشاهده نمایید که از فروش بالایی برخوردارند و بالاترین میزان مصرف را در جامعه دارا هستند.

منسوجاتی وجود دارند که به بی بافت معروف هستند و این پارچه در آن دسته قرار دارند.

جنس آن ها از پلی پروپلین می باشد و با نام های دیگری هم در بازار به فروش می رسند که عبارت هستند از بی بافت، نبافته، لایه ی سوزنی، نبافته ی سوزنی و یکبار مصرف که احتمالا اکثر افراد آن را بیشتر با نام یکبار مصرف مورد شناسایی قرار می دهند.

از الیاف پرس تشکیل شده اند و در ضخامت و وزن های گوناگونی نیز تولید می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه اسپان باند در صنایع گوناگون کاربرد فراوانی دارد و از آن استفاده های زیادی می شود.

پارچه اسپان باند
پارچه ماسک

انواع پارچه اسپان باند

اسپان باندها در انواع و اقسام گوناگونی مورد تولید قرار می گیرند که هر صنعتی با توجه به نوع نیازی که دارد، نسبت به سفارش آن اقدام می کند.

به عنوان مثال اسپان باندهای تک لایه داریم که در تمامی صنایع و در بخش های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین اسپان باندهایی داریم که به صورت چند لایه تولید می شوند.

اسپان باندهای سه لایه تا پنج لایه که معمولا بالاترین میزان مصرف آن ها نیز در صنعت پزشکی می باشد و از آن در تولید انواع ماسک و لوازم بهداشتی استفاده می نمایند.

به طور کلی اگر بخواهیم در مورد اسپان باندها صحبت کنیم، در حال حاضر بالاترین میزان مصرف از این پارچه را صنعت پزشکی و بهداشتی به خود اختصاص داده است.

جهت تولید اسپان باندهای چند لایه از روشی که در ادامه بیان می نماییم، استفاده می شود و در میان لایه ها از چیزی به نام ملت بلون بهره می برند که سبب می گردد تا بر ویژگی های این پارچه افزوده شود.

پارچه اسپان باند چه تک لایه باشد و چه به صورت چند لایه، از جمله پارچه هایی می باشد که موارد مصرف زیادی در بازار دارا است.

پارچه اسپان باند

روش تولید پارچه های اسپان باند به چه شکلی است؟

در تولید اسپان باندها می توان به مراحل و دستگاه های خاصی اشاره نمود که بر آن اساس تولید آن ها شکل می گیرد.

در حال حاضر اکثر کارخانه ها از به روزترین دستگاه ها استفاده می نمایند تا بتوانند باکیفیت ترین محصولات را تولید کنند.

دستگاهی که با آن به تولید اسپان باند می پردازند عبارت می باشد از اکسترودر که مواد اولیه ی تشکیل دهنده ی اسپان باند که پلی پروپلین می باشد را وارد این دستگاه می کنند.

مجموعه های سوزن مانندی وجود دارد که پس از ذوب پلی پروپلین، به آن وارد می شوند و در نهایت دستگاه اکسترودر به آن ها فشاری را وارد می کند که موجب می گردد این مواد مذاب به صورت رشته های باریک از آن خارج شوند و رشته های فیلامنت را تشکیل بدهند.

این فیلامنت ها پس از این که خنک شدند، کش داده می شوند و لایه های اسپان را تشکیل می دهند.

کارخانه های از دستگاه های گوناگونی برای تولید این نوع پارچه استفاده می نمایند و همینطور هرچه فضا و محیط کار این مراکز بزرگتر و بیشتر باشد، می توانند انواع و اقسام این پارچه را مورد تولید قرار بدهند.

پارچه اسپان باند

موارد مصرف پارچه اسپان باند را بدانید

همان طور که متوجه شدید از پارچه های اسپان باند در موارد گوناگونی بهره برده می شود و کارایی زیادی دارا است.

از جمله ی این موارد مصرف می توان به گزینه های ذیل اشاره نمود:

  1. مصارف پزشکی و بهداشتی
  2. موارد مربوط به کشاورزی
  3. صنعت اتومبیل سازی
  4. بسته بندی ها و کاور کردن تمامی موارد
  5. صنایع راه و ساختمان
  6. صافی هایی که به صورت صنعتی هستند.
  7. موارد متفرقه ی بی شمار دیگری که از آن ها استفاده های فراوانی می شود.

کارایی این پارچه های یکبار مصرف به قدری زیاد است که شاید ما به صورت همه روزه با آن سر و کار داریم و در مواقع گوناگون از آن ها استفاده می نماییم.

اما یا با نام آن ها آشنایی نداریم و یا این که اطلاعات کاملی در مورد آن ها نداشته و نمی دانیم که آیا این همان پارچه است یا خیر!

بنابراین با مطالعه ی این مقاله می توانید به راحتی با تمامی موارد آن اشنا شوید و از صفر تا صد پارچه های اسپان باند را اطلاعات داشته باشید.

پارچه اسپان باند

بالاترین میزان مصرف اسپان باند در کدام صنعت است؟

یکی از دغدغه هایی که تولیبد کنندگان پارچه اسپان باند دارند این است که در حال حاضر باید برای چه صنعتی تولید بالا داشته باشند تا بتوانند سود خوبی را به دست بیاورند.

مسلما هر فرد و یا تولیدی تمایل دارد تا همان چیزی را تهیه و تولید نماید که مردم استفاده ی بیشتری دارند که بتواند راحت تر آن را به فروش برساند.

در این زمینه هم با توجه به میزان و حجم تولیدات کارخانه ها و همچنین نوع خرید تولیدی ها، در کنار این موارد با توجه به تحقیق و جست و جو در میان خریداران و مشتریان این نوع پارچه ها، متوجه شدیم که بالاترین میزان مصرف در حال حاضر در گروه پزشکی و بهداشتی می باشد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن، اکثریت مردم به این باور رسیده اند که می توانند تا حدودی از این بیماری جلوگیری نمایند و این کار با استفاده ی مداوم از ماسک امکان پذیر می باشد.

در بیمارستان ها و مراکز درمانی از پارچه ی اسپان باند جهت تولید موارد زیادی استفاده می شود که از آن جمله می توان به روانداز و زیرانداز بیماران، لباس یکبار مصرف مخصوص بیماران، انواع ماسک و کلاه یکبار مصرف، روکش کفش و تجهیزات آن، رویه های پد بانوان و پوشک بچه و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

در میان تمامی گزینه هایی که در بالا به آن اشاره نمودیم، در حال حاضر از ماسک استفاده ی زیادی می شود.

بنابراین نیاز جامعه این است که پارچه های مخصوص ماسک را بیش از حد تولید کنند و در اختیار مراکز درمانی و تولیدی ها قرار بدهند تا بتوانند ماسک را در سطح وسیعی مورد تولید قرار بدهند و جهت استفاده ی مردم به بازار عرضه نمایند.

پارچه اسپان باند

تولید کنندگان پارچه اسپان باند

شایان ذکر است که کارخانه های زیادی هستند در زمینه ی تولید اسپان باند فعالیت دارند و مراکز آن ها در شهرهای گوناگون می باشد.

شهرهایی همچون اصفهان، تبریز، یزد، تهران، کلاردشت، ملایر، همدان و بسیاری شهرهای دیگر که در این زمینه فعالیت می کنند و تولیدات زیادی دارا هستند.

البته دانستن این نکته خالی از لطف نمی باشد که کارخانه های بسیاری در شهرهای گوناگون فعالیت دارند و این شهرهایی که به آن ها اشاره کردیم از جمله مراکزی هستند که توانسته اند با تولیدات باکیفیتی که دارند، به شهرت و معروفیت برسند.

بنابراین تنها این شهرها کارخانه هیا تولید اسپان باند ندارند بلکه شهرهای دیگر هم هستند که اسپان باندهای اصل و باکیفیت تولید می کنند اما به دلایلی نتوانسته اند به رقابت با سایر کارخانه ها و نساجی های اسپان باند بپردازند.

هر تولید کننده ای نیز با توجه به شرایط کارخانه و محیط کار خود نسبت به تولید یک نوع و یا همه مدل اسپان باند اقدام می نمایند.

این مورد بستگی دارد که از چه دستگاه ها و یا پرسنل و متخصصینی بهره برده می شود تا بتوانند به راحتی نسبت به تولید آن چه که مد نظرشان است، تصمیم گیری کنند.

قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی در مرکز آنلاین

یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان و خریداران پارچه اسپان باند این است که بتوانند به راحتی قیمت این اجناس را به دست بیاورند.

برای این که یک تولیدی این شرایط را داشته باشد که اجناس و اسپان باند مرغوب را از نوع نامرغوب و بی کیفیت آن تشخیص بدهد، لازم است تا در رابطه با آن ها اطلاعاتی کامل در اختیار داشته باشد.

زمانی که فرد با دارا بودن اطلاعات مفید وارد این حوزه ی کار می شود، می تواند با خیالی راحت نسبت به قیمت گیری از کارخانه ها و مراکز مختلف اقدام کند و خیالش راحت باشد که قیمت درست را به دست می آورد.

از بهترین راه های قیمت گیری پارچه اسپان باند بیمارستانی این است که از طریق آنلاین اقدام شود و هر فردی می تواند از روش مراجعه به سایت های نساجی ها و یا نمایندگی هایشان درخواست لیست قیمت بدهد.

این درخواست به راحتی صادر می شود و کارشناسان و مشاورانی که هر مجموعه دارا می باشد نیز به سرعت و بدون هیچ گونه هزینه ای به روزترین و معتبرترین لیست قیمت را برای افراد ارسال می نمایند.

این مورد برای شمای خریدار نیز می تواند بسیار به صرفه باشد که از این طریق این امکان را دارید تا به صورت همزمان به هر مرکزی که دوست دارید پیام بدهید و تقاضای لیست قیمت کنید.

سپس با بررسی های خودتان، تصمیم بگیرید که از کدام مرکز خریدهایتان را سفارش بدهید و آن را ثبت نمایید.

پارچه اسپان باند

قیمت اسپان باند بافتینه

شاید یکی از مواردی که ذهن شما را به عنوان مشتری به خود درگیر کرده است این می باشد که پارچه های اسپان باندی که از کارخانه های به نام و معروف به فروش می رسند، چه قیمت هایی دارند.

این مورد نیز به خوبی به ذهن همه می رسد که پارچه اسپان باند کارخانه ی معتبر دارای قیمت هنگفتی است و هر فردی توانایی خرید آن را ندارد.

ما باید این موضوع را به شما خاطرنشان نماییم که هر برندی برای خودش قیمتی دارد و این مورد با توجه به میزان کیفیتی که محصولاتش دارد، تعیین می گردد.

بنابراین زمانی که شما به دنبال محصول و پارچه ی باکیفیت هستید، باید هم بهای آن را پرداخت نمایید و مطمئنا میان پارچه ی مرغوب و اصل با نوع بی کیفیت آن تفاوت هایی وجود دارد.

قیمت اسپان باند بافتینه را می توانید به صورت مستقیم از طریق کارخانه و نساجی تولید کننده ی آن به دست بیاورید که با توجه به میزان معروفیت کارخانه و همچنین کیفیت تولیدات می باشد.

خرید به صورت عمده ی پارچه های اسپان باند

تمامی کارخانه ها و نساجی های تولیدی اسپان باند ترجیحشان بر این است که محصولاتشان را به صورت عمده به فروش برسانند.

عمده فروشی هم برای تولید کنندگان به صرفه می باشد هم برای افرادی که آن را خریداری می کنند.

برای فروشندگان از آن جهت دارای اهمیت است که می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن، هر آنچه که تولید کرده اند را به فروش برسانند.

بنابراین در یک زمان می توانند فروش خوبی داشته باشند و جهت تولیدات بعدی خودشان تصمیم گیری نمایند.

خریداران هم با استفاده از خرید عمده می توانند به راحتی از فروشنده تخفیف بیشتری بگیرند و به همین دلیل است که قیمت نهایی برای آنها مناسب تر می باشد.

این که تمام سعی خود را بکنید هر حجمی از پارچه که برای تولیدات خودتان نیاز دارید را به یکباره سفارش دهید، می تواند نکته ی مثبتی باشد تا کارمندان بتوانند با خیالی آسوده حجم کاری خود را بالا ببرند و تولیدات باکیفیت و خوبی داشته باشند.

پارچه اسپان باند

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند

یکی از روش های خرید پارچه اسپان باند استفاده از روش آنلاین است.

شما با به کارگیری این روش، می توانید به راحتی در هر مکان و زمانی که قرار دارید، نسبت به ثبت سفارشات خودتان اقدام نمایید.

این روش به شما این امکان را می دهد تا در بهترین شرایط مکانی و زمانی نسبت به خرید اقدام کنید.

خرید اینترنتی از روش هایی است که به تازگی مورد علاقه ی همه ی افراد قرار گرفته است و تمام سعی خود را می کنند تا خریدهایشان را با این روش به ثبت برسانند.

با استفاده از این روش می توانید به راحتی از هر مجموعه و کارخانه ای که تمایل دارید، قبل از ثبت سفارش، مشاوره بگیرید و سپس با توجه به تصمیم خود در رابطه با نوع خرید و انتخاب کارخانه ی مورد نظر، نسبت له ثبت سفارشاتتان اقداماتی که لازم است را انجام بدهید.

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان