09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

قیمت پارچه مدرسه ای ترگال +کجراه +پرشیا + تترون

قیمت پارچه مدرسه ای ترگال +کجراه +پرشیا + تترون

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس (schoolwear fabricپارچه کجراه و قیمت پارچه مدرسه ای در خرید شما بسیار مهم است ،ذکر این نکته الزامی است که قبل از خرید اشنایی کامل با پارچه ها ،برند ها داشته باشم ،با ما باشید تا شما را در خرید پارچه مدرسه و فرم مدرسه اشنا کنم ،ارسال کاتالوگ رایگان 09131130224 میلاد ارشدی

پارچه فرم مدارس

قیمت پارچه مدرسه ای

قیمت پارچه مدرسه ای بستگی به جنسی دارد که کی خرید ،بستگی به عواملی دارد که در ادامه برای شما خواهم گفت ،در ابتدا سعی کنید کالیته از فروشنده بگیرید ،و یا قواره بگیرید ،نکته مهم این است می تونید ،قبل از خرید کلی فرم را تحلیل کنید

پارچه های مورد استفاده در فرم مدارس

 • پارچه ترگال
 • پارچه تترون
 • پارچه پرشیا
 • پارچه کجراه
 • پارچه فاستونی
 • پارچه لنین
 • پارچه تنسل

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس با گرماژ 240 گرم با عرض 150 بستگی به عوامل زیر داد که با اگاهی از این داده ها می تونید بهترین خرید را انجام دهید،کارخانه های فروش عمده پارچه در اصفهان زیاد هستند،بنابراین با علم و دانش خرید کنید

 • رنگ های پارچه ترگال قیمت متفاوتی دارند
 • برند های مختلف ،قیمت متفائتی دارند
 • متراژ در قیمت پارچه ترگال تاثیر مستقیم دارد
 • گرماژ پارچه ترگال از کجراه کمتر است
 • بافت پارچه ترگال ساده می باشد
قیمت پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال کجراه گلدبافت فرم مدارس

قیمت پارچه مانتو مدرسه بستگی به جنس پارچه و خرج کار دارد ،تولیدی ها به صورت ترکیبی کار می کنند ،به طور مثال پارچه ترگال و پارچه پرشیا و یا پارچه فاستونی با پارچه لی را به صورت ترکیبی کار می کنند تا قیمت پارچه مانتو مدرسه کاهش یابد ،پارچه های مورد استفاده در قیمت پارچه مانتو مدرسه
عبارت اند از :

پارچه ترگال
پارچه فیونا
پارچه مازراتی
پارچه تنسل
پارچه پرشیا

تولیدی لباس فرم مدارس در اصفهان


تولیدی لباس فرم مدارس در اصفهان را می تونید از اتحادیه و مدارس سوال کنید ،ذکر این نکته مهم است که قبل از خریدجنس پارچه را سوال کنید ،سعی کنید از پارچه هایی با برند های زیر خرید کنید

 • نساجی تک
 • نساجی فدک
 • نساجی کاماش
 • نساجی زرین پود
 • نساجی گلد بافت
 • نساجی کمند
 • نساجی بوریا
 • نساجی شمیم اردکان
 • نساجی گلناز
پارچه پرشیا لنین مکانیک فوتوس
خرید عمده پارچه ترگال تک

قیمت پارچه فرم مدارس

قیمت پارچه فرم مدارس برای تولیدی های عزیز بسیار مهم است ،به طور مثال باید بدانید برای مقنعه از چه تترونی با چه عرضی استفاده کنید ،در زیر جدولی تیه کردیم که می تونید با استناد به اون ،راحت تر پارچه مورد نظر را پیدا کنید

 • جنس پارچه کاربرد
 • پارچه تترون عرض 90 مقنعه
 • پارچه تترون 150 پیراهن
 • پترگال مانتو
 • پارچه کجراه شلوار
 • پارچه لی جلیقه
 • پارچه فاستونی کت
تترون کمند مقنعه ای

قیمت پارچه مانتو مدرسه

قیمت پارچه مانتو مدرسه بستگی به جنس پارچه و خرج کار دارد ،تولیدی ها به صورت ترکیبی کار می کنند ،به طور مثال پارچه ترگال و پارچه پرشیا و یا پارچه فاستونی با پارچه لی را به صورت ترکیبی کار می کنند تا قیمت پارچه مانتو مدرسه کاهش یابد ،پارچه های مورد استفاده در قیمت پارچه مانتو مدرسه
عبارت اند از :

پارچه ترگال
پارچه فیونا
پارچه مازراتی
پارچه تنسل
پارچه پرشیا

پارچه ترگال و ترگالین پنبه

قیمت لباس فرم مدارس 1403

قیمت لباس فرم مدارس 1402بستگی به رنگ پارچه ،جنس پارچه و نوع خرج کار دارد ،در هر شهری که هستید ،هر سال اموزش و پرورش قیمت گزاری می کند ،مدارس خصوصی هم به دلیل استفاده از پارچه های خاص ،قیمت متفاوتی عرض می کنند ،برخی از پارچه هایی با کیفیت بالاتر را برای شما لیست کردم

 • پارچه سابله کش
 • پارچه جودون
 • پارچه لی کشی
 • پارچه فاستونی 20 80 مطهری
 • پارچه کتان صد در صد پنبه
 • پارچه داکرون
 • پارچه تترون شمیم اردکان یزد

تترون گلدار عرض 110 لوکس لایف در شیراز

خرید پارچه ترگال کجراه

خرید پارچه ترگال کجراه از کارخانه ها و نمایندگی های فروش به صورت عمده و متری برا یفرم مدارس و مانتو و شلوار مدارس صورت می گیرد ،در این سامانه به ان می پردازیم ،جنس پارچه ترگال پلی استر ویسکوز در فلامنت با بافت ساده و جنس پارچه کجراه ،مثل ترگال با وزن 300 گرم می باشد

خرید پارچه فرم مدارس

لباس مدرسه ترکیه

لباس مدرسه ترکیه


پارچه ترگال فرم مدارس : بهترین پارچه مدارسی

لباس فرم مدرسه می تواند یک موضوع بحث برانگیز در آمریکا باشد. طرفداران یونیفرم می گویند که موانع طبقاتی را بین کودکانی که توانایی خرید برچسب های طراح را دارند و کودکانی که نمی توانند، برطرف کنند. برخی از مردم بر این باورند که پوشیدن آنها از سوی کودکان نقض آزادی بیان است. مواد به کار رفته در
یونیفورم مدارس به گونه ای طراحی شده اند که سخت پوشیده و تمیز شوند.
پلی استر
پلی استر یکی از رایج ترین مواد مورد استفاده در لباس فرم مدارس است. به این دلیل که کیفیت های مناسب زیادی برای این نوع پوشیدن دارد. این بسیار بادوام است که هنگام پوشیدن کودکان پرانرژی مفید است. برای تمیز کردن است و می توان آن را رنگ کرد، به این معنی که می توان آن را به یک مدرسه شخصی سازی کرد. بیشتر در جامپرهای مدرسه استفاده می شود، اما مقداری پلی استر در پیراهن، شلوار و دامن نیز استفاده می شود.
نایلون
این الیاف مصنوعی اولین بار در سال 1935 تولید شد و از آن زمان به یکی از پرمصرف ترین پلیمرها تبدیل شده است. کاربرد آن از لباس گرفته تا قطعات ماشین آلات را شامل می شود. این یک الیاف قوی و سبک وزن است که به راحتی تمیز می شود و رنگ آن را به یک ماده عالی برای هر عنصری از یونیفرم مدرسه تبدیل می کند.
پنبه
پنبه سنگ بنای بازار پارچه است زیرا تولید و ساخت آن ارزان است. بادوام است و به راحتی رنگ می شود. پنبه بافته شده به خوبی نفس می کشد، که باعث خنک شدن بچه ها در تمام طول روز می شود. پلی استر اغلب با پنبه مخلوط می شود تا از چروک شدن و چروک شدن آن جلوگیری شود.
داکرون
این یک الیاف مصنوعی است که توسط یک شرکت شیمیایی در دهه 1940 ساخته شد. ارتباط نزدیکی با پلی استر دارد، اما بیشتر به عنوان یک عامل تقویت کننده در شلوارها و دامن ها استفاده می شود تا به آنها سایش بیشتری بدهد. این با استفاده از اتیلن گلیکول و اسید ترفتالیک ساخته شده است.


پشم
بعید است که پشم به تنهایی به عنوان لباس فرم مدرسه استفاده شود، اما مانند پلی استر اغلب با پارچه های دیگر مخلوط می شود تا جامپر یا ژاکت مدرسه بسازد.
لباسی که مردم بیشتر عمرشان را می پوشند چیست؟ خب این چیزی نیست جز لباس فرم. درست از مهدکودک تا دبیرستان، بخشی از زندگی ما می شود. از آنجایی که گهگاه لباس مهمانی نمی پوشید، ضروری است که دنج و راحت باشد.

وقتی یک تولیدکننده پارچه های باکیفیت برای لباس فرم مدرسه می سازد، نمی تواند به کیفیت نامرغوب رضایت دهد. و اگر این شرکت معروفی مانند Atlas Infiniti باشد، پس خریداران اصلاً نباید نگران آن باشند. مشتریان همیشه می توانند در مورد عالی بودن پارچه مطمئن باشند.

انتخاب پارچه برای یونیفرم مدرسه ضروری است که کیفیت برتر، راحت و بادوام خود را ثابت کند. همچنین، باید کم هزینه باشد و برجسته باشد.

حال این سوال پیش می آید که چگونه این کار را انجام دهیم. پیدا کردن پارچه مناسب کار آسانی نیست، به خصوص زمانی که نیاز به حفظ راحتی و تناسب دارید. عوامل برجسته دیگر دوام و مقاومت در برابر لکه هستند.

برای انتخاب ساده، باید وبلاگ را بخوانید. این می تواند ذهن شما را بر اساس ویژگی های ذکر شده در این وبلاگ جلب کند.

چه عناصری یک لباس فرم را برای بچه های مدرسه ای مناسب می کند؟ در اینجا ما بالاترین فاکتورها را مورد بحث قرار می دهیم
لباس فرم مدرسه باید قابل تنفس باشد
لباس فرم مدرسه قرار است برای ساعات طولانی پوشیده شود. بنابراین، پارچه ای که انتخاب می کنید باید قابل تنفس باشد. منظور از تنفس چیست؟ یعنی پارچه اجازه می دهد هوا با بدن تماس پیدا کند. بنابراین، بچه ها در آن احساس راحتی می کنند. آنها آرام و شاداب خواهند ماند حتی اگر بچه ها تمام روز یونیفرم را بپوشند.

پارچه قابل تنفس عرق را کاهش می دهد و سطح رطوبت را حفظ می کند. در تابستان احساس خنکی می کند.

پنبه یک پارچه ارجح است زیرا قابلیت تنفس بالایی دارد. تنها مشکل این است که نگهداری پنبه دشوار است. همچنین در صورت عدم شستشوی مکرر بو می دهد.

هنگامی که پنبه با پلی استر و نایلون مخلوط می شود، نگهداری آن آسان می شود. و رطوبت را بهتر جذب می کند. از این رو انتخاب مناسبی برای لباس فرم مدارس است.

چگونه تنفس پارچه را بررسی کنیم؟ برای این کار باید آن را در مقابل نور نگه دارید. حالا ببینید چه مقدار نور از آن عبور می کند. هر چه نور بیشتری را ببینید، تنفس آن بیشتر است.

تولیدکننده‌ای که پارچه‌های باکیفیت برای لباس‌های فرم مدرسه تولید می‌کند، می‌تواند ترکیب هوشمندی از پارچه‌ها را برای افزایش راحتی پیشنهاد دهد.

لباس فرم مدرسه باید در تمام طول سال قابل پوشیدن باشد
یک پارچه تمام فصل را می توان در تمام فصول پوشید. از آنجایی که بچه ها در تمام طول سال یونیفرم می پوشند، باید در زمستان ها گرم و در تابستان ها خنک باشند. نه تنها این، پارچه باید در فصل بارانی به سرعت خشک شود.

از این رو، پارچه سبک وزن یک انتخاب عالی است. بدون عرق است و حداکثر راحتی را فراهم می کند.

لباس فرم مدرسه باید راحت باشد
وقتی صحبت از انتخاب بهترین پارچه برای بچه های مدرسه ای باشد، راحتی بر سبک ارجحیت دارد. نه تنها تنفس، کیفیتی که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، بلکه نرمی نیز مهم است. بچه ها نباید هنگام پوشیدن آنها در کلاس درس، زمین بازی یا کتابخانه احساس ناراحتی کنند.

ترکیبی از ویسکوز و پنبه یا پلی استر و پنبه باعث ایجاد پارچه راحت می شود. نسبت را می توان پس از مطالعه نیاز تصمیم گرفت.

پارچه های لباس مدرسه باید پایدار باشد
یونیفرم ها در تمام طول روز پوشیده می شوند. بنابراین، آنها باید از پارچه ای ساخته شوند که ماندگاری طولانی داشته باشد. پارچه یکنواخت باید در برابر سایش و پارگی مقاوم باشد. همچنین رنگ آن نباید پس از چند بار شستشو محو شود.

از نقطه نظر پایداری، پلی استر بهترین انتخاب است. می تواند در برابر سایش مقاومت کند. و پس از شستشوهای متعدد نیز بدون تاثیر باقی می ماند. ترکیبی از پنبه و مصنوعی می تواند به یک جایگزین مفید و همه کاره تبدیل شود. پنبه و مصنوعی پارچه ای پایدار برای یونیفرم مدرسه می سازد.

قیمت پارچه فرم مدارس عمده قیمت پارچه ترگال فرم مدارس از کارخانه قیمت پارچه مدرسه ای در شیراز مشاوره رایگان ارسال کاتالوگ09131130224

قیمت پارچه ترگال مدرسه
قیمت عمده پارچه فرم مدارس
تولیدی پارچه لباس فرم مدارس
اسم پارچه فرم مدرسه
پارچه فرم مدارس شیراز
اسم پارچه مانتو مدرسه
قیمت پارچه ترگال فرم مدارس
پارچه فرم مدارس پسرانه

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان