09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

مرکز خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی اصفهان

مرکز خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی اصفهان

خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی و کجراه رنگ ری اکتیو با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت، از طریق بزرگترین مرکز فروش مستقیم پارچه امکان پذیر است. نساجی کاماش از هم اکنون انواع پارچه کجراه سفید و سبز را بصورت عمده به فروش می رساند.مشاوره رایگان: 09131130224 ارسال قواره و کاتلوگ

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که جهت تولید البسه بیمارستانی، پارچه ای را تهیه کنید که در نهایت پس از تحویل سفارش به مشتری، با بازخورد منفی رو به رو شده باشید؟

باید گفت که مهم ترین مشخصه ای که یک پارچه بیمارستانی خوب باید داشته باشد، خاصیت ضد آبژاول است که در پارچه های کجراه این ویژگی وجود دارد.

در این مقاله مختصر نگاهی به پارچه کجراه و مصارف آن می اندازیم و راهنمایی های لازم را جهت خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی به شما ارائه خواهیم داد.

چرا پارچه کجراه مناسب مصارف بیمارستانی است؟

پارچه، از جمله منسوجاتی است که در بیمارستان ها و مراکز درمانی بسیار مورد مصرف قرار گرفته و از آن در بخش های مختلف استفاده های گوناگون می کنند.

پارچه های بیمارستانی باید تمامی استانداردهای لازم را داشته باشند تا مورد توجه تولیدی ها قرار گرفته و توسط مجموعه های عرضه کننده، سفارش آن را در تیراژ بالا بدهند. البته از این پارچه ها مستقیماً، خود بیمارستان ها استفاده نمی کنند، بلکه البسه دوخته شده از آن ها را به کار می برند.

پارچه کجراه لباس کار
پارچه کجراه لباس کار

افراد با توجه به مراتب شغلی و جایگاه خود، از البسه مخصوص در زمینه کاری خود استفاده می نمایند. همچنین بیماران مورد پذیرش بیمارستان ها و همراهان بیمار نیز از لباس های دوخته شده و مواردی مثل ملحفه، زیرانداز، روبالشتی، گان و غیره که از پارچه های بیمارستانی آماده شده استفاده می کنند.

با توجه به پیشرفت صنعت نساجی، امروزه در کارخانه های مربوطه انواع و اقسام پارچه های بیمارستانی با کیفیت، جنس، وزن و نوع بافت متفاوت تولید می شوند. یکی از پرطرفدارترین و باکیفیت ترین محصولات تولید کارخانجات نساجی، پارچه کجراه بیمارستانی روپوش پزشکی است.

از جمله برندهای برتر پارچه کجراه بیمارستانی می توان به پارچه کجراه گل پود، پارچه کجراه تک، پارچه کجراه فدک و … اشاره نمود. انواع این پارچه های کجراه به دلیل داشتن نوع بافت و مقاومت در برابر کشش و ساییدگی، دوام و طول عمر بالایی دارند. همچنین این پارچه ها به شکل آبژاول تولید شده و می توانند مقاومت خوبی در برابر مواد ضد عفونی کننده داشته باشند و کیفیت بافت و رنگ خود را به زودی از دست ندهند.

مصارف انواع پارچه کجراه بیمارستانی

همانطور که گفته شد بیمارستان ها و مراکز درمانی، جهت دوخت روپوش و‌ منسوجات بخش های مختلف، نیازمند پارچه با جنس های به خصوصی هستند.

در حال حاضر از پارچه کجراه به خاطر کیفیت مرغوب، برای بخش انبوهی از منسوجات بیمارستانی استفاده می کنند، مانند:

 1. روپوش پزشکی و‌ پرستاری
 2. لباس فرم کارکنان بیمارستان
 3. روپوش های جراحی و منسوجات اتاق عمل مانند گان
 4. روتختی، ملحفه، روبالشتی و پرده های بیمارستان

آیا می دانید چرا خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی برای تولیدی ها و خیاطان منسوجات بیمارستانی چالش برانگیز و مشکل است؟

چند دلیل عمده وجود دارد که موجب سردرگمی خریداران شده که نتوانند پارچه باکیفیت را تهیه کنند و به دنبال آن قراردادشان با بیمارستان فسخ می شود.

یکی از این عوامل، متنوع بودن کیفیت پارچه های کجراه و تعدد کارخانه های تولید کننده این پارچه در کشور است.

موضوع دیگر، عدم آگاهی خریدار درباره خصوصیات پارچه است که در زمان خرید بسیار حیاتی و مهم تلقی می گردد.

تعیین قیمت پارچه کجراه بیمارستانی اصفهان

گفتنی است که قیمت پارچه کجراه بیمارستانی اصفهان برای خیلی از خریداران عمده، شاید حتی مهم تر از کیفیت آن هم باشد. البته این نکته بسیار حائز اهمیت است که نباید کیفیت را فدای قیمت ارزان برخی از پارچه های موجود کرد و چه بسا برخی این مسئله برایشان مهم نیست که چه نوع پارچه ای را تهیه می کنند.

در کل می توان گفت که درصد بالایی از تولید کنندگان البسه بیمارستانی، به دنبال پارچه ای هستند که با دو اصل مهم و کلیدی قیمت و کیفیت خوب در بازار عرضه شوند. این شروط اصلی توسط مراکزی عرضه می شود که فروش مستقیم پارچه کجراه سفید و سبز بیمارستانی را در دستور کار خود قرار داده اند.

لازم به ذکر است که قیمت پارچه کجراه بیمارستانی به موارد ذیل بستگی دارد:

 • رنگ پارچه
 • گرماژ پارچه
 • کیفیت پارچه
 • عرض پارچه
پارچه کجراه لباس کار
پارچه کجراه لباس کار

آیا می دانید منظور از گرماژ پارچه کجراه بیمارستانی چه می باشد؟

کارخانجات تولید پارچه در اصفهان، محصولات خود را در چندین عرض مختلف تولید می نمایند. علاوه بر این، فاکتور وزن پارچه را نیز تحت عنوان گرماژ مطرح می کنند.

برای محاسبه گرماژ، یک متر از طول پارچه در عرض مشخص را وزن می کنند و گرماژ به دست می آید. گرماژ پارچه کجراه بیمارستانی 260 الی 300 گرم می باشد.

خرید اینترنتی پارچه کجراه بیمارستانی

آیا می دانید چگونه می توان بهترین پارچه کجراه بیمارستانی را خریداری کرد در شرایط اقتصادی کنونی که واسطه گران به فکر جیب خود بوده و سبب گرانی قیمت پارچه در بازار می شوند؟

اگر شما هم تولید کننده البسه بیمارستانی هستید، حتماً می خواهید با خرید یک پارچه عالی، کیفیت محصولات تولیدی خود را افزایش داده و در نهایت شاهد بیشتر شدن قدرت فروش خود باشید.

همانطور که گفته شد کارخانه های بافندگی متعددی در کشور به خصوص در شهر اصفهان هستند که این پارچه را با کیفیت و رنگ های متعددی تولید می کنند. بدون شک برای تجربه یک خرید هوشمندانه، علاوه بر اطلاع از مشخصات پارچه، دسترسی به کارخانه و خرید ارزان قیمت محصول برای مشتریان اهمیت بسیاری دارد.

در واقع ارتباط بدون واسطه با تولید کننده، می تواند قیمت خرید پارچه کجراه بیمارستانی را به طرز چشمگیری کاهش دهد. در چنین شرایطی، کسب و کار خریداران و تولیدی های منسوجات بیمارستانی بسیار رونق خواهد گرفت. فروشگاه ما این شرایط استثنایی را برای شما فراهم آورده است.

این مجموعه با هدف ایجاد رابطه مستقیم بین خریدار و کارخانجات تولید کننده پارچه بیمارستانی، در راستای جلب رضایت شما مشتریان می کوشد. در این مجموعه انواع پارچه کجراه بیمارستانی با رنگبندی ذیل به عرضه می رسند:

 • پارچه کجراه سبز بیمارستانی
 • پارچه کجراه سفید بیمارستانی
 • پارچه کجراه کاربنی بیمارستانی

این پارچه ها دارای عرض 150 سانتی متر و گرماژ 260 الی 300 گرمی بوده و به شکل طاقه ای یا عدلی، امکان سفارش خرید در تناژ بالا را دارند. در این میان پارچه کجراه سبز مشهور به پارچه سبز اتاق عملی بوده و پارچه کجراه سفید هم به پارچه روپوش پزشکی معروف است.

پس همین حالا نسبت به سفارش خرید ابنترنتی پارچه کجراه بیمارستانی شامل پارچه کجراه کاماش، پارچه کجراه تک، پارچه کجراه فدک و پارچه کجراه گل پود از برندهای برتر پارچه کجراه اقدام کرده و تجربه خریدی مطمئن و پرسود، از طریق همین مجموعه داشته باشید. مشاورین ما آماده ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید عمده پارچه بیمارستانی درجه یک به شما مشتریان گرامی می باشند.

تفاوت پارچه ترگال و پارچه ترگال کجراه چیست؟

پارچه کجراه بافت مورب و پارچه ترگال بافت ساده دارد ،پارچه کجراه گرماژ 290 الی 300 گرم دارد و پارچه ترگال با عرض 150 سانتیمتر گرماژ 240 گرم دارد

قیمت پارچه ترگال کجراه بیمارستانی
قیمت پارچه ترگال سرمه ای کجراه بیمارستانی
پارچه مدارس اصفهان کجراه بیمارستانی
پارچه فروشی کجراه بیمارستانی
میلاد ارشدی کجراه بیمارستانی
پارچه فروشی اصفهان کجراه بیمارستانی
ترگال گلد بافت کجراه بیمارستانی

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان