09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

خرید پارچه پیراهنی نساجی بوریا

خرید پارچه پیراهنی نساجی بوریا

خرید پارچه پیراهنی نساجی بوریا

پارچه پیراهنی نساجی بوریا نیز یکی از بهترین و باکیفیت ترین پارچه هایی می باشد که در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد. این پارچه را می توان به صورت آنلاین و بدون واسطه از تولیدکننده ی اصلی خریداری نمود. دریافت مشاوره 09131130224

همان طور که مستحضر هستید نساجی های مختلفی در زمینه ی تولید انواع پارچه وجود دارند که هر کدام به نوعی تولیدات خوبی را دارا می باشند و در عین حال فروششان هم مناسب است.

نساجی بوریا یکی از انواع کارخانه های تولید پارچه می باشد که در دسته ی تولید پارچه های پیراهنی بسیار توانا می باشد و به شهرت خوبی دست پیدا کرده است.

پارچه بوریا

کارخانه صنایع نساجی بوریا تولید کننده پارچه پیراهنی

نساجی بوریا یکی از نساجی ها در زمینه ی تولید پارچه می باشد و مانند تمامی کارخانه های دیگر در تولید یک مورد خاص بسیار توانمند است.

این مورد خاص را می توان به پارچه های پیراهنی نسبت داد و بیان کرد که نساجی بوریا در تولید پارچه های پیراهنی بسیار معروف می باشد.

این نساجی توانسته است پارچه هایی را تولید و به بازار عرضه نماید که افراد و تولیدی های بسیاری آن را علاوه بر این که خودشان استفاده می کنند، به دیگران هم پیشنهاد می دهند.

مجموعه های زیادی هستند که کار تولید پارچه را در تمامی مدل ها اجرا می نمایند و گاهی در آن موفق هستند، اما چقدر خوب می شود اگر هر کارخانه ای تنها یک مورد را برگزیند و در جهت تولیدش اقدام کند تا همان را به بهترین نحو اجرا نماید.

یه عبارتی اگر تمرکز تولیدکننده بر تولید یک مورد خاص باشد، می تواند تمامی نواقص و معایب آن را برطرف نماید و بهترین تولید ممکن را انجام داده و به بازار عرضه کند.

نساجی بوریا با تمرکز بر تولید پارچه های پیراهنی توانسته است در این زمینه پیشرفت زیادی کند و پارچه های تولیدی اش بالاترین میزان طرفدار و در عین حال، فروش را داشته باشد.

پارچه بوریا

مشخصات پارچه پیراهنی نساجی بوریا چیست؟

برای این که بتوانید کاملا متوجه شوید که پارچه های پیراهنی نساجی بوریا بسیار باکیفیت هستند لازم است تا از مشخصات و ویژگی های آن ها برایتان صحبت کنیم.

این پارچه های پیراهنی از جنس پلی استر ویسکوز هستند و در برابر چروک شدن بسیار مقاوم می باشند.

از نظر لطافت بافت بسیار بادوام می باشند و بافت آن بی نظیر است.

پارچه های پیراهنی نساجی بوریا دارای زیردستی بسیار لطیف، تراکم بافت بالا، ترکیب رنگ های زیبا و فوق العاده و همچنین در عین دارا بودن ویژگی های نام برده شده، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

بنابراین می توان گفت که پارچه های پیراهنی نساجی بوریا از بهترین و برترین نمونه های پارچه های پیراهنی موجود در بازار دانست.

این شرکت به راحتی توانسته است بهترین طرح ها را آن هم کاملا متنوع و زیبا به بازار عرضه نماید و تمامی سلیقه ها را راضی نگه دارد.

نکته ی بسیار مهمی که در رابطه با این نساجی می باشد این است که امکان انتخاب تک طرح و حتی انتخاب رنگ دلخواه نیز وجود دارد و سبب شده است که افراد زیادی سفارشات خود را از این مجموعه داشته باشند.

این نکته ی جذاب را همیشه مد نظر قرار بدهید که دانستن اطلاعات کافی در مورد مشخصات و ویژگی های پارچه ها می تواند به شما بسیار در زمینه ی انتخاب پارچه ی درست کمک کند.

اگر شما در خرید و فروش پارچه در حال فعالیت هستید و یا این که به نوعی با پارچه های گوناگون سر و کار دارید لازم است تا بدانید که هرکدام دارای چه مشخصاتی هستند.

داشتن آگاهی درباره ی مواردی که به شغلتان مربوط می شود می تواند در پیشرفت شما نقشی به سزا داشته باشد.

یکی از برندهای مرغوب و درجه یک که تولید پارچه های پیراهنی را بر عهده دارد، نساجی بوریا می باشد.

نساجی بوریا در تولید پارچه های پیراهنی نیز از بهترین متریال و مرغوب ترین نخ ها استفاده می نماید و این موارد سبب می گردند تا نتیجه ی کار که پارچه های تولیدی می باشد از نظر کیفیت در مرتبه و جایگاه بسیار خوبی قرار بگیرند.

پارچه بوریا

انواع پارچه پیراهنی چهارخانه بوریا

پارچه های پیراهنی نساجی بوریا با کیفیتی فوق العاده عالی و همچنین قیمتی بسیار مناسب تولید می گردند و شایان ذکر است که در نمایندگی های اصلی و معتبر کارخانه، عرضه می شوند.

از پارچه های تولیدی نساجی بوریا در موارد زیر بهره می برند:

 1. دوخت و آماده سازی فرم های مدارس
 2. برای دوخت لباس های بیمارستانی
 3. به عنوان پارچه ی خرج کار لباس
 4. دوخت سفره
 5. تهیه ی سیسمونی
 6. آماده کردن سرویس عروس
 7. در دوخت انواع مانتوهای اسپرت

این پارچه های جنس های مختلفی دارند که از هرکدام برای دوخت یک مورد خاص بهره می برند و همچنین از آن ها در فصول مخصوص نیز استفاده می کنند.

این پارچه ها را می توان در بازار به صورت نخی، پشمی، کتان، پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز و موارد دیگر نیز پیدا نمود.

لازم به ذکر است که بدانید نمایندگی های اصلی این نساجی نیز، جدیدترین تولیدات و طرح های آن را از کارخانه به صورت مستقیم به بازار عرضه می کنند.

پارچه های تولیدی توسط نساجی بوریا جایگاه و رتبه ی اول را در میان پارچه های پیراهنی دارا می باشد و آن به دلایل زیر ختم می شود:

 1. تنوع بسیار بالا در رنگبندی پارچه ها
 2. لطافت و نرمی فوق العاده در آن ها
 3. تمامی پارچه های تولید شده کلندر شده می باشند.
 4. دارای رنگ ثابت هستند به طوری که برای چندین بار شست و شو آماده شده اند و در اثر آن در پارچه مشکلی ایجاد نمی شود.
 5. انتخابی بودن رنگ پارچه
 6. دارای عرض 150 

بنابراین از این پارچه های پیراهنی در موارد گوناگونی استفاده می شود و به دلیل کیفیت بالایی که دارد هم طرفداران آن بی شمار است، هم این که فروش خوبی را تجربه می نماید.

پارچه بوریا

از کجا پارچه پیراهنی بوریا عمده بخرم؟

برای خرید پارچه های پیراهنی بوریا آن هم به صورت عمده روش های گوناگونی وجود دارد که می توانید از آن روش ها اقدام نموده و پارچه های مورد نیاز خودتان را در هر حجمی سفارش دهید.

یکی از انواع این روش ها این است که فرد به صورت کاملا حضوری به درب کارخانه و نساجی بوریا در شهر اصفهان مراجعه کرده و با درخواست کالیته از کارشناسان فروش آن ها، همچنین مشاهده و لمس جنس و کیفیت تولیدی ها از نزدیک، هر حجم سفارشی را که دارا می باشد را درخواست دهد.

این روش به دلیل وجود عدم هیچ گونه واسطه ای سبب می شود تا قیمت نهایی سفارش بسیار مناسب باشد.

اما همان طور که می دانید هر کاری هم مزایا دارد و هم در کنار آن مزایا، دارای یک سری معایب می باشد.

این روش هم دارای معایبی است مانند این که فرد باید هزینه های زیادی را در جهت رفت و آمد به شهر مذکور و همچنین حمل و نقل سفارشات خود از شهر کارخانه ی مورد نظر تا شهر سکونتش پرداخت نماید.

شما در زمان خرید باید تمامی جنبه های آن را در نظر بگیرید تا متوجه شوید چه راهی برای انجام خریدهایتان مناسب تر است حتی اگر معایبش از مزایایی که دارد بیشتر باشد.

بنابراین انتخاب روش خرید بسیار به خود فرد و شرایطش بستگی دارد.

راه دیگر این خریدها این است که از طریق نمایندگی هایی که هر کارخانه ای برای خودش در شهرهای گوناگون راه اندازی کرده است اقدام شود.

خرید از این نمایندگی ها هم پیچیدگی های خاص خودش را دارد، به این صورت که حتما باید مطمئن شوید که این نمایندگی ها کاملا رسمی و معتبر می باشند و مورد تایید کارخانه هستند.

با این کار در واقع خودتان را قانع خواهید کرد که به افراد واسطه برخورد نکرده اید و این نمایندگی ها چهره ی دیگری از خود کارخانه هستند.

خرید از این نمایندگی ها بسیار به صرفه می باشد زیرا اجناس تولیدی را با همان قیمت کارخانه تحویل می گیرید و دریافت سفارشتان نیز انجام می شود.

این مورد با این تفاوت صورت می گیرد که اجناس را از شهر خود خریداری کرده اید و هزینه ی چندانی بابت حمل و نقل و رفت و آمدهایتان پرداخت ننموده اید.

این نیز خودش سود به حساب می آید اما اگر در این میان به نمایندگی برخورد کنید که رسمی و معتبر نمی باشد و کارخانه آن را تایید نکرده باشد، در واقع با واسطه ای روبرو شده اید که توانایی دریافت هر مبلغی بابت اجناسش را دارا می باشد و مهم تر این که اصلا مشخص نیست آن اجناس اصل هستند و یا تقلبی می باشند.

روش آخر خرید این است که نگاهی به پیشرفت تکنولوژی بیندازیم و خرید خودمان را به صورت آنلاین انجام بدهیم.

این سبک از خرید در ایران به تازگی روی بورس آمده است و افراد زیادی برای انجام خریدهایشان این روش را بر می گزینند.

به عبارتی می توان یکی از بهترین روش های خرید می باشد مخصوصا در حال حاضر که ویروس کرونا سبب شده است تا افراد ارتباطات خودشان را کاهش دهند و از این طریق می توانند خریدهای خود را بدون هیچ گونه ارتباط حضوری خاصی انجام دهند.

هر نساجی و یا کارخانه ی تولید پارچه ای در حال حاضر وبسایتی را برای خودش فراهم کرده است که بر اساس آن می توان تمامی تولیدات آن ها را مشاهده کرد و آن ها را با تمامی مشخصات و جزییاتی که دارند مورد بررسی قرار داد.

خرید از طریق اینترنت این مزایای را برای فرد به همراه دارد که می تواند در هر زمان و مکانی که دلش بخواهد سفارشش را ثبت کند و حتی قبل از تایید کامل چند کارخانه را با هم مقایسه کند و از میان آن ها یکی را انتخاب و خرید خود را نهایی نماید.

پارچه پیراهنی نساجی بوریا را می توان با استفاده از روش های فوق و عمده تهیه کرد و در موارد مختلف مورد استفاده قرار داد.

پارچه بوریا

خرید پارچه پیراهنی بوریا با قیمت مناسب

این پارچه های پیراهنی را که نساجی بوریا مورد تولید قرار داده است را می توانید با مناسب ترین قیمت ممکن دریافت نمایید.

یکی از مهم ترین نکاتی که در پیدا کردن پارچه با قیمت مناسب وجود دارد این است که نسبت به تمامی اطلاعات و مشخصات پارچه ها آگاهی داشته باشید.

در این صورت است که اگر پارچه ای را ببینید با توجه به کیفیت آن می توانید تشخیص دهید که قیمت اعلام شده برایش گران است و یا مناسبش می باشد.

همان طور که متوجه شدید این پارچه های پیراهنی بوریا در حالت کلی از قیمت های مناسبی برخوردار می باشند.

گاهی شرایطی پیش می آید که بر اساس آن می توان این پارچه ها را با قیمت مناسب تری تهیه کرد.

مثلا کارخانه دار ترجیح می دهد یک حراج کلی بر روی تولیداتش قرار دهد و سطح فروش خودش را با سود کمتر بالا ببرد.

یا مثلا اعلام می کند که اگر فلان حجم پارچه خریداری شود این مقدار تخفیف بیشتر ارائه میگردد.

و یا حتی گاهی بیان می شود اگر مثلا خرید خودتان را به صورت آنلاین انجام دهید، ارسال سفارشاتتان به صورت رایگان انجام می شود و مواردی از این دست نیز پیش خواهد آمد.

تمامی نکاتی که بیان شد سبب می گردد که بر حسب آن ها، قیمت نهایی پارچه ها بسیار مناسب تر برای خریداران در بیایند.

پارچه پیراهنی نساجی بوریا را می توان با قیمتی بسیار مناسب و شرایط استثنایی خریداری نمود و در تولید موارد گوناگونی بهره برد و سود خوبی را از آن بابت به دست آورد.

پیشتر در همین مقاله مطرح کردیم که پارچه های پیراهنی از جنس های گوناگونی برخوردار هستند که سبب می شود از هرکدام در فصل خاصی استفاده شود.

دانستن این موضوع می تواند به شما کمک شایانی کند که بدانید می توانید مثلا پارچه های پیراهنی پشمی را در فصل تابستان با قیمت مناسب تری خریداری نمایید تا در فصل زمستان که همه به دنبال پارچه هایی با این ویژگی ها هستند.

روش های زیادی وجود دارد که می توانید کمی با هوشیاری، آن ها را به کار ببندید و سرانجام با قیمت مناسب تری، پارچه های مورد نیازتان را خریداری کنید و مورد استفاده قرار بدهید.

پارچه پیراهنی بوریا  با جنس پلی استر ویسکوز کلندر شده با لطافت بافت بسیار بادوام و مقاوم در برابر چروک شدن است.

پارچه پیراهنی شرکت نساجی بوریا با تراکم بافت بالا، زیر دست لطیف، ترکیب

رنگ زیبا و قیمت مناسب از بهترین نمونه های پارچه پیراهنی موجود در بازار است.

پارچه پیراهنی زنانه
پارچه پیراهن مردانه دیجی کالا
پارچه پیراهنی ترک
پارچه پیراهن مردانه خارجی
قیمت پارچه پیراهن مردانه عمده
پارچه پیراهنی نخی زنانه
پارچه پیراهنی جدید
قیمت پارچه پیراهنی زنانه

نظر
ارسال نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان