09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

چگونه در 5 مرحله یک کراوات با کیفیت خوب بخریم؟

چگونه در 5 مرحله یک کراوات با کیفیت خوب بخریم؟

چگونه در 5 مرحله یک کراوات با کیفیت خوب بخریم


خرید کراوات علم فضایی نیست، پس چرا بسیاری از ما از این کار به ظاهر ساده است ،فرار می کنیم؟ و بعد از خرید کت و شلوار دچار مشکل می شویم. ممکن است ارتباطی با این واقعیت داشته باشد که بسیاری از مردان کراوات را به عنوان یک کار پایانی می بینند که به توجه و مراقبت کمتری نسبت به بقیه لباس ها نیاز دارد. این یک تله معمولی است که باید در آن گرفتار شوید، اما یک بار دیگر ما به دنبال شما هستیم. و بنابراین ما تصمیم گرفتیم تجربه خود را به اشتراک بگذاریم و به شما بگوییم که چگونه یک کراوات با کیفیت را از تصادفی که در انتظار وقوع است تشخیص دهید.

چگونه در 5 مرحله یک کراوات با کیفیت خوب بخریم؟
چگونه در 5 مرحله یک کراوات با کیفیت خوب بخریم؟

اگر به دنبال یک کراوات باکیفیت هستید، حتماً به چند نشانه مشخص مبنی بر اینکه چقدر کار روی اکسسوری نهایی کت و شلوار انجام شده است، دقت کنید.

 1. پارچه کراوات
  کراوات با کیفیت معمولاً از 100٪ ابریشم یا پشم خالص ساخته می شود و در حالی که ترکیبی از مواد مختلف را می توان یافت، بهتر است از هر گونه الیاف مصنوعی مانند پلی استر دوری کنید. فقط به برچسب روی کراوات اعتماد نکنید، پارچه را در دست بگیرید و اگر لوکس و گران به نظر می رسد، احتمالاً همینطور است.در ایران از پارچه های شبه فاستونی ،ترگالین پنبه و ساتن و همچنین پارچه ترگال کجراه.
 2. شکل پذیری کراوات یک آزمایش کوچک به راحتی می تواند تعیین کند که آیا کراوات به درستی بر روی بایاس بریده شده است یا خیر. به سادگی کراوات را از دو انتها بکشید و اگر بیش از حد چروک شود، به گونه ای کش بیاید و ظاهر اولیه خود را از دست دهد ،به این معنا است که برش و جنس پارچه خوب نیست. این تست همچنین به شما می گوید که آیا شکل کراوات درست است یا خیر.
 3. برگشت پزیری کراوات
  آن تکه نخی که طول کراوات را می گذراند، اغلب به اشتباه تصور می شود که نوعی اشتباه خیاطی است. اما در واقع به کراوات اجازه می دهد تا پس از پوشیدن یا شستن به شکل خود بازگردد و معمولا فقط در کراوات های با کیفیت خوب یافت می شود.
 4. بستن کروات
  هیچ چیز بدتر از یک کراوات نیست که درست بسته نشود، بنابراین قبل از خرید کراوات را در جایی که معمولاً گره می خورد نگه دارید. اگر درست بسته باشی، شما برنده هستید، در حالی که اگر به صورت کج آویزان شود، بدو تو کوچه دنبال کسی که بلد کراوات ببنده.
 5. تناسب … و عرض!
  مانند هر نوع لباس مردانه، تناسب آن جنبه بسیار مهمی دارد. به عنوان یک قاعده کلی، مانند پهنای یقه کت، پهنای کراوات شما باید متناسب با پهنای بالاتنه باشد. افراد لاغر معمولاً در کراوات‌های باریک‌تر با عرض 2-2.5 اینچ (اندازه‌گیری شده در پهن‌ترین نقطه) خوب به نظر می‌رسند.

اما به یاد داشته باشید، مهم نیست که چقدر خوب دوخته شده است یا چقدر پارچه گران است، اگر در هنگام پوشیدن بودن ظاهر خوبی نداشته باشد، ارزش خریدن ندارد. آیا می‌خواهید یک پورشه را بخرید بدون اینکه ابتدا آن را برای چرخیدن بخرید؟ البته که نه. بنابراین هنگام خرید کراوات خود یک پیراهن بپوشید و آن را تست کنید. هر فروشگاه خوب این اجازه را می دهد زیرا کراوات باکیفیت پس از گره زدن به شکل طبیعی خود باز می گردد.

قیمت کراوات هاکوپیان
خرید کراوات اصل
خرید کراوات برند
کراوات مردانه شیک
قیمت کراوات ایکات
خرید کراوات طرح دار
خرید کراوات باریک
قیمت کراوات ترک

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان