09131130224

مشاوره رایگان
ایران اصفهان بازار بزرگ طبقه اول سرای پوستی

آشنایی با بهترین پارچه چهار خانه فرم مدارس سال 1402

آشنایی با بهترین پارچه چهار خانه فرم مدارس سال 1402

آشنایی با بهترین پارچه چهار خانه فرم مدارس سال 1402

بهترین پارچه چهار خانه فرم مدارس

 • تترون
 • فلامنت پنبه
 • ترگال
 • تترون ویسکوز
 • پرشیا
 • تنسل لی
پارچه چهار خانه بوریا ونوس طلایی
پارچه چهار خانه بوریا ونوس طلایی

بهترین برند پارچه چهار خانه فرم مدارس

 • نساجی بوریا
 • ونوس
 • زرنگار
 • فانوس طلایی
 • شمیم اردکان
پیراهن چهارخانه بوریا
پیراهن چهارخانه بوریا

آشنایی با بهترین پارچه چهار خانه فرم مدارس سال 1402

بهترین پارچه برای پیراهن هنگام فروش آنلاین پیراهن چیست؟ پارچه پیراهن که انتخاب می‌کنید بر ظاهر طرح، احساس پیراهن‌ها و مدت ماندگاری پیراهن تأثیر می‌گذارد. پارچه با کیفیت می تواند رضایت مشتری و فروش را افزایش دهد، در حالی که انتخاب های ضعیف می تواند برای شما هزینه کسب و کار داشته باشد. در اینجا راهنمای آنچه شما باید بدانید برای انتخاب بهترین پارچه برای تیشرت برای کسب و کار چاپ بر اساس تقاضای خود آورده شده است.

نکات اصلی این مقاله:
بهترین پارچه ها برای پیراهن ها شامل پنبه، پلی استر و ترکیب پنبه/پلی استر است.

پارچه پیراهن نخی نرم، راحت، تجزیه پذیر است و به راحتی روی آن چاپ می شود. از طرفی زمان زیادی طول می کشد تا خشک شود و در شستشو جمع می شود.

پارچه پیراهن پلی استر به سرعت خشک می شود، در برابر چین و چروک مقاومت می کند و بادوام می ماند. با این حال، گران‌تر از پنبه است، می‌تواند پوست برخی از پوشندگان را تحریک کند، زیست تخریب‌پذیر نیست و گزینه‌های چاپ تی‌شرت را محدود می‌کند.

ترکیبات پنبه/پلی استر نسبت به پلی استر خالص هزینه کمتری دارند، نرمی و راحتی پنبه را به اشتراک می گذارند و دوام پلی استر در خشک شدن سریع را به اشتراک می گذارند، اما می تواند برخی از پوشندگان را تحریک کند، چسبیده است، زیست تخریب پذیر نیست و تی شرت را محدود می کند. گزینه های چاپ

هنگام انتخاب پارچه پیراهن ، راحتی، وزن، تناسب، طول عمر، پایداری آب و هوا و هزینه را در نظر بگیرید.

پنبه از نظر کیفیت و راحتی برتر است، اما پلی استر سریعتر خشک می شود
محبوب ترین پارچه های پیراهن پنبه، پلی استر و ترکیب پنبه/پلی استرکه در نساجی بوریا به پارچه پیراهنی نخ 100 بوریا معروف است. هر نوع ماده مزایا و معایب خاص خود را دارد. پنبه دارای مزیت راحتی، دوستی با محیط زیست و هزینه است. پلی استر سریعتر خشک می شود و ماندگاری بیشتری دارد. مخلوط پنبه/پلی استر نقاط قوت هر دو ماده را با نقاط ضعف پلی استر ترکیب می کند. در زیر به بررسی عمیق‌تر هر ماده، ویژگی‌های آن و مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت.

پنبه
پنبه یک پارچه طبیعی است. این در چندین نوع اصلی وجود دارد که از نظر نرمی، راحتی، دوام و پایداری متفاوت است. پنبه در نرمی، راحتی، سازگاری با محیط زیست، هزینه و گزینه های چاپ تی شرت نسبت به سایر پارچه های تی شرت برتری دارد.

نقاط ضعف اصلی پنبه از تمایل آن به نگه داشتن رطوبت ناشی می شود. پنبه ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا خشک شود. تمایل به چین و چروک و چروک شدن دارد و با گذشت زمان کم رنگ می شود.

انواع پنبه
پیراهن های نخی را می توان از انواع مختلفی از پنبه تهیه کرد، از جمله:

پنبه حلقه ای

پنبه شانه شده و حلقه ای

پنبه آلی

نخ پنبه

پنبه پیما

پنبه پیکه
پنبه حلقه ای: پنبه حلقه ای از طریق یک فرآیند ریسندگی انجام می شود که هر فیبر را صاف، نازک و نرم می کند. این باعث می شود آن را نرم تر، بادوام تر از پنبه معمولی و گران تر کند.

پنبه شانه‌شده و حلقه‌ای شده: پنبه‌های حلقه‌ای و شانه‌شده فرآیند شانه‌کردن را به پنبه‌های حلقه‌ای اضافه می‌کند. این کار ناخالصی‌ها را از بین می‌برد و باعث می‌شود که مواد حتی نرم‌تر شوند و احتمال ساییدگی یا باز شدن آن کمتر شود. همچنین سطح صاف تری برای چاپ طرح ها ایجاد می کند. پردازش اضافی هزینه را افزایش می دهد و آن را گران تر از پنبه حلقه ای می کند.

پنبه ارگانیک: پنبه ارگانیک از روش های تولید پایدار استفاده می کند و از آفت کش های سمی و کودهای مصنوعی اجتناب می کند. این یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای پنبه معمولی است که می تواند حتی نرم تر و به همان اندازه بادوام باشد. قیمت آن بیشتر از پنبه استاندارد است.

پنبه اسلاب: پنبه اسلاب با گره و پیچ و تاب تولید می شود و ظاهر و احساس ناهمواری به پارچه می دهد. این ظاهر و بافت جذابی ایجاد می کند و در عین حال باعث تنفس بیشتر تی شرت ها و کاهش چسبندگی می شود. قیمت پنبه اسلاب کمی بیشتر از پنبه معمولی است.

پنبه پیما: پنبه پیما الیاف بلندتری نسبت به سایر انواع پنبه دارد. این به آن احساسی فوق العاده صاف، فوق العاده نرم، همراه با مقاومت در برابر چروک و محو شدن و دوام طولانی تر می دهد. پنبه پیما یکی از باکیفیت ترین انواع پنبه محسوب می شود که باعث گران شدن آن می شود.

پنبه پیکه: پنبه پیکه از سبک بافتنی استفاده می کند که طرح های برآمده پارچه را به صورت تارهای موازی یا اشکال هندسی می دهد. این باعث ایجاد ظاهری بافتی و احساسی همراه با دوام می شود. پنبه پیکه اغلب به عنوان پارچه برای تی شرت های پولو عمل می کند. می توان آن را از پنبه پیما بافته کرد. قیمت آن بیشتر از سایر انواع پنبه است.

طرفداران
پنبه چندین مزیت دارد که به یکی از محبوب ترین پارچه های پیراهن امروزی تبدیل می شود:

پیراهن های نخی در لمس نرم می شوند.

پیراهن های پنبه ای برای پوشیدن راحت هستند.

پنبه در برابر پوست احساس نرمی می کند.

پیراهن نخی نفس می کشند و نمی چسبند.

یک پیراهن نخی سنگین تر از پیراهن پلی استر است و برای کاربرانی که خواهان یک پیراهن سنگین هستند، بسیار حرفه ای است.

پیراهن های ساخته شده از پنبه بادوام هستند.

پنبه زیست تخریب پذیر است و پنبه ارگانیک به ویژه سازگار با محیط زیست است.
منفی
پیراهن نخی رطوبت را نگه می‌دارند و باعث می‌شوند خشک شوند.

پیراهن های پنبه‌ای می‌توانند بیشتر در معرض چین و چروک و چروک شدن باشند، اگرچه پیش‌چروک شدن می‌تواند این خطر را کاهش دهد.

رنگ های روی پیراهن نخی به مرور زمان محو می شوند.

پیراهن چهارخانه های نخی راحت تر لکه دار می شوند و آسیب می بینند.

برای کسانی که می خواهند پیراهن سبک تری داشته باشند، وزن پنبه می تواند مشکل ساز باشد.

پلی استر
پیراهن پلی استر
پلی استر یک پارچه مصنوعی است که معمولا از پلاستیک ساخته می شود. آب و رطوبت را دفع می کند. این باعث می شود سریع خشک شود و در برابر لکه، بو، چین و چروک و چروک شدن مقاوم باشد. پلی استر رطوبت گیر است، به این معنی که عرق را از پوست به سطح تیشرت دور می کند، جایی که به سرعت تبخیر می شود.

قیمت پیراهن چهارخانه پلی استر بیشتر ازپیراهن چهارخانه های نخی است. آنها به خوبی تی شرت های نخی نفس نمی کشند. آنها به راحتی استاتیک را می گیرند و آنها را مستعد چسبیدن می کند. برخی از پوشندگان، پلی استر را برای پوست خود تحریک می کنند. پلی استر زیست تخریب پذیر نیست. مواد پلی استر تی شرت با روش های چاپ مستقیم به لباس (DTG) و سابلیمیشن بهتر از غربالگری ابریشم کار می کند.

طرفداران:
خواص دفع رطوبت پلی استر به دفع عرق از بدن کمک می کند.

پیراهن چهارخانه های پلی استر به سرعت خشک می شوند.

پیراهن چهارخانه های ساخته شده از پلی استر لکه ها و بوها را به راحتی دیگر پارچه ها جذب نمی کنند.

پیراهن چهارخانه های پلی استر در برابر چروک شدن و چروک شدن مقاومت می کنند.

معایب:
قیمت پیراهن چهارخانه های پلی استر بیشتر از پیراهن های نخی است.

تی شرت های ساخته شده از پلی استر به خوبی پیراهن های نخی تنفس نمی کنند.

پیراهن چهارخانه های پلی استر تمایل به چسبندگی دارند.

پلی استر می تواند پوست برخی افراد را تحریک کند.

تی شرت های ساخته شده از پلی استر تجزیه پذیر نیستند.

استفاده از چاپ سیلک روی پلی استر دشوار است

پارچه چهارخونه
پارچه چهارخونه تابستانی
پارچه چهارخونه ریز
پارچه چهار خونه
پارچه چهارخونه سبز
قیمت پارچه چهارخونه نخی
پارچه چهارخونه نخی
پارچه بنگال چهارخونه
پارچه چهارخانه ریز
قیمت پارچه چهارخونه پاییزه

نظر
جستجو
تماس با ما

09131130224 09130858100

دسته بندی
WhatsApp chat
Call Now Button مشاوره رایگان کارشناسان